حمیدرضا مقدم‌فر٬ معاون فرهنگی سپاه:

برخورد با موسوی و کروبی سخت است

حمیدرضا مقدم‌فر٬ معاون فرهنگی سپاه پاسداران اعلام کرد برخورد با میرحسین موسوی و مهدی کروبی برای جمهوری اسلامی «سخت» است.

به گزارش «خبرگزاری دانشجو» آقای مقدم‌فر این مطلب را روز سه‌شنبه (۱۴ شهریور) در سخنرانی خود برای گروهی از استادان بسیجی در مشهد بیان کرده است.

وی گفته است: «برخورد با موسوی و کروبی با پیشینه مثبت که در رویارویی با مبانی و اساس انقلاب اسلامی برآمدند از برخورد با شخصی مانند کیانوری حزب توده و مجاهدین خلق بسیار سخت‌تر است.»

موسوی و کروبی دو تن از رهبران «جنبش سبز» بیش از یک سال است که در زندان خانگی نگهداری می‌شوند و مقام‌های جمهوری اسلامی برخلاف ادعای خود تاکنون نتوانسته‌اند آن‌ها را محاکمه کنند.

۱۱ دی ماه سال ۹۰ نیز علی سعیدی، نماینده ولی فقیه در سپاه گفته بود جمهوری اسلامی توان محاکمه میرحسین موسوی و مهدی کروبی را ندارد.

آقای سعیدی افزوده بود: «برخی می‌گویند که چرا موسوی و کروبی را محاکمه نمی‌کنند، دلیل این است که آن‌ها حریم و یک عده هوادار دارند که من نمی‌توانم اسم هواداران آن‌ها را ببرم.»

از علی خامنه‌ای٬ رهبر جمهوری اسلامی به عنوان آمر اصلی حصر خانگی رهبران «جنبش سبز» نام برده می‌شود که سال ۱۳۸۸ نتیجه انتخابات جنجال برانگیز ریاست جمهوری را تائید کرده بود.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ :
درست است که میرحسین وکروبی به

درست است که میرحسین وکروبی به عنوان آزادیخواهی با اقتدارگرایان حکومت ولایت مطلقه درافتاده اند. اما واقع مطلب اینست که این هردو نیز در صورت روی کار آمدن هیچ مشی دموکراسی خواهی و احترام و آزادی بشر را ندارند. منتها نهایت آمال و آرزوهای اینان بازگشت به دوران به قول خودشان طلایی!!!!!!!!!!!! خمینی است. چیزی که مردم از آن بیزارند. اگر اینها قائل به حکومت دموکراسی سکولار بودند مطمئنا مردم از آنها پیروی کرده وبه راحتی پیروز می شدند.

محمد قادری در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ :
جناح حاکم

جناح حاکم بخصوص ،تفکر قتل های زنجیره در دفتر رهبری و موافقت که رهبری در حذف افراد از آنان استفاده می کنند برای حذف کروبی و موسوی و افراد در جه یک نظام مانند هاشمی رفسنجانی و سید حسن خمینی برنامه دارند که بسیار سری است ولی در سطح زندانیان سیاسی با روش های خواسته اطلاعاتی که منجر به فشار های عصبی و سکته می شود در دراز مدت برنامه ریزی شده که توان کار سیاسی نداشته باشند یا بمیرند

سید علی در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ :
یا حسین میر حسین

یا حسین میر حسین

hibit در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ :
چون

چون زمانی که جدلی بین موسوی و خامنه ای شد در زمان خمینی او طرف موسوی رو گرفت و تازه به اقا گفت تو ولایت فقیه را نمیفهمی ....

چون دهه 60 و 70 زمانی که مقدم فر یه جایی در به در بود ایندو و بخصوص کروبی ارکان این حکومت بودند و او نهایتا یه نظامی جز در سپاه بود....

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)