برکناری چهار فرمانده بسیج دانشجویی که رهبری حمله به سفارت بریتانیا را بر عهده داشتند

چهار فرمانده بسیج دانشگاه‌های تهران که در حمله آذر ماه سال گذشته به سفارت بریتانیا و باغ قلهک نقش فرماندهی و رهبری نیرو‌های مهاجم را بر عهده داشتند از مقام خود برکنار شدند.

محمدسعید سرافراز٬ حسین پیشوا و امین حسنی به ترتیب روسای بسیج دانشجویی دانشگاه‌های صنعتی شریف٬ امیرکبیر و علم و صنعت هستند که از مقام خود برکنار شده‌اند.

خبر برکناری این فرماندهان بسیج دانشجویی روز یکشنبه (۱۱ تیر) از سوی «خبرگزاری دانشجو» منتشر شده است.

این خبرگزاری همچنین از تغییر فرمانده بسیج دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز خبر داده که پیش‌تر مسئولیت آن برعهده محمدمهدی صفار هرندی فرزند محمدحسین صفار هرندی بود.

محمدمهدی صفار هرندی یکی دیگر از رهبران مهاجمان به سفارت بریتانیا بود که در تهیه بیانیه‌های «شورای متحصنین لانه فتنه‌گری روباه پیر» نقش مهمی بر عهده داشت.

علی نورایی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تهران مرکز٬ یکی دیگر از اعضای اصلی شورای متحصنین محسوب می‌شد که در حال حاضر تنها مسئول سیاسی بسیج این واحد دانشگاهی است.

آذر ماه سال ۱۳۹۰ گروهی از نیرو‌های بسیج دانشجویی به ساختمان سفارت بریتانیا در تهران و باغ قلهک حمله کردند که منجر به قطع روابط دیپلماتیک تهران‌ـ لندن شد.

مقام‌های جمهوری اسلامی طی این مدت بار‌ها تلاش کرده‌اند تا سفارت بریتانیا در تهران بازگشایی شود که تاکنون این تلاش‌ها ناموفق بوده است.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۵ تیر ۱۳۹۱ :
کسی که در جنگ دیگران می جنگد حقش همین است

کسی که در نبرد دیگران و برای دیگران بجنگد بیهوده دنیا و آخرتش را به گند می‌کشد. این بیچاره‌ها فکر می‌کنند که اعتقادی هم دارند، نمی دانند که خرشان کرده‌اند و ازشان کار مفت و گوشت دم توپ ساخته‌اند.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۴ تیر ۱۳۹۱ :
بابا همه خبرشون رو

بابا همه خبرشون رو نزدن.
شنیدم 200 نفر از فرماندهای بسیج دارن عوض میشن.
اونم تو آستانه انتخابات!
خیلی قضیه داغونه
خواهشا پیگیری کنید چه کسانی هستند

هومن در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۹۱ :
قربانیان رده پایین

همیشه رده های پایین قربانی میشوند ولی کسی رو که فرماندهی اصلی و اتاق فکر این بحران سازی بود رو معرفی نمیکنند و این بچه های تازه ریشو رو قربانی میکنن که فقط بازیگر این فیلم اکشن دانشجویی بودند.

از سال 57 همیشه مشتی جوان بیکار و بی ریشه و بی مطالعه بازیچه این بازیها بودن و خود رو بسیجی می نامیدند و باعث شروع و ادامه جنگ 8 ساله هم همین بسیجی-اکشن های بیسواد بودن وهمیشه نسبت به جوانان باسواد و اهل مطالعه و متعهد بغض و کین داشتند چون خودشان از طبقه لومپن و بیسواد و بی مطالعه جامعه با والدینی بیسواد و لومپن هستند و برای کسب آبروی نداشته دنبال جنگ افروزی و شهادتند تا شرافتی برای خانواده های بی شرفشان بیابند در کشتن دیگران و کشته شدن. خودشان فرهنگی ندارند جز فرهنگ دهگریزی و حاشیه نشینی غیر شهری وضد مدنی و همه تلاششان مبارزه با شهریگری در ایران است و تخریب دستاور د های تمدنی ایران.

کژدم در تاریخ ۱۲ تیر ۱۳۹۱ :
https://kajdoum1.blogspot.com
سرداران دلاور اسلام موش میشوند

رژیم سرداران دلیر و به شدت ترسیدهٔ اسلام؛ زمانی میخواهد چراغ سبز بدهد که هیچ ماشینی در چهار راه نمانده است. همهٔ ماشینها رفته اند. حتی حماس و مقتدا صدر هم از چهار راه دور شده اند.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۲ تیر ۱۳۹۱ :
در دوران شلوغی های سال ۸۸

در دوران شلوغی های سال ۸۸ مردم سطل زباله آتش زدند هنوز کیهان ازش به عنوان جنایت نام میبره و هم فکراش تو سایت های دیگه ناله و شیون سر میدهند. اما یه مشت مفت خور میریزند سفارت یه کشور دیگه رو از بین میبرند و کشور رو به خاطر توهمات مغز پوسیدشان دچار هزاران مشکل میکنن بعد از مدتها از سمت شان برکنار میشوند. احتمالا چند وقت دیگه که زروکی فارغ التحصیل شدند به عوان نخبه ,معاون سازمانی , وزارتخانه ای یا بنیادی میشوند و به جمع سایر دزدان میپیوندند. اونوقت اون مردک صدیقی میگه آقا امام زمان ووو!!

f در تاریخ ۱۲ تیر ۱۳۹۱ :
ff

hokoomat mafiaee behtar az in nmishe

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)