فعالان سایبری حزب‌الله خبر دادند:

بازداشت هشتمین منتقد محافظه‌کار لاریجانی‌ها

فعالان سایبری حزب‌الله از بازداشت هشتمین منتقد برادران لاریجانی طی چند ماه گذشته خبر داده و نسبت به اتخاذ سیاست‌های تحدید کننده حزب‌الله از سوی قوه قضائیه هشدار دادند.

امیرحسن سقا٬ نویسنده وبلاگ «همسه» و یکی از فعالان شبکه‌های اجتماعی روز گذشته (دوشنبه ۲۶ تیر) به خاطر نوشتن یادداشتی در انتقاد از برادران لاریجانی در وبلاگ خود بازداشت شده است.

وبلاگ «همسه» در حال حاضر از دسترس خارج شده و از سرنوشت صاحب آن نیز اطلاعی در دست نیست.

بازداشت این فعال سایبری حزب‌الله با موج گسترده‌ای از انتقاد‌ها و اعتراض‌ها همراه شده است به طوری که در شبکه‌های اجتماعی حملات تندی به قوه قضائیه به راه افتاده است.

«زهرا اچ‌بی» در واکنش به بازداشت امیرحسن سقا نوشته که فضای اینترنت در ایران بعد از وقایع سال ۱۳۸۸ «امنیتی‌تر» شده و این نگاه امنیتی با گذشت سه سال از آن زمان همچنان ادامه دارد.

به نوشته این وبلاگ‌نویس٬ بازداشت‌های برخی از نیرو‌های «خوب» از سوی قوه قضائیه٬ منجر به کناره‌گیری آن‌ها از فعالیت در اینترنت شده است.

سایت «وبلاگ‌نیوز» هم با انتشار یادداشتی به این مسئله اشاره کرده که «هر وبلاگی می‌داند که در صورت انتقاد از قوه قضاییه یا صرف مطرح کردن حمایت دو قوه قضاییه و مقننه از یکدیگر» فیلتر خواهد شد.

این سایت در ادامه پیشنهاد کرده که برای حل و فصل بازداشت فعالان سایبری حزب‌الله جلسه‌ای با صادق آملی لاریجانی٬ رئیس قوه قضائیه برگزار شود تا به این مسائل رسیدگی شود.

حسین قدیانی، محمدصالح مفتاح، امیرحسین ثابتی، مجید بذرافکن، امیرحسن سقا، حسن روزی‌طلب، سعید ساداتی و میثم نیلی از جمله فعالان سایبری حزب‌الله هستند که به خاطر انتقاد از لاریجانی‌ها برای آن‌ها در قوه قضائیه پرونده تشکیل شده است.

برخی از این افراد به حبس محکوم شده و گروهی دیگر نیز در انتظار صدور حکم دادگاه هستند.

طی چند ماه اخیر چندین سایت و وبلاگ منتقد لاریجانی‌ها نیز مسدود یا از دسترس خارج شده است.

رهمان در تاریخ ۲۸ تیر ۱۳۹۱ :
حسن اىن اقدامات امنىتى اىن

حسن اىن اقدامات امنىتى اىن است که خوش باوران حکومت مدار هم بتدرىج بصىرت مردم عادى را پىدا مىکنند و متوجه مىشوند که دىکتاتورى خوب وجود ندارد و حاکمىت براى حفظ موقعىت لرزانش همه چىز را قربانى مىکند

کاربر مهمان در تاریخ ۲۷ تیر ۱۳۹۱ :
دارند سر این جوانان ساده لوح را شیره می ماالند

باور کنید این جوانان محافظه کار که گاهی وقتها در اعتراض به لاریجانی ها یا کسان دیگر دستگیر می شوند، بیش از اندازه زودباور و ساده لوح هستند.

شما باید با اینها بنشینید و حرف بزنید تا بدانید چه می گویم. باور کنید این عده انسانهای ساده و بی شیله پیله ای هستند که عیب بزرگی گردن آنها را فشار می دهد و در حال خفه کردنشان است.

عیب بزرگ این افراد آن است که حکومت اسلامی را جدی گرفته اند. آنها خیال می کنند که این حکومت دینی است و رهبران و بزرگان آن اراده کرده اند حکومت مورد نظر دینی آنها را اجرا کنندو برای تهی دستان چاره اندیشی کنند!

این عده نمی دانند که همه این ادعاها دروغ است و اصولاً حکومت با دین جور در نمی اید که حاکم بخواهد به خواستهای آنها جامه عمل بپوشاند.

دوستان محافظه کار و ساده لوحان عزیز! دارند سرتان را شیره می مالند! به همان خدا قسم دارند فریبتان می دهند و از شما نیز به عنوان طعمه در جهت حذف یکدیگر سود می برند!

بیدار و هوشیار شوید که بدجوری سرتان را کلاه گذاشته اند. تا دیر نشده از تور آنها بیرون آیید و از بیرون این قبیله فاسد و رسوا را مطالعه بکنید تا بفهمید که همه شان دستشان در دست یکدیگر و مشغول چپاول هستند. اگر آدم سالمی در این مجموعه یافت شود، همان کسی است که الان یا حبس است یا هیچ مسئولیتی ندارد!

رضا در تاریخ ۲۷ تیر ۱۳۹۱ :
http://www.pic1.iran-forum.ir

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/44317307336189664019.jpg

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)