همزمان با دفاع تلویحی از محتوای «مستند ظهور»

مصباح: خامنه‌ای را بالاتر از سید خراسانی می‌دانم

محمدتقی مصباح یزدی پس از هفته‌ها سکوت درباره مستند جنجالی «ظهور» با حمایت تلویحی از سازندگان این مستند٬ از هوادارانش خواست خود را برای ظهور «امام زمان» آماده کنند.

مصباح یزدی در پاسخ به پرسش‌های قاسم روانبخش درباره وظایف «مومنان» در شرایط کنونی گفت: «نظر من همین است که خودتان را برای ظهور آماده کنید که گویا همین فردا آقا ظهور خواهند کرد.»

سایت بی‌باک‌نیوز که متعلق به مصباح یزدی است این مطلب را روز پنجشنبه (۲۵ فروردین) به نقل از آقای روانبخش دبیر سیاسی هفته‌نامه پرتو و یکی از روحانیون نزدیک به مصباح منتشر کرده است.

بنابر روایت قاسم روانبخش٬ مصباح یزدی در واکنش به محتوای «مستند ظهور» هم گفته است: «اعتقادی که من به مقام معظم رهبری دارم خیلی بالا‌تر از آن سید خراسانی است که در روایات آمده است.»

در «مستند ظهور» ادعا شده که علی خامنه‌ای و محمود احمدی‌نژاد به ترتیب سید خراسانی و شعیب‌ابن صالح دو تن از یاران امام دوازدهم شیعیان در زمان ظهور هستند.

آن‌طور که روانبخش گفته است٬ آقای مصباح یزدی با تائید تلویحی سید خراسانی بودن رهبر جمهوری اسلامی اظهار داشته که «لزومی ندارد ما برویم دنبال آن روایات تا تاییدی بر معظم له بگیریم. به مراتب بسیار بالا‌تر از آن سید خراسانی که در روایات آمده است، ما به مقام معظم رهبری اعتقاد داریم.»

 مصباح یزدی همچنین درباره انگیزه عوامل سازنده این مستند هم گفته که «فکر نکنم تولیدکنندگان قصد خاصی داشته باشند. ممکن است قصدشان هم خیر باشد امّا پرداختن به این مسائل درست نیست.»

حمایت تلویحی این روحانی محافظه‌کار از مستند «ظهور» در شرایطی صورت می‌گیرد که بسیاری از مراجع تقلید ادعاهای مطرح شده در آن را رد کرده‌اند.

بسیاری از محافظه‌کاران نیز این مستند را تلاشی انتخاباتی از سوی تیم محمود احمدی‌نژاد دانسته و خواستار برخورد مقام‌های قضایی با سازندگان آن شده‌اند.

Azarakhsh Bidari در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۰ :
چرا ؟؟؟

چرا باید به جای بررسی و تحلیل اخبار درس و واقعی باید وقت گران بهای خود را صرف اضهار نظر آقای یزدی توسط قاسم روانبخش ( ملیجک / یا به قولی « آدم » ایشان کنیم ؟

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۹۰ :
are rast mige, khamenei khode

are rast mige, khamenei khode emame zamane :)))

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۹۰ :
بی باک

سایت بی باک نیوز تو درج این جفنگیات چه بی باکههه!!!!

assle-irani-va-mosalman در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۹۰ :
http://www.ahmadinejad--asliatesh-yahoode.ir
free irann from yahoood's like ahmadinejad or mesbahyazdii......

5 salle iran oftade daste haft hashta yahooooddd ke alakii mosalmoon shodan va daran felan mirinanh tu irann azizemoon. esmae in chandta yahhood ke felan dar iran ghodrat daran:ahmadinejad ke esmm asliee yahooodish SABOOOURJIAN bude..........mesbahyazdi...4 ta baradarr larijanni.....asgharr oladi ke dare irano badjurr michapppe ....sharjatmadarii ke tuu ruuzname keyhan chakhano durughae chap mikonne.........ina daran be naffff esrael kar mikonan...KHAMEYNiii yaziiid khubb darii be in yahooooda nokari mikonii aldangggg.......akhar mesle sadam hossein az borjj milad avizuun mishii

zende baaad iran va diinn eslam

dolllat ahmadinejad az pa ta sar dar khedmate esral hast!!!

کاربر مهمان در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۳۹۰ :
In mesbah had chaploosi ra

In mesbah had chaploosi ra rad kardeh man namidanam in mardak dajal khejalat namikeshad.

Marg bar khamenei

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)