چرا رهبر جمهوری اسلامی دیگر از مردم تشکر نمی‌کند؟

خامنه‌ای برای مشارکت «۶۴ درصدی» پیام نداد

علی خامنه‌ای٬ رهبر جمهوری اسلامی در شرایطی که مقام‌های وزارت کشور مدعی شده‌اند نرخ مشارکت در انتخابات مجلس نهم بیش از ۶۴ درصد است٬ تاکنون پیام «تشکری» خطاب به رای‌دهندگان صادر نکرده است.

آقای خامنه‌ای طی ۱۶ سال گذشته پس از پایان رای‌گیری انتخابات مجالس پنجم٬ ششم٬ هفتم و هشتم با صدور پیامی از مردم به خاطر شرکت در انتخابات تشکر کرده بود.

رهبر جمهوری اسلامی با آغاز اعتراض‌های مردمی نسبت به عملکرد وی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ و حوادث پس از آن٬ تنها یک بار آن هم پس ار راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۸۸ پیام «تشکر» صادر کرده است.

خامنه‌ای طی دو سال گذشته نیز از تجمع کنندگان روز ۹ دی و راهپیمایان ۲۲ بهمن در سال‌های ۱۳۸۹ و ۱۳۹۰ «تشکر» نکرده است.

تجمع ۹ دی سال ۱۳۸۸ یکی از مهمترین تجمعات حمایتی حزب‌الله و محافظه‌کاران از رهبر جمهوری اسلامی است٬ اما خامنه‌ای حاضر نشد برای حامیان خود به خاطر این حمایت٬ پیام سیاسی صادر کند.

دو راهپیمایی ۲۲ بهمن سال‌های ۸۹ و ۹۰ نیز با بی‌اعتنایی معنادار علی خامنه‌ای روبرو شده به طوری که وی هیچ پیامی پس از پایان این راهپیمایی‌ها صادر نکرده است.

نهمین دوره انتخابات مجلس٬ آخرین مورد از رفتار تازه رهبر جمهوری اسلامی در قبال هوادارانی است که طی دو سال گذشته با حضور در خیابان‌ها منتقدان و معترضان به عملکرد وی را سرکوب کرده‌اند.

علی خامنه‌ای طی دو سال گذشته سیاست دوگانه‌ای نیز در برخورد با برخی فرماندهان سپاه پاسداران اتخاذ کرده است.

وی در چند ماه گذشته از صدور پیام تسلیت برای برخی فرماندهان سابق و فعلی سپاه که به علل مختلفی درگذشته‌اند٬ خودداری کرده است.

آرش در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ :
]چه 20درصد چه 1000درصد

سلام
یادم نمیره که صدام حسین هم قبل از سقوطش تو انتخاب ریاست جمهوری با 99 درصد آرا انتخاب شد و بعدش هم توی ایوان کاخش از طرفداران مسلحش رقت و سان می دید تیر هوای در می کرد اخر عاقبتش هم دیدیم حالا این جماعت بگن 1000 درصد اومدن تو انتخابات شرکت کردن اما وقتی پیمانه خدمتگذاری به استکبار جهانی این جماعت پر شد عین صدام حسین از لنگ پا آویزان می شن همون امت درصحنه برای حکومت بعدی به صحنه می رند آب می ریزن همونجایی که باید بریزند

مهدی در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ :
ما بزرگ شدیم شما نه

رهبری تشکر کرده بود همینا الان می گفتن انتخابات تموم نشده چرا رهبری تشکر کرد
یادش بخیر بچه که بودیم صبر می کردیم رفیقمون یه حرفی بزنه ما برعکسش رو
با هم کل کل کنیم
ما بزرگ شدیم شما نه

کاربر مهمان در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ :
جواب آقا/ خانم رهگذر

آقای رهگذر!
شما که دیگران را متهم به بی عقلی میکنی ! فرمودی هنوز شمارش آرا تمام نشده چه تشکری؟ آفرین به شما . کاملا منطقی است . اما عزیزم به قول شما هنوز شمارش شروع نشده بود و اصلا مهلت رای گیری تمام نشده بود که اطرافیان امامت دم از مشارکت 76 و %64 مردم می زدند. به نظر شما این عاقلانه است؟
آقایانی که می گویند .با توجه به آمار اعلامی خود حکومتی صحبت میکنند. حال مشاهده فرمودی که چه کسی داره......؟

جوجه در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ :
رهبر فرزانه!

یکی از سربازان جنگ نرم با حقوق ساعتی 7 هزار تومن گفته وقتی انتخابات تموم نشده چرا باید تشکر کنه! حرف متینی زده ولی آیا این رهبر فرزانه در سال 88 هم صبر کرد انتخابات تموم بشه و شورای نگهبان اونو تایید کنه یا ذوق زده پیام تشکر داد.
آقای رهگذر این مالها و پولها خوردن نداره! این حکومت یه روده راست تو شکمش نیست تمام رفتارش هم متناقضه و تزورکارانه است. شما هم بهتر بری سراغ کار آبرومند تری! این پولها باعث عاقبت بخیری نمیشه!

کاربر مهمان در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ :
جناب که میگی شمارش آرا تموم

جناب که میگی شمارش آرا تموم نشده !
برو سایت رهبری هر سال و در هر انتخاباتی دقیقا فردای انتخابات چه شمارش تموم شده بود چه نشده بود پیام تشکر از حضور حماسی مردم صادر کرده !

رهگذر در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ :
انگار همچنان داره می

انگار همچنان داره می سوزه!
وقتی هنوز شمارش آرا تموم نشده عقلانی هست که کسی تشکر کنه؟ اصلا می دونی عقل یعنی چی؟؟؟ مثل اینکه سوزش! عقلت را هم زایل کرده! گفتم که آب بریز اونجایی که داره می سوزه!
تا تو خنک بشی پیغام تشکر هم می دهند ... البته فکر نکنم به این زودی ها خنک بشی! آب بریز!

کاربر مهمان در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ :
تشکر

آخه عزیزم !تو خودت رهبر . از مشارکت % 20مردم تشکر میکنی ؟ والا عمرن

کاربر مهمان در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ :
برای %20 مشارکت مردم که تشکر

برای %20 مشارکت مردم که تشکر نمی کنند!!!!!

کاربر مهمان در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ :
آخه آقا جان .من رهبر .چه

آخه آقا جان .من رهبر .چه تشکری دارم بکنم؟ اونم از مردمی که %20 در انتخابات شرکت کرده اند؟!!!!!

اکبر در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ :
عکس بودار

باز هم دیگربان یک عکس فوق العاده بودار رو کرد. و البته هیچ وقت هم توضیح نمی دهد این چنین عکس‌هایی چگونه به دست دیگربان می رسد و اگر این عکس را یک خبرگزاری داخلی منتشر کرده باشد جای بحث دارد و اگر منتشر نشده پس چگونه به دست دیگربان رسیده??? البته ارم گوشه پایین را نفهمیدیم مربوط به کجاست. شاید هم از تلویزیون عکس گرفتن. خلاصه این موند رو دل ما که یک بار دیگربان به تشویش‌های ذهنی ما پاسخ بدهد. امیدوارم در مورد این عکس توضیح بدهد تا ما هم زیاد پاپیچ و زگیل نشیم.
...
این تصویر را خبرگزاری «موج» منتشر کرده است.
دیگربان

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)