با گذشت کمتر از ۴۸ ساعت از زمین‌لرزه آذربایجان شرقی

احمدی‌نژاد برای زیارت قبرستان بقیع وارد مدینه شد

محمود احمدی‌نژاد با گذشت کمتر از ۴۸ ساعت از زمین لرزه آذربایجان شرقی و مرگ دست‌کم ۳۰۰ نفر در این حادثه٬ بدون صدور پیام تسلیت و حضور در میان خانواده قربانیان٬ به منظور زیارت وارد مدینه شد.

به گزارش ایرنا٬ آقای احمدی‌نژاد روز دوشنبه (۲۳ امرداد) پس از اقامه نماز جماعت، قبرستان «بقیع» را زیارت کرده و پس از آن برای محرم شدن انجام مناسک عمره مفرده به مسجد شجره خواهد رفت.

براساس این گزارش٬ احمدی‌نژاد و هیات همراه پس از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد شجره، محرم شده و سپس به مکه مکرمه عزیمت خواهد کرد.

رئیس دولت دهم فردا (سه‌شنبه ۲۴ امرداد) در اجلاس سران سازمان همکاری‌های اسلامی با عنوان «همبستگی اسلامی» شرکت خواهد کرد.

سایت «عصر ایران» سفر احمدی‌نژاد را در چنین شرایطی اقدامی «شگفت انگیز» خوانده و نوشته این سفر در شرایطی صورت گرفته که «هنوز تعدادی از هموطنانمان احتمالا در زیر آوار مانده‌اند.»

این سایت در ادامه به رفتار چند تن از همتایان احمدی‌نژاد اشاره کرده که به محض وقوع حادثه‌ای٬ سفر‌ یا ماموریت خود را پایان داده و برای ابزار هم‌دردی و مدیریت بحران پیش ‌آمده به کشور خود بازگشته‌اند.

«عصر ایران» همچنین سفر احمدی‌نژاد را سفری «غیرضروری» دانسته و نوشته است: «کسی از این دولت انتظار ندارد پاسخ بدهد که در این شرایط، آیا رفتن به مناطق زلزله‌زده واجب بود یا زیارت مستحبی در مدینه؟»

نحوه اطلاع‌رسانی٬ امداد‌رسانی و برخورد نهاد‌های مسئول با زمین لرزه آذربایجان شرقی در دو روز گذشته با انتقاد‌های بسیاری مواجه شده است.

امروز در صحن علنی مجلس سه نماینده در نطق پیش از دستور خود انتقاد‌های تندی متوجه عملکرد صدا و سیما در این خصوص کرده و علی لاریجانی٬ رئیس مجلس نیز به مسئولان این سازمان تذکر داده است.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۱ :
برادران وخواهران عزیززلزله

برادران و خواهران عزیز زلزله زده آذزبایجانی در این مصیبت با شما همدردیم ,از خداوند صبر و سلامتی برای شما عزیزان آرزومندم .محمدی از جیرفت-شهرک آزادگان

کاربر مهمان در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۱ :
دلیل سفر :

حتما پیقام مهمی از اسراییل وتن اصلی احمدینژاد آمده بود یا ملاقاتی با سهینیستها بود که میبایستی انجام میشد!!!

شهروند زلزله دیده در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۱ :
تشکر وسپاسگزاری مسئولین سایت

سلام و درود برشرف شما که از بدو زلزله غم بار آذربایجان تمام اخبار مناطق زلزله زده را پوشش دادید صمیمانه متشکریم ولی در مورد احمدی نژاد و عواملش باید عرض شود که چون مردم غیرتمند آذربایجان در انتخابات به اصطلاح ریاست جمهوری به ایشان رای ندادند به همین مناسبت ایشان نیز از فرستادن پیام خوداری نمود

پدرکشتی و تخم کین کاشتی

پدرکشته را کی بود آشتی

شهروند زلزله دیده در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۱ :
ملت اذربایجان به احمدی نژاد

ملت اذربایجان به احمدی نژاد در انتخابات نه گفتن بخاطر همین هیچ پیامی از سوی ایشان فرستاده نشد همین وبس

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)