سه شرط احمدی‌نژاد برای بازگشت به کار:

معاونت اولی مشایی و برکناری مصلحی و جلیلی

محمود احمدی‌نژاد بازگشت خود به نهاد ریاست جمهوری را مشروط به انتصاب رحیم‌مشایی به عنوان معاون اول، برکناری سعید جلیلی از شورای عالی امنیت ملی و حیدر مصلحی از وزارت اطلاعات کرده است.

امیرحسین ثابتی از نویسندگان ثابت سایت رجانیوز و از همکاران سازمان اسناد انقلاب اسلامی در یادداشت رمز‌داری که در وبلاگ خود نوشته این ادعا را مطرح کرده است.

وی نوشته که احمدی‌نژاد برای بازگشت به نهاد ریاست جمهوری و شکستن «تحصن» خود سه شرط گذاشته است: «اول اینکه مشایی معاون اول شود، دوم مصلحی وزیر اطلاعات نباشد و سوم سعید جلیلی از شورای عالی امنیت ملی برود.»

محمود احمدی‌نژاد در اعتراض به ابقای حیدر مصلحی از سوی علی خامنه‌ای بیش از چهار روز است که از حضور در نهاد ریاست جمهوری خودداری می‌کند.

گروهی از محافظه‌کاران در دیدار‌های خصوصی از وی خواسته‌اند حکم رهبر جمهوری اسلامی را بپذیرد٬ اما احمدی‌نژاد آن‌طور که این وبلاگ‌نویس نوشته است حاضر به پذیرش این حکم نیست و شروط‌ جدیدی را پیش کشیده است.

دفتر علی خامنه‌ای در روز‌های اخیر بار‌ها رسانه‌هایی که اخبار اختلاف رهبر جمهوری اسلامی و رئیس دولت دهم را مستقیم و غیر مستقیم پوشش داده‌اند را مجبور به حذف گزارش‌های خود کرده‌ است.

سایت الف٬ آزادی‌نیوز و دولت‌یار از جمله سایت‌هایی هستند که در روز‌های اخیر برخی مطالب آن‌ها در خصوص اختلاف خامنه‌ای و احمدی‌نژاد حذف شده است.

آقای خامنه‌ای در روز‌های اخیر بار‌ها به صراحت از مقام‌های جمهوری اسلامی و رسانه‌ها خواسته که اختلاف‌های پشت پرده را برای مردم فاش نکنند.

خواسته‌های خامنه‌ای مبنی بر پنهان کردن اختلاف‌ها در شرایطی مطرح می‌شود که سایت رجا‌نیوز هم روز گذشته (دوشنبه پنجم اردیبهشت) از انتشار عمومی اخبار محرمانه در سایت‌ها انتقاد کرده بود.

این در حالی است که یکی از نویسندگان این سایت در یادداشتی هرچند رمزدار به افشای اخبار طبقه‌بندی شده‌ای پرداخته که تاکنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است.

این وبلاگ‌نویس در یادداشت خود به صراحت نوشته که محمود احمدی‌نژاد «استحاله شده» و در برابر حکم رهبر جمهوری اسلامی ایستاده است.

ثابتی پیش‌بینی کرده که احمدی‌نژاد پس از چند روز قهر به نهاد ریاست جمهوری بازخواهد گشت٬ اما هدف نهایی وی بالا بردن هزینه صدور حکم حکومتی برای خامنه‌ای است.

وی نوشته که «هدف این حرکت دکتر {تحصن} بالا بردن هزینه برای آقاست که در برابر انحرافات بعدی، از حکم حکومتی استفاده نکند.»

امیر حسین ثابتی همچنین درباره انتخابات آینده ریاست جمهوری نوشته است: «می‌توانیم برای انتخابات بعدی گزینه‌ای بهتر از دکتر {احمدی‌نژاد} را بیاوریم. حالا از سعید جلیلی بگیرید تا باقری لنکرانی یا صفار هرندی یا هر کس دیگر که الان شاید حتی اسمش را ندانیم.»

وی خطاب به دوستان خود نوشته که «فراموش نکنیم یک نفر مدل احمدی‌نژاد ۸۴ را باید رو کنیم و به کمتر از آن هم قانع نباشیم.»

******

متن کامل یادداشت رمزدار وبلاگ «دست‌نوشته‌های یک دانشجو»

۱. وضعیت این روزهای دولت، خطرناک‌ترین وضعیت طی ۶ سال اخیر است. دکتر رسما قهر کرده است و خود را خانه نشین کرده است. از بعد از سفر استانی به کردستان یک راست به منزل رفته و به جز دیدار با یک گروه خارجی که از چین به تهران آمده‌اند، هیچ فعالیت رسمی دیگر نداشته و حتی در جلسه هیئت دولت روز یکشنبه نیز حضور نیافته و این جلسه با ریاست مفسد اقتصادی بزرگ (آقای معاون اول) تشکیل شده است.

۲. همه ما این روز‌ها از هم می‌پرسیم که چرا دکتر این کار‌ها را می‌کند؟ همه به نوعی به دنبال جواب هستیم و من هم اینجا می‌نویسم چند خطی را که دیگر دارم ۱۰۰% مطمئن می‌شوم پاسخ سوالات این روزهای همه ماست:

دکتر الان هر چه که هست، دیگر آن احمدی‌نژادی که ما می‌خواهیم و انتظار داشتیم، نیست. بخواهیم یا نخواهیم، خوشمان بیاید یا بدمان بیاید یا هر چیز دیگر، محمود احمدی‌نژاد تغییر کرده است. من به این اعتقادی ندارم که دکتر از ۸۴ در بین ما با شعارهای مختلف و... نفوذ کرد و الان خودش را دارد نشان می‌دهد، بالعکس معتقدم تغییر کرده است و این تغییر آنقدر جدی است که امروز علنا در برابر آقا ایستاده است. حکم آقا برای وزارت مصلحی را بر نمی‌تابد و می‌گوید او وزیر رهبری است، نه رییس جمهور، در جلسات هیئت دولت حاضر نمی‌شود و از همه بد‌تر سه شرط برای بازگشت به دفتر کارش گذاشته است: اول اینکه مشایی معاون اول شود، دوم مصلحی وزیر اطلاعات نباشد. سوم سعید جلیلی از شورای عالی امنیت ملی برود.

دو مورد اول که مشخص است. ایستادن علنی جلوی حکم حکومتی رهبری است. اما مورد سوم هم دست کمی ندارد، چون همه ارادت ویژه آقا به سعید جلیلی را می‌دانیم و از همه بد‌تر اینکه این مورد نیز جزو خواسته‌های دیرین مشایی است. رفتن جلیلی از دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی...

نمی‌دانم از کسانی که این مطلب را می‌خوانند، چند نفر برنامه ۴ شنبه هفته قبل دکتر الهام را بودند، آنجایی که گفت یکی از شاهرگ‌های اصلی جریان مشایی، اشراف بر جایگاه‌های اطلاعاتی کشور است. و حالا بهتر می‌شود این پازل را تکمیل کرد: مصلحی باید از اطلاعات برود، جلیلی از دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی. یعنی ۲ گلوگاه حساس اطلاعاتی- امنیتی نظام از وجود دو فرد به شدت مورد اعتماد رهبری خالی شود...

۳. این روند تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟ خیلی‌ها می‌گویند دکتر آنقدر در خانه می‌نشیند و به اصطلاح تحصنش را ادامه می‌دهد تا بحران در کشور فراگیر شود، همه بفه‌مند مشکل جدی‌تر از اینهاست که آقا هر روز در صحبت‌هایش بگوید اتفاقی نیفتاده و رسانه‌ها شلوغ نکنند، و بالاخره ضربه اصلی را در این موقعیت به نظام بزنند. اما من معتقدم این اتفاق نخواهد افتاد. برعکس، دکتر بعد چند روز دوباره روند کار خود را شروع می‌کند. حالا به چه بهانه‌ای را خدا می‌داند، اما این روند را ادامه نمی‌دهد چون اگر قرار باشد الان همه پتانسیل جریان انحرافی برای ضربه زدن به نظام و رهبری خرج شود، در واقع همه برگ‌های آن‌ها خواهد سوخت. بلکه هدف این حرکت دکتر نیز بالا بردن هزینه برای آقاست که در برابر انحرافات بعدی، از حکم حکومتی استفاده نکند. یعنی این فضا کاملا شکل بگیرد که استفاده از حکم حکومتی حتی در دولت احمدی‌نژاد نیز برای آقا هزینه دارد و ممکن است یک دفعه رییس جمهور چند روز همه چیز را‌‌ رها کند و در خانه بنشیند! ضمن اینکه همه این‌ها تازه اول کار جریان مشایی است و امیدهای فراوان آن‌ها در انتخابات مجلس نهم است، در ریاست جمهوری یازدهم است، در چالش‌های مقطعی با نهادهای انقلابی مثل شورای نگهبان و سپاه و... است.

 فضایی که آن‌ها در چارچوب‌های قانونی و رسمی بیشتر می‌توانند از آن بهره برداری کنند. مثلا کافی است برای مجلس نهم که انتخابات آن در اسفند همین امسال برگزار می‌شود، چند کاندیدای منتسب به‌شان رد صلاحیت شود، آن وقت ببینید چقدر حمله به شورای نگهبان را شروع می‌کنند که این یک نوع دیکتاتوری است و چرا آقای خامنه‌ای مثلا در قبال رد صلاحیت‌ها موضع گیری نمی‌کند؟ (خط تضعیف رهبری و ضربه زدن به نهادهای انقلابی) و ده‌ها مثال دیگر... کما اینکه همین الان هم اگر دقت کنید، می‌توانید تشابه ادبیات این جریان را با جریان ضد انقلاب ببینید. اگر به سایت‌های این جریان نگاهی بیندازید (تا الان بیش از ۲۰ سایت) یکی از کلماتی که به وفور از آن علیه جریان ارزشی و ولایی استفاده می‌کنند واژه «اقتدارگرا» است! این دقیقا‌‌ همان ادبیات ضد انقلاب است. از تاج‌زاده که الان در زندان است بگیرید تا سایت‌های فیل‌تر شده کنونی ضد انقلاب و این تشابهات اتفاقی نیست.

یا مثلا روزنامه ۷ صبح که تا الان ۲ شماره‌اش در آمده و منبع مالی آن نیز کاملا غیر شفاف است، سردبیرش آرش خوشخو است! از بچه‌های چلچراغ. و این‌ها کمترین نشانه‌هایی است که از تطابق عملکرد و گفتمان جریان انحرافی با جریان ضد انقلاب حکایت دارد.

۴. چه باید کرد؟
به نظرم این روز‌ها سخت‌ترین روزهای بچه حزب اللهی‌ها و حتی آقاست. برای اینکه از یک طرف بهترین گزینه انقلاب طی ۳۰ سال گذشته استحاله شده است و در برابر خودمان ایستاده که این خیلی بچه‌ها را سرخورده می‌کند. از طرف دیگر هم جریان‌های موازی اصولگرایی که بار‌ها امتحان خودشان را پس داده‌اند مثل لاریجانی، قالیباف، توکلی، مطهری، زاکانی، رضایی و... سعی دارند تا بگویند اگر ما مخالف احمدی‌نژاد بودیم به این خاطر بود که از اول می‌دانستیم که اینطور می‌شود و...

لذا بچه‌ها باید حواسشان باشد هم سرخورده نشوند و هم به دام این جریان‌های موازی و قلابی هزار بار امتحان پس داده نیفتند. اگر هنوز هم روزهای پر التهاب قبل ۳ تیر ۸۴ را فراموش نکرده باشیم و یادمان باشد خدا چطور نصرتش را شامل حالمان کرد، می‌توانیم برای انتخابات بعدی گزینه‌ای بهتر از دکتر را بیاوریم. حالا از سعید جلیلی بگیرید تا باقری لنکرانی یا صفار هرندی یا هر کس دیگر که الان شاید حتی اسمش را ندانیم! اما فراموش نکنیم یک نفر مدل احمدی‌نژاد ۸۴ را باید رو کنیم و به کمتر از آن هم قانع نباشیم، هر چند انشالله که به خرداد ۹۲ هم نرسیم و قبل از آن شاهد ظهور امام زمان (عج) باشیم، اما در هر صورت تا زمانی که دکتر به ظاهر همه اختلافات با آقا را علنی نکرده است، باید از کلیت دولت دفاع کنیم، حمایت از گفتمان کلی دولت و در عین حال ایستادن محکم در برابر انحرافات...

تماشاچي در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
خودکرده را تدبير نيست! منتظر

خودکرده را تدبير نيست! منتظر روزي در همين نزديکيها هستيم که اينان يکديگر را به ريختن خون اين همه انسان بي گناه در جريان اعتراضات بعد از تقلب گسترده سال 88 محکوم کنند. حتي اگر در اين زمان با بده بستانهاي سياسي در ظاهر اوضاع را سامان دهند. امان از وقتي که دو گروه لات و لا ابالي به جان هم بيفتند. گمان کنم دعاي مردم ستم ديده (اللهم اشغل الظالمين بالظالمين) مستجاب شده است.

حميد در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
امتحان الهي

من اعتقادم اينه كه همه آدمها هر لحظه زندگيشون در حال امتحان شدن هستند و انشاءالله از اين امتحان اجتماعي نيز ملت شهيد پرور و حزب الهي ايران سربلند بيرون مي آيند . انشاءالله

کاربر مهمان در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
با آرزوی سلامتی و آگاهی و کمی

با آرزوی سلامتی و آگاهی و کمی صداقت خالصانه

1- دوست عزیز انتخاب حسابدار برای نگه داشتن حسابها از زندان
( منظورم زندانیان سیاسی و همون کافرهایی که خودتون می گین نیست منظورم همون هایی که روزهای درگیری از زندان پشت وانت های اتاقدار می آوردینشون که گمراه ها و کافرهای تو خیا بون یعنی ما مردم ادب کنن است )

اشتباه محز است , فیلم هندی نمی خوای بازی کن که , معلومه آخرش چی می شه و چه بلایی سر حسسابات می یاد و یا به اعبارتی احتمال پیدا کردن چنین آدمی خیلی کمه
نتیجه : آقای دکتر از اول تکلیفشمون معلوم بود و ما خدمون کشتیم و گفتیم آدمی که پاچه شو تو تلوزیون بالا می زنه و جوب تمیز می کنه, چه شخصیتی داره و از اون بالاتر

حضرت عباسی من یکی 4 سال می گم این بابا از جاسوس موساد است و از لابی صحیونیست ها ( نه یهوری ها ) حقوق می گیره و کارنامه اعمالش فقط به نفع اونها تو دنیا و منطقه بوده و هست .

2- شاه از مملکت رفت و یه شاه دیگه جایگزین شده , تاریج همیشه نشان داده که این نوع حکومت فساد میاره

وقتی بنای حکومت روی تیز بازی و زرنگ بازی و ... است و این ادبیات را در جامعه رواج میده آدمهایی که تو اون سیستم بزرگ می شن معلومه که از لحاظ اخلاقی و مالی چی می شن .

3- پروژه ظهور توسط بقول شما صهیونیست ها خیلی وقت پیش کلید خورده
و با توجه به محدودیت منابع , قرار نیست بین همه تقسیم بشه
همون کارایی که شما به اسم اسلام ناب و بچه حزب و الهی با بقیه مردم که تازه شناسنامه همشون هم مثل خودتون نوشته شیعه کردین و به جان و مال و ناموس اونها به بهانه های مختلف تعرض کردین و می کنین و غنیمت جنگی می شمارین, بقیه قدرت مندان دنیا هم همینن فکر نکن خیلی فرق داره
چه سنخیت ظهور آقا با همکار با ولادیمیر پوتین, چین کمونیست آقای چاوز کمونیست عرق خور زن باره داره همش دارین توجیه می کنین

-----------
یه جایی آدم باید وایسه و یه نگاهی بخودش بندازه و پشتش یه نگاهی بکنه ببینین با قشر تحصیل کرده این مملکت چه کردین و چکار دارین می کنین
رواج مواد مخدر , فحشا , کثافت کاری های اساتید دانشگاه از جعل مدرک تا خانوم بازی ها همش تقصیر شاه و اشرف پهلوی و خاتمی است؟

این همه مواد مخدر داره توسط حکومت جابجا می شه برای اینکه فساد دنیا رو بگیره و آقا زود تر ظهور کنه و از شما ها بابت این تعجیل تشکر کنه !!!
یه کمی فکر کنیم

من به خدا به محمد و عیسی و... اعتقاد دارم ولی این چه بساطیه که تو تمام دنیا پروژه ظهور اپیدمی شده

یه کمی فکر کن و فکر نکن این حرفها فقط مال ایران است نه عزیز پاتو بذار بیرون ببین چه خبره

عدالت خداوندی آنجا است که از روح خودش به بشر دمید و بشر را اشرف مخلوقات قرار داد تا تجربه کند تا عاشق شدن را یاد بگیرد تا یاد بگیره که تا بقیه گرسنه ان شب سرش و زمین نذاره و بخابه تا برسه به اون تن واحده و ...
شما ها با این تعریف از دین و پیغمبر و اسلام !!!!!
چی بگم یه نگاه به مردم بنداز ببین تو این سی سال چه کردند
همش خاتمی و هاشمی و ...
نیست
امیدوارم انگ نزنی که وابسته ام

نوشتم که شاید اثری داشته باشد چون اثر گذاری
برای اون کسی که تو وب لاگش برای محمد و خدیجه داستان درست کرده بود هم نوشتم شکر خدا دیگر ننوشت و فکر کنم خداوند توفیقی داد که دوباره ببیند.
من از محمد اون پیره زن یهودی که خاکستر تو سرش می ریخت یادمه و بس
به خدا می سپارمت
خداوند به ما مردم بی رحم رحم کنه

واو در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
ظهور آقا امام زمان رو هم شما

ظهور آقا امام زمان رو هم شما مد نظر گرفتی ؟؟؟!! بابا ایول الله ! از خواب بیدار شو !

آندری در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
ببینید اینکه چند نکته در این

ببینید اینکه چند نکته در این وضعیت خیلی مشخص است :

1- وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم بدتر شده است
2- اینکه احمدی نژاد تماما فکرش را به دستان مشائی سپرده است
3- اینکه مشایی از پول ملت برای تبلیغات استفاده میکند
4- مشائی و احمدی نژاد در یک خط فکری هستند ( برخلاف اکثر آقایان که می گویند باید حساب احمدی نژاد را از مشائئ جدا کرد )

ببینید من خودم ترجیح میدم اگر کسی بخواهد بر این مملکت حکومت کند از طرفاران مشائئی یا احمدی نژاد نباشد. چون تفکر آنها مثل نفاق است. این که نمی شود بگوییم هستیم ولی نیستم.

من واقعا متاسفم که چرا با دو جمله که از دهن مشائی بیرون آمد خیلی از چپ ها دور و بر این آقا جمع شدند حتی صادق زیبا کلام مدح مشائی کرد. بهتره ببینید که میخواسته 5 میلیون تومان پول بده به ناصر حجازی. این پول ها از کجا میاد ؟

مگه قضیه ی تروال های مجلس به کجا رسید . متاسفم که حتی یه مرد (چپ و راست) حاضر نشد جلوش وایسته همه فقط حرف میزنند و جلوش که واینستادند هیچ، دورو برش رو هم گرفتند ) هر چند که بوی پول اکثر آقایون رو مست میکنه به فکر قدرت میفتند .

serji در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
راسته میگن وبلاگ یارو هک شده

راسته میگن وبلاگ یارو هک شده بوده؟
....
دوستان عزیز
وبلاگ آقای ثابتی برخلاف ادعای وی هک نشده است٬ بلکه وی برای فرار از پاسخگویی به مطالبی که نوشته است تلاش می‌کند فرافکنی کند.

دیگربان

کاربر مهمان در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
salammamnoon az etela

salam
mamnoon az etela resanitoon ama man jaei khoonadam ke in weblog hak shode va matlab ro takzib kardan. in doroste??

احمد در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
دلم برای امت حزب الله می

دلم برای امت حزب الله می سوزه، یه روز باید برن جنگ مردم ساکت و معترض توی خیابونها، یه روز برن جلوی مجلس به رئیس مجلس ولایی فحاشی کنند، یه روز توی وبلاگشون به رئیس قوه قضاییه ولایت مدار اهانت کنند برای یک فرد مقدس شده که شعیب صالح نامیدنش و دولتش رو مورد تایید امام زمان و انتخابش رو کار خدا میدونند. (احتمالاً به دلیل اینکه خودشون هم میدونند از صندوق آرا اون رای بیرون نمیومد، نتایج انتخاب رو کار خدا می دونند!)

حالا باید برن برضد تمام کارهای قبلی و به حمایت از آقا شعار بدند. کلاً گیج شدند و قاط زدند! مگه میشه اینقدر گوسفند بود و هی شعار داد و هیچی نفهمید! دیروز به خاطر این آقا می خواستند خون و خونریزی راه بندازند، حالا می خوان ایشون رو به فنا بکشند! از اون روز هم نمی ترسند که به دست همین مردم بیفتند و کارشون تموم بشه!

کاربر مهمان mehdi در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
به یاد بیاورید دادگاه به

به یاد بیاورید دادگاه به اصطلاح انقلابی امیر عباس هویدا را که در جواب آیت اله خلخالی در مورد مسئولیتهاش به عنوان نخست وزیر و انجام ندادن آن همه گفت چیزی تقریبن به این مضمون : من که کاره ایی نبودم و شاه همه کاره بود. و بلافاصله خلخالی در جوابش چیزی تقریبن به این مضمون گفت: این که جواب نشد آقا شما طبق قانون اساسی نخست وزیر بودید و نمی توانید همۀ مسئولیتها را به گردن شاه بیاندازید و سپس اعدامش کرد.
شاید جناب احمدی نژاد هم همان استدلال خلخالی هنوز به یادش مانده است.

مهدی

کاربر مهمان در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
margbar jomhoori eslami

khamanaeeye boozine va dalghakash ahmadi nejad roo dar rooye ham gharar gereftan.khak bar saretun bache basijiya.hahahahahahaha.melat behetun mikhandan.

کاربر مهمان در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
به نظر من نباید در این مسائل

به نظر من نباید در این مسائل پیش آمده دکتر احمدی نژاد را مقصر دانست. توجه داشته باشید که به هر حال همه ما باید تابع قانون اساسی باشیم و بر اساس قانون اساسی حق برکناری وزرا برای رییس جمهور محفوظ است. هیچ کس نباید خود را فراتر از قانون بداند و نقطه قوت دکتر هم همین قانونگرایی ایشان و حرکت به پشتوانه قانون است. همین که ایشان این خون دلها را از این مجلس مزور می خورد یعنی اینکه به هر حال ایشان خودشان را ملتزم به کار کردن با همین مجلس می دانند و این یعنی نهایت قانونگرایی. همه باید چنین باشند ولاغیر.

ضد ولایت فقيه در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
سرنوشت جمهوری نکبت اسلامی هم

سرنوشت جمهوری نکبت اسلامی هم مثل بقیه دیکتاتورها رقم خواهد خورد و به زباله دان تاریخ تحویل داده خواهد شد .

کاربر مهمان در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
خاتمی می خواست به صورت قانونی

خاتمی می خواست به صورت قانونی اختیارات رهبری کم و به رییس جمهور واگذار شود. آقایان جلوگیری کردند. حالا احمدی نژاد به زور این کار را می کند.حقشان است با این کار از عزت رهبر هم کم می شود.ایول محمودی ادامه بده !!!!
حالا نوبت اصلاح طلبهاست که ماهی بگیرند. اما باید جلوی تندرو ها را گرفت.
بهترین شیوه:
آی رهبر عزیز دلمان برایت سوخت بیا کمکت کنیم تا از این وضع رها شوی( یه دو جین امتیاز برای بقای کوتاه مدت رهبری و نیرو گرفتن جنبش غیر حاکم)

کاربر مهمان در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
رئیس جمهوری که نتواند معاون

رئیس جمهوری که نتواند معاون اول خودش راانتخاب کند یک تدراکات چی بیش نیست .

کاربر مهمان در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
رئیس جمهوری که نتواند معاون

رئیس جمهوری که نتواند معاون اول خودش را انتخاب کند یک تدراکات چی بیش نیست .

کاربر مهمان در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
آزموده را آزمودن خطاست!

آزموده را آزمودن خطاست! وقتي مدل احمدي ن‍‍‍‍ژادی جواب نداده است يعنی معجزه قرن، شعيب بن صالح و..... چيزهايي كه خودتان درست كرديد تا مردم را دور خودتان و ايشان جمع كنيد بدل به ضد خودش شده دوباره مي خواهيد اين كار را تكرار كنيد؟
ضمنا فراموش نكنيد، دنيا دار مكافات است آن كس كه ، مردي را كه او را بركشانيد به حضيض ذلت كشانيد اكنون آن كس كه او را بركشانده است با او همين كار را دارد مي كند

کاربر مهمان در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
شماها و اون به قول تو بچه

شماها و اون به قول تو بچه حزب اللهی‌ها کارتون تمومه و تنها چیزی که در انتظار خودتون و خانواده تونه در خوشبینانه ترین حالت که دست مردم نیفتین طناب کلفت داره و بس

کاربر مهمان در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
چه راست گفت خدا در قرآن که

چه راست گفت خدا در قرآن که مکر زشت جز صاحبش احدی را هلاک نمی کند!!!!

علی در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
همش سیاه بازیه واسه انتخابات

همش سیاه بازیه واسه انتخابات پیش رو.
سگ زرد برادر شغال
الکیه
چون به محض اینکه پای جنبش سبز به میان بیاد همه بر علیه اون متحد میشوند.
نمونش 25 بهمن 89 که همه از محسن رضایی و قالیباف و لاریجانی و ناطق نوری و حسن رو حانی و..... بر علیه مردم متحد شدند

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)