در واکنش به بی‌اعتنایی حزب‌الله به خواست خامنه‌ای

انتقاد بی‌سابقه سردار سلیمانی از حسن نصر‌الله

سایت «بوتیا نیوز» از هشدار بی‌سابقه قاسم سلیمانی٬ فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران به حسن نصر‌الله دبیرکل حزب‌الله لبنان در خصوص هرگونه حمله پیش‌دستانه به اسرائیل خبر داد.

این سایت که اخبار استان کرمان را پوشش می‌دهد٬ روز چهارشنبه (۲۷ اردیبهشت) گزارش کرده که آقای سلیمانی این هشدار را در گفتگویی که با نصر‌الله داشته به وی داده است.

به گزارش «بوتیا نیوز» سلیمانی به نصر‌الله گفته است: «لازم است با قاطعیت جلوی برخی دیدگاه‌های افراطی و تندروانه {در بدنه حزب‌الله لبنان} گرفته شود.»

آن‌طور که این سایت اعلام کرده است٬ فرمانده سپاه قدس افزوده است: «باید اختیارات کسانی که معتقد به حمله پیش‌دستانه به رژیم صهیونیستی هستند محدود شود.»

وی همچنین اظهار کرده است: «قدرت بالای تسلیحاتی و آمادگی برای نابودسازی تل‌آویو و حتی قدرت آتش‌باری مستمر روی ایلات در جنوب فلسطین اشغالی نباید شما {حزب‌الله لبنان} را مغرور کند.»
 
سردار سلیمانی در بخش دیگری از این گفتگو از حسن نصر‌الله به خاطر ادامه «بگو و مگو‌های» حزب‌الله در خصوص حمله به اسرائیل بعد از سخنرانی فروردین ماه علی خامنه‌ای در مشهد انتقاد کرده است.

وی اظهار کرده که هرگونه حمله به اسرائیل به ضرور جمهوری اسلامی و حزب‌الله لبنان است و باعث می‌شود تا تل‌آویو در موضع «مظلومیت» قرار بگیرد.

متن این اظهارات کم‌سابقه قاسم سلیمانی از سوی سایت «جوان آنلاین» وابسته به سپاه پاسداران و چند سایت محافظه‌کار دیگر نیز بازنشر شده است.

خبرگزاری فارس نیز متن خبر سایت «بوتیا‌ نیوز» را با این عنوان که «سرلشکر سلیمانی حزب‌الله را از حمله پیش دستانه به اسرائیل برحذر داشت» منعکس کرده است.

فرماندهان سپاه و مسئولان حزب‌الله لبنان هنوز در مورد این خبر واکنشی نشان نداده‌اند.

صمد لطافتی در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۳ :
با سلام این سردار در عین کم

با سلام
این سردار در عین کم حرفی و سر بزیری ! یسیار با هوش است!

کاربر مهمان در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ :
حتماً مصوبه جدید مجلس

حتماً مصوبه جدید مجلس نمایندگان را دریافت کردید که اختصاص مبلغی از میلیاردها دلار جهت جلوگیری از تهدید اتمی جمهوری اسلامی در برابر آمریکا یا متحدانش مفهومش یعنی چه!!!! یعنی اگر نصراله یک گلوله به سمت اسرائیل شلیک کند آمریکا ایران را با سلاح اتمی با خاک یکسان خواهد کرد پس کمی عاقلانه تر فکر کنید.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ :
آقای به اصطلاح بصیرت پیشه

آقای به اصطلاح بصیرت پیشه چقدر گرفتی که این بزرگنمائی را برای رژیم صهیونیستی رقم بزنی مطمئناً خودت هم به چیزی که گفتی اعتقاد نداری

کاربر مهماننقی در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ :
حالا یک عمله ای چرندیاتی

حالا یک عمله ای چرندیاتی بلغور کرده و همه هم میدانند شما نگران نباشید. به محظ ته کشیدن دلارهای نفتی نصراله هم نوکری ارباب پولدارتری را خواهد کرد.

بصیرت پیشه در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ :
توافق دو جانبه برای عدم شروع جنگ.

توافق دو جانبه برای عدم شروع جنگ.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ :
این یک بازی خبری است!

این یک بازی خبری است تا مثلاً وانمود کنند حزب الله لبنان بسیار قدرتمند است و می تواند اسرائیل را نابود کند اما فعلاً دست نگه دارد تا مقام عظمای ولایت دستور بفرمایند! پخش این نوع خبرها رجزخوانی و زدن بر طبل توخالی است تا اسرائیل را بترسانند.

این در حالی است که اسرائیل هم از بار تبلیغاتی این گونه خبرها آگاه است. اسرائیل اگر موجودیت خود را در خطر ببیند، نه از حزب الله لبنان خبری خواهد بود نه از لبنان و اطرافش. حضرات این را می دانند و متوجه هستند.

اسرائیل به عنوان یک زرادخانه هسته ای، خودش را برای هر گزینه ای آماده کرده است و در مقابل دشمنانش، چیزهای کمتری برای از دست دادن دارد.

چنانچه ایران و حزب الله لبنان بتوانند تمام توان تسلیحاتی شان را علیه اسرائیل به کار گیرند و حتی فرضاً 6 میلیون یهودی را هم درجا از بین ببرند، مطمئن باشید اسرائیل قبل از بروز این حادثه و در آخرین لحظه ی عمرش، تمام لبنان، فلسطین، سوریه، اردن، مصر و بخش عظیم و غیرقابل باوری از ایران را به طور کامل نابود خواهد کرد.

با این حساب، آن وقت چه کسی وجود دارد که بخواهد در فلسطین «آزاد شده» زندگی کند؟! هم اکنون حماس و جنبش فتح هم این را می دانند و قرار بر این گذاشته اند که با نرمش و مذاکره، «زندگی» نمایند. حتی اگر رهبران آنها نیز فریب یک دیوانه نادان و تروریست مانند حسن نصرالله بخورند، مردمی که عاشق زندگی اند، حاضر نیستند تن به این نابودی بی حاصل و بی نتیجه بدهند.

رهبران ایران هم کاملاً این را می دانند و واقفند که نباید سر به سر اسرائیل بگذارند. اما هر از گاهی برای اینکه شعار برای روحیه گرفتن طرفدارنشان فراهم کنند، از الدرم و یلدرم انواع قاسم سلیمانی پرده برداری می کنند تا بگویند ما هستیم و قدرت داریم، در حالی که چنین نیست.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ :
بابا مثلا می خوان مقابله به

بابا مثلا می خوان مقابله به مثل کنند. مثلا جنگ روانی ایجاد کنند :))

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)