هویت مرموزترین چهره تیم احمدی‌نژاد فاش شد

«جن‌گیر» محمود احمدی‌نژاد در بازداشت «سپاه»

هویت مرموزترین چهره پشت پرده دولت محمود احمدی‌نژاد که گفته می‌شود رئیس دولت دهم و اسفندیار رحیم‌مشایی را «مسخ» خود کرده است٬ فاش شد.

سایت نوپای «يکشنبه» که از سوی حامیان دولت اداره می‌شود روز یکشنبه (۱۱ اردیبهشت) هویت این فرد را عباس غفاری یکی از دوستداران احمدی‌نژاد معرفی کرده است.

از عباس غفاری٬ عقاید٬ گذشته و اقداماتش هیچ اطلاعاتی موجود نیست٬ اما این سایت نوشته مطالبی که حامیان علی خامنه‌ای در روز‌های اخیر درباره وی مطرح کرده‌اند «شایعه‌» است.

محمدتقی مصباح یزدی٬ غلامعلی حداد عادل٬ حسین فدایی و مرتضی نبوی چهار حامی خامنه‌ای هستند که به طور مستقیم و غیرمستقیم اعلام کرده‌اند تیم احمدی‌نژاد «اجنه» را تسخیر و از «توانایی بالای» آنها برای تحقق اهداف خود سود می‌برد.

سایت «یکشنبه» نیز با تائید تلویحی این گفته‌ها نوشته که ارتباط با «اجنه» از سوی اطرافیان احمدی‌نژاد مربوط به «چند مورد خاص» بوده است.

این سایت بدون اشاره به این موارد٬ از قوه قضائیه خواسته است با کسانی که به عباس غفاری و تیم احمدی‌نژاد اتهام می‌زنند برخورد کند.

سایت «یکشنبه» به نقل از یک مقام نزدیک به احمدی‌نژاد از مقام‌های قوه قضائیه سئوالاتی درباره غفاری پرسیده و از آنها خواسته که در این مورد روشنگری کنند.

این فرد از مقام‌های قضایی پرسیده که درباره گزارش‌ها مبنی بر بازداشت عباس غفاری٬ علت بازداشت وی٬ نهاد دستگیر کننده و مرگ بازجوی این فرد توضیحاتی ارائه دهند.

وی در ادامه این پرسش را مطرح کرده که علت سکته و مرگ بازجوی آقای غفاری چه بوده است و با نزدیکان وی چه برخوردی شده و «آیا استفاده از چنین روش‌هایی برای اداره امور کشوری، شرعی است؟»

این فرد نزدیک به احمدی‌نژاد همچنین پرسش‌های دیگری درباره صحت برخی اتهام‌ها علیه عباس غفاری٬ نحوه ارتباط وی با برخی افراد و کیفیت این رابطه مطرح کرده و خواستار پاسخگویی مقام‌های قضایی شده است.

پرسش‌های این فرد پیرامون عباس غفاری در شرایطی مطرح می‌شود که براساس برخی گزارش‌ها یکی از دلایل قهر ۱۰ روزه احمدی‌نژاد٬ بازداشت این فرد از سوی سپاه پاسداران بوده است.

گفته می‌شود ماموران سپاه این فرد را پس از بازداشت مورد بازجویی قرار داده و اتهام وی را همکاری با موساد اعلام کرده‌اند که این اتهام با خشم احمدی‌نژاد مواجه شده است.

اطلاعات دیگری از این فرد در دسترس نیست٬ اما گفته می‌شود که عباس غفاری طراح ایده «هاله نور»٬ مدعی ارتباط مستقیم با امام دوازدهم شیعیان و رابط امام زمان با احمدی‌نژاد و رحیم‌مشایی بوده است.

محمود احمدی‌نژاد روز گذشته پس از ۱۰ روز غیبت به نهاد ریاست جمهوی بازگشت و گفت که مسائل چند روز اخیر را بازگو نخواهد کرد و در دل خود نگه خواهد داشت.

کاربر مهمانkaveh در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
تقریبا سیصد سال پبش درست

تقریبا سیصد سال پبش درست هنگامی که نیوتن در حال کشف قوانییني بود دنبای عمل و فن را مدیون و حیرت زده کرد باقر مجلسي و امثال او در ایران مشغول تشخیص دادن حرام وحلال بودن کشمش درون پلو بودند.
امروز هم انگار تاریخ در حال تکرار است.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
پیشنهاد میکنم یک دوره فشرده

پیشنهاد میکنم یک دوره فشرده اداره کردن مملکت برای اجنه برگزار کنند خدا را چه دیده اید شاید کارها درست شد

کاربر مهمان در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
خاک بر سر این مملکت!

خاک بر سر این مملکت!

کاربر مهمان در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
دزد رایهای مردم بالاخره پیدا

دزد رای های مردم بالاخره پیدا شد: اجنه های مشایی

کاربر مهمان در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
دوستان عزيز اين حرفا شايد در

دوستان عزيز اين حرفا شايد در مورد تيم احمدي نژاد راست نباشد ولي خرافات نيست. اگر به آيه 102 سوره بقره مراجعه کنيد مي بينيد که اين کار ها در 2 الي 3 هزار سال پيش هم رواج داشته و حتي اگر به تاريخ مراجعه کنيد شايد دريابيد که مردمان باستان جنيان را به خدايي مي گرفتند.
شايد بدانيد شاي ندانيد ولي بکار گرفتن جنيان براي حکومت به دوران حکومت هاي اوليه بر مي گردد . اين رويه ادامه داشت تا عهد سليمان که او بساط جن گيران رو بهم ريخت ولي پس از مرگ سليمان قوم يهود به شدت به اين کار کفر آميز رو آورد و هنوز هم با اين روش حکومت ميکند و بيشتر ثروت دنيا رو به سمت خودش جذب مي کند
البته چون يهوديان کافر جنهاي قوي را به سمت خود کشانده اند اين جن هايي که در خبر از آنها صحبت مي شود احتمالا حرفهاي شيطان و قوم يهود را به خورد اينها مي دهند

کاربر مهمان در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
این شعبده بازیها را زودتر از

این شعبده بازیها را زودتر از همه میرحسین هشدار داده بود و فردای انتخابات باز هم گفت که تسلیم این شعبده بازیها نخواهد شد.

در صورت داشتن چنین تواناییهایی تحت تاثیر قرار دادن انتخابات 88 کمترین بهره کشی این تیم از این قدرت شیطانی می باشد.

evil در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
واقعا سایت خوبی دارین، مدتیه

واقعا سایت خوبی دارین، مدتیه فقط خبرای شما رو می خونم، هرچند کمه، ولی معمولا تاپ ترین خبرها رو خصوصا این اواخر از پشت پرده نظام رو کردین.
خیلی دوست دارم بدونم مسئول سایت کیه. :D
قطعا ارتباطات خاصی دارین.
مرسی

کژدم در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
http://kajdoum1.blogspot.com
مسئولین محترم دیگربان

منظور من این نبود که شما فریب خورده اید و یا در دسته بندی این سایت اشتباه کرده اید. زیرا برای این‌گونه حرفها باید سند ارائه کنم و گرنه حرف پوچی خواهد بود. منظور من نگاه کردن به داستان این سایت از دیدی دیگر بود. زیرا تنها با طرح کردن فرضیه‌ها است که می‌توان با دیدی «چند گانه» و روشن‌تر به پیش رفت و به شکار اتفاقات و دسته بندی آنها پرداخت تا گرفتار نگاه‌های یک بعدی نشویم.
با سپاس
کژدم
.....
دوست عزیز در این زمینه با شما کاملا موافقیم.
ممنون از اینکه دیدگاه‌های خود با ما در میان می‌گذارید و امیدواریم با همفکری مخاطبان خود بتوانیم مسائل و جریان‌های خبری را از زوایای مختلف واکاوی کنیم.
با سپاس
دیگربان

کژدم در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
http://kajdoum1.blogspot.com
این وبسایت قلابی است

در این وبسایت که نه تنها دارندهٔ وبسایت مشخص نیست بلکه حتی اسم مستعاری هم ندارد و با اینکه نوپا است؛ سومین مطلب این وبسایت مصاحبه با فردی با ادعای یکی از نزدیکان دولت است که او هم ناشناس است و این وبسایت را که تا آن زمان تنها دو مطلب را منتشر کرده بود را با نام بزرگ «خبرگزار‌ی‌ها» مزین می‌سازد و از فردی به نام عباس غفاری که تنها یک نام است و چه بسا چنین شخصی هم وجود نداشته باشد یاد می‌کند که چنان قدرتی دارد که بعد از دستگیر شدنش « بازجوی » او که وی هم ناشناس است با قدرت سحر او سکته کرده است ولی بقیه همچنان سالم هستند.

مسئلهٔ جالب تر اینکه دارندهٔ ای وب‌سایت از موضعی بسیار بالا؛ دستگاه قضایی را زیر سوال و اخیه می‌برد. نتیجه اینکه به نظر می‌رسد این وبسایت ساختهٔ دار و دستهٔ حسین شریعتمداری است و تمامی این بامبول بازی‌ها برای سند سازی است تا بعداً بگویند که: ببینید یکی از افراد خودشان اعتراف کرده است.
لطفاً فریب اینگونه بامبول بازیهای اطلاعاتی را نخورید.
.....
دوست عزیز
اغلب سایت‌ها در ایران به خصوص سایت‌های محافظه‌کاران ناشناس هستند.

از رویکرد این سایت‌ها و گزارش‌هایی که از اداره کنندگان این سایت‌ها به طور رسمی و غیر رسمی منتشر می‌شود٬ می‌توان جهت گیری آنها را شناخت.

این سایت پس از فیلتر شدن سایت‌های حامی دولت در حمایت از تیم احمدی‌نژاد فعال شده است و مطالب آن نیز گویای همین واقعیت است.

بنابراین تا زمانی که این سایت از تیم احمدی‌نژاد حمایت می‌کند٬ جز سایت‌های حامی دولت دسته‌بندی خواهد شد.

با سپاس
دیگربان

کاربر مهمان در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
سايتتون فوق العاده اس هر چند

سايتتون فوق العاده اس هر چند خبرتون هر روز يكي دوتا بيشتر نيس ولي كيفيت عااااليه

کاربر مهمان در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
جن، جن، جن آمده زیر قبای ملا

جن، جن، جن آمده زیر قبای ملا و زیر کت و شلوار مموتی!!

جنی در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
http://www.example.com
انکار جن کفر است

جن از مسلمات قرآنی و منکر آن بی شک کافر است.
در دنیا 3 نفر اجنه را در خدمت گرفتند: تیم احمدی نژاد-مشایی، قذافی (که بمب‌های ناتو به او کارگر نیست) و بن لادن.
متاسفانه بن لادن زیادی از اجنه کار می کشید که باعث خستگی و فرسودگی آنها شد و در یک لحظه که اجنه خوابشان برد ماموران سیا توانستند حساب بن لادن را برسند.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
پایان کار شیرین

ذوب شدگان در ولایت برای رهایی او از این مهلکه چاره جز پناه بردن به خرافات و شایعه پراکنی چاره ی دیگری ندارند . چند نفر این خزعبلات را تأیید می کنند . آنها فکر نمی کنند دیگر دوره ی «یا علی گفتن» در بدو تولد و «ارسال غذا از بهشت» و همچنین عروج 5 روزه در اسفند هرسال _ بجز سال 1389، به واسطه‌ی " فتنه ی 88 _ گذشته است؟

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)