ششمین روز «تحصن» رئیس دولت دهم

مذاکرات خامنه‌ای و احمدی‌نژاد شکست خورد

علی خامنه‌ای شروط سه‌گانه احمدی‌نژاد را نپذیرفت و رئیس دولت دهم نیز در واکنش به این مخالفت٬ از حضور در جلسات هیات دولت و شورای عالی انقلاب فرهنگی خودداری کرد.

آن‌طور که گفته شده٬ احمدی‌نژاد شرط کرده در صورت معاونت اولی رحیم‌مشایی و برکناری حیدر مصلحی و سعید جلیلی حاضر به بازگشت است؛ شروطی که به نظر می‌رسد با مخالفت خامنه‌ای مواجه شده است.

احمدی‌نژاد در اعتراض به ابقای حیدر مصلحی در وزارت اطلاعات از سوی رهبر جمهوری اسلامی، شش روز است که در نهاد ریاست جمهوری حاضر نمی‌شود.

ادامه غیبت احمدی‌نژاد در جلسات دولت و نهاد ریاست جمهوری نشانه‌ روشنی از شکست مذاکرات دو روز گذشته وی با رهبر جمهوری اسلامی است.

محافظه‌کاران نزدیک به خامنه‌ای برای بازگشت احمدی‌نژاد به کار و قبول حکم رهبری٬ از سیاست تهدید و ترغیب بهره می‌برند.

گروهی از نمایندگان در پی جمع‌آوری امضا برای طرح سئوال از احمدی‌نژاد هستند (تهدید) و گروهی دیگر همچون خوشوقت٬ آقاتهرانی و خزعلی تلاش می‌کنند در پس پرده رئیس دولت دهم را راضی به بازگشت کنند.

گروهی دیگر از نمایندگان نیز نامه‌ای در دست تهیه دارند که گفته می‌شود در این نامه توصیه‌هایی به احمدی‌نژاد شده است.

شب گذشته هم  ۱۰ وزیر کابینه نیز با احمدی‌نژاد دیدار داشته‌اند که از محتوای این دیدار اطلاعی در دست نیست.

رسانه‌های نزدیک به احمدی‌نژاد گزارش کرده‌اند که رئیس دولت دهم بزودی از طریق تلویزیون با مردم سخن خواهد گفت.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
سلام

مرگ بر دیکتاتور

کاربر مهمان در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
http://www.digarban.com
باسلامخامنه ای شدیدا درمانده

باسلام
خامنه ای شدیدا درمانده شده است و نمی داندبا اوس محمود چه کنه از یکطرف نمیتونه با او برخورد تندی داشته باشد چون هزینیهای زیادی برای محمودی کرده از تقلب میلیونی گرفته تا سرکوب ددمنشانه مردم بیگناه و قتل و زندانی و شکنجه جوانان و ازادیخواهان این مرز و بوم و.....از طرف دیگر هم نمیتونه رهایش کنه چون محمودی ان محمودی که فکر میکرد هر موقع میتونه سوارش بشه نیست....نتیجه اینکه خر ما حسابی تو گل گیر کرده نه راه بس داره نه راه بیش

محسن ن در تاریخ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
خوب البته اگر اسم اين سايت رو

خوب البته اگر اسم اين سايت رو دروغ بان مي گذاشتيد بهتر بود. سايتي كه جز تكيه بر اخبار دروغ هيچ چيز ديگري ندارد.

حتي پس از پوشش وسيع نوشته اميرحسين ثابتی حاضر نشد حتي خبر اعلام هك وبلاگ او را بزند. واقعا در راستاي حذف مسئوليت‌هاي مطبوعاتي٬ اين سايت اقدامات مهم و قابل توجهي را انجام داده.
واقعا خجالت آوره.
........

دوست عزیز
خبر از دسترس خارج شدن وبلاگ آقای ثابتی کار شده است. این وبلاگ برخلاف ادعای دارنده آن هک نشده است٬ بلکه تحت فشار نیرو‌های امنیتی برای توسط دارنده آن از دسترس خارج شده است.
http://digarban.com/node/947
با سپاس
دیگربان

سامان در تاریخ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
در اين نزاع پيش آمده علايم

در اين نزاع پيش آمده علايم نشان از آن دارد كه توازن قوا به نفع احمدي نژاد نيست با اين حساب به نظر شما دكتر چه اصراري به ادامه اين بازي دارد؟ بازي كه در نهايت به شكست او خواهد انجاميد!
به نظر شما احمدي نژاد برگه هاي برنده رو نشده اي در اختيار دارد ؟ و آيا اصولا در آخر اين نزاع ، توازن قوا به سود كداميك از طرفين خواهد انجاميد؟

رضا در تاریخ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
شاید اضافه کردن یک تگ «تحلیل»

شاید اضافه کردن یک تگ «تحلیل» نشان بدهد که این نوشته یک «تحلیل» است نه یک «خبر»

حسین در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
دوست عزیز مگر لینکها را نمی

دوست عزیز مگر لینکها را نمی بینی؟ لینکها همه از راوی سنی است به قول علما ! و اصلا کل سایت بنیانش فقط بر اساس اخبار از سایت های به اصطلاح محافظه کار است

کاربر مهمان در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
زنده باد دیگربان کاملا منطقی

زنده باد دیگربان
کاملا منطقی و درست هست این تحلیل
چند روزی هست بدجور معتاد سایت شما شدم و باید خبرهاتونو بخونم
لطفا خبرهای بیشتری در سایت قرار دهید و به روزتر باشید

کاربر مهمان در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
منبع؟

منبع خبر شما کی یا چه سایتی هست؟

به عنوان یک بازدید کننده ی دائمی سایت شما پیشنهاد می کنم اگر منبع دارید برای خبرهایی از این دست حتماً آن را ذکر کنید یا حداکثر به شکل «امضاء محفوظ» خبر را منتشر کنید وگرنه به زودی اعتماد خوانندگان خود را از دست می دهید.
....
دوست عزیز
تمام عناصری که در این خبر به آنها اشاره شده است دارای منابع مشخصی هستند. در مورد خبر شکست مذاکرات هم چه چیزی روشن‌تر از ادامه قهر احمدی‌نژاد نمی‌تواند منبع آن باشد.

اگر مذاکرات شکست نمی‌خورد که آقای احمدی‌نژاد به نهاد ریاست جمهوری باز می‌گشت و نیازی نبود نماینده آقای خامنه‌ای در سپاه به صراحت احمدی‌نژاد را تهدید کند٬ نمایندگان مجلس برای وی نامه بنویسند و او را تهدید به استیضاح کنند و علما پشت پرده به دیدار وی رئیس دولت دهم بروند.

تمام این مسائل نشان می‌دهد که جلسه احمدی‌نژاد و خامنه‌ای شکست خورده است.

با تشکر
دیگربان

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)