چند وبلاگ نا‌شناس:

«پادشاه اردن امام دوازدهم شیعیان است»

گروهی نا‌شناس در واکنش به تلاش‌های حامیان علی خامنه‌ای و محمود احمدی‌نژاد در «سفیانی» خواندن عبد‌الله دوم، پادشاه اردن با راه‌اندازی وبلاگ‌هایی ادعا کرده‌اند که وی «امام دوازدهم شیعیان» است.

در این وبلاگ‌های چند‌زبانه ادعا شده که عبد‌الله دوم «از نسل امام حسن» و «نماینده خدا در زمین» است که «برای نجات خوبی‌ها قیام می‌کند.»

نویسندگان این وبلاگ‌ها همچنین اعلام کرده‌اند که «ما در شهر‌های تهران، زاهدان، کرمانشاه، شیراز و مشهد ستاد‌هایی برای کمک و یاری او {عبد‌الله دوم} تشکیل داده‌ایم.»

از هویت واقعی این وبلاگ‌ها و گردانندگان آن اطلاعی دقیقی در دست نیست و نمی‌توان صحت ادعای آن‌ها مبنی بر تشکیلات جلسات منظم در برخی شهر‌های ایران را تائید کرد.

به نظر می‌رسد افزایش مباحث آخر‌الزمانی در ایران که پس از به قدرت رسیدن محمود احمدی‌نژاد آغاز شده است، گروهی را بر آن داشته که در مقابل این جریان‌های رادیکال مذهبی دست به مبارزه منفی بزنند.

در سال‌های اخیر گزارش‌های فراوانی مبنی بر فعالیت «آخر‌الزمانی» نزدیکان محمود احمدی‌نژاد در رسانه‌ها و مجامع عمومی منتشر شده است.

کتاب‌ها، فیلم‌ها و سخنرانی‌های فراوانی در چند سال اخیر در ایران منتشر و ارائه شده که در آن‌ها تلاش شده علی خامنه‌ای «سید خراسانی» و محمود احمدی‌نژاد «شعیب‌ابن صالح» از یاران امام دوازدهم شیعیان معرفی شود.

در این مجموعه تلاش‌ها همچنین از پادشاه عربستان و اردن نیز با عنوان «دجال و سفیانی» نام برده شده که از دشمنان اصلی «امام زمان» هستند.

غلبه گفتمان «آخر‌الزمانی‌ها» در ایران که بدنه اصلی آن‌ها در دولت دهم است با نگرانی گروه دیگری از محافظه‌کاران مواجه شده است.

آن‌ها بار‌ها هشدار داده‌اند که اسفندیار رحیم‌مشایی با تشکیل جریانی به نام «راه حقیقت» تلاش دارد علی خامنه‌ای و سایر روحانیون را از قدرت کنار بزند.

رحیم‌مشایی چندی پیش نیز با سفر به اردن، پیام محرمانه محمود احمدی‌نژاد را تسلیم عبد‌الله دوم کرده بود، پیامی که با وجود درخواست‌ها برای افشای محتوای آن، همچنان محرمانه مانده است.

sprant در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۳۸۹ :
همه ادیان الهی به ظهور منجی

همه ادیان الهی به ظهور منجی اعتقاد دارن.خیال نکن فقط تو میفهمی.اون پادشاه اردن هیچ ..... نیست

عرفان در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ :
این اراجیف رو امثال تو

این اراجیف رو امثال تو و ......مثل تو و وطن فروشایی مثل تو فقط باور می کننن لعنت خدا بر تو و امثال تو و بی عقلایی مثل تو

امام زمون یا تیرکمون در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ :
مردماز خنده !!!! بیچاره این

مردماز خنده !!!! بیچاره این مسلمانان گاگول شیعه و سنی !!! ای خدا نجات بده ایرانو

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)