انتشار جهت‌دار تصاویر منسوب به دختر موسوی

ورود محافظه‌کاران به «زندگی خصوصی» موسوی

باشگاه خبرنگاران جوان وابسته به صدا و سیما در اقدامی کم‌ سابقه تصاویر دختری که ادعا کرده فرزند میرحسین موسوی و زهرا رهنورد است را در حال کشیدن سیگار منتشر کرد.

این سایت روز شنبه (۱۶ بهمن) ادعا کرده که تصاویر «نرگس موسوی» توسط یک دانشجوی رشته عکاسی تهیه و در اختیار این سایت گذاشته شده است.

در مجموعه تصاویری که در وب‌سایت باشگاه خبرنگاران جوان قابل مشاهده است، تصویر دختری دیده می‌شود که در حال کشیدن سیگار و دست دادن با یک پسر است.

برخلاف ادعای باشگاه خبرنگاران، برخی از این تصاویر به خاطر داشتن کیفیت پایین و زاویه دید ناقص از یک فیلم که به صورت مخفیانه از این دختر گرفته شده، استخراج شده است.

باشگاه خبرنگاران جوان افزوده که این تصاویر «همگی در اماکن عمومی تهیه شده و هیچ بار حقوقی و اخلاقی» برای این سایت ندارد.

به نظر می‌رسد فیلم‌ها و تصاویر تهیه شده از «نرگس موسوی» برخلاف ادعای باشگاه خبرنگاران جوان کار یک گروه سازماندهی شده اطلاعاتی باشد نه یک دانشجوی نا‌شناس رشته عکاسی.

برخی از این تصاویر به خوبی نشان می‌دهد که فیلم و عکس گرفته شده از این دختر از نمایی نزدیک و به صورت مخفیانه تهیه شده که این کار نمی‌تواند کار یک دانشجوی آماتور باشد.

محافظه‌کاران هوادار علی خامنه‌ای و محمود احمدی‌نژاد چندی پیش نیز تصویری مربوط به دوران جوانی زهرا رهنورد منتشر کرده بودند.

این دسته از محافظه‌کاران طی یک سال گذشته علاوه بر متوجه کردن اتهامات زیادی به میرحسین موسوی و زهرا رهنورد، تصمیم گرفته‌اند وارد زندگی خصوصی این رهبر مخالف دولت شوند.

آن‌ها با انتشار این تصاویر که بی‌تردید توسط نیرو‌های سازماندهی شده تهیه شده است، تلاش می‌کنند دایره حملات و اتهامات به موسوی و رهنورد را افزایش دهند.

«دیگربان» نمی‌تواند هویت دختری که در این تصاویر باشگاه خبرنگاران جوان ادعا کرده  فرزند موسوی و رهنورد است را تائید کند،‌ اما انتشار چنین تصاویری از حوزه خصوصی افراد برای بهره‌برداری‌های سیاسی را رد می‌کند.

این تصاویر چنانچه مربوط به فرزند میرحسین موسوی باشد، نشان از سیاست جدید تخریبی محافظه‌کاران با ورود غیرقانونی به زندگی خصوصی اعضای خانواده این رهبر مخالفان دولت دارد.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ :
موسوی....

بله این عکس عکس اون موسوی ... هست من از نزدیک ایشونو دیدم کار فتوشاپ نیست!

مرتضی در تاریخ ۱۷ تیر ۱۳۹۰ :
شرم بر شما باد ای مسلمانان

شرم بر شما باد ای مسلمانان نامسلمان...با آبروی بندگان خدا بازی نکنید که روزی خواهد رسید با آبروی شما و نوامیستان بازی خواهد شد... لایتغیر...یدالله فوق ایدیهم

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
اگه عكس دختر موسوي باشه كه

اگه عكس دختر موسوي باشه كه هزار ماشاالله اما اگه نباشه و مطمئنم كه نيست خاك بر سر دروغگويان آخه اين احمقا فكر نمي كنن سگ زرد برادر شغاله هر دو .... موسوي خامنه اي هستند و باهم فرقي ندارند ديگه ما را سن ننه

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۸۹ :
زندگی شخصی کسانی که میخواهند

زندگی شخصی کسانی که میخواهند حکومت کنند چندان هم شخصی نیست ، چون این افراد لینک اولیه حکومتی هستند ، و تاثیرگزار در زندگی مردم و الگو ، شما میبینید که همسر ریس جمهور در کشور های دیگر ، بانوی اول کشور میشود

مگس ! در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۸۹ :
آگاهی خود را افزایش بده و بدون اطلاع قضاوت نکن چه موافق چه مخالف

ای مگس (احمدی و باند مافیایی ایشان) عرصه سیمرغ نه جولانگه توست
عِرضِ خود میبری و زحمت ما میداری

دوستان عزیز ، این داستانها همه خانوادگیِ ؛ خود " آقا" از سمت پدری پسر عمو هستن با "برادر موسوی" و این اختلافات جنگ زرگریِ یعنی یه اختلاف خانوادگیه که متاسفانه قربانی در این درگیری ها ، مردم بیگناه هستند .

من طرفدار موسوی بودم ولی بعد از یک سری تحقیقات فهمیدم که گرچه انتخاب موسوی به عنوان "لیدر اصلاحگر نظام" مناسب هست ولی اصل این جریانات و اختلافات، به تحمیل موسوی از طرف "امام خمینی" به خامنه ای "که ولایتش نه در شعار ، که از دید بعضی علما شرعاً هم باطله" ، مربوط میباشد ، و این زمان ، پس از فوت امام ، که موسوی وارد عرصه سیاسی شد و بهترین و محکم ترین پشتوانه خود را از دست داده است را بهترین زمان برای انتقام از موسوی دیده اند و الان با ناجوانمردانه ترین حالت ممکن او را از دید خودشان به لجن کشیده اند علیرغم اینکه مردم الان دید بسیار باز و روشنفکرنه ای دارند و با انتشار این عکسها و این تبلیغات منفی از محبوبیت موسوی کم نمیشود همنطور که دیدگاه سایر دوستان را قبلا خوانده ام ، دیدگاه من کاملا شخصی و بیطرفانه است . تاریخ در مورد همه قضاوت خواهد کرد

کاربر مهمانBbak در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۸۹ :
dokhtare aghai mosavi che

dokhtare aghai mosavi che rabti be uo darad mikhahid chy ra sabet konid
??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کاربر مهمان در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۳۸۹ :
عجب بدبختی داریم! حالا باید

عجب بدبختی داریم! حالا باید از دختر موسوی دفاع کنیم. واقعا جای تاسف است که کشور ما به اینجا کشیده شده که زن حق تعیین پوشش خود را هم ندارد. اما خنده دار اینست که به مصداق “همیشه شعبان یکبار هم رمضان ” قرعه فال اینبار به نام دختر موسوی افتاده است.
برای کسانیکه ان دوران را ندیده اند، همینقدر بگویم که در دوران طلایی !!!! خمینی که آقای موسوی “نخست وزیر محبوب امام” بود، گشتهای سرکوب زنان و جوانان، از قبیل ثار الله، راه افتاده و مشغول ایجاد مزاحمت برای خانمها بودند. کار وقاحت این گشتها بجایی رسیده بود که از هیچ نوع توهین و تحقیر نسبت به خانمهایی که اندکی از موی سرشان بیرون بود رویگردان نبودند. شایعات هولناکی از تجاوز پاسداران این گشتها به دخترانی که بازداشت کرده بودند بر سر زبانها بود. در اواخر دوران موسوی اراذل و چماقداران هادی غفاری مجهز به موتور سیکلتهای اهدایی از بیت المال کشور وحشیانه به زنان و دختران و جوانان حمله میکردند، آنها را میزدند و با کمال وقاحت و رذالت خاص حزب اللهی های ذوب شده در ولایت، دختران ایران زمین را “عاملان اشاعه ایدز” معرفی میکردند.
اما حالا دم آقای موسوی و خانواده ایشان گیر افتاده است. کسی که پدر معنوی ....... بود و از عوامل تحمیل حجاب بر زنان و از اشاعه دهندگان فرهنگ خشک مغزی، جمود و تحجر، حالا دارد مزه تحقیرها و توهینهایی را که در دوران طلایی !!! به زن ایرانی روا داشته بود اندک اندک میچشد.
من به سهم خود از اینکه تمامی زنان ایران بطور اعم و دختر آقای موسوی بطور اخص باید چوب خشک مغزی امثال موسوی را بخورند، بسیار متاسفم و امیدوارم که جنبش مردم ایران جرثومه فسادی بنام جمهوری اسلامی و نکبت آخوندی را از ایران ریشه کن کرده و ایران را از این عفونت بشوید و پاک کند.
امیدوارم این هشداری به “موسوی بعد از اینها ” باشد که بقول معروف:
چاه نکن بهر کسی/اول خودت بعدا کسی/

هزار ننگ و نفرت بر دیدگاه ضد انسانی رژیم عقب مانده جمهوری اسلامی به زن.

رضا در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۸۹ :
دیگربان سلام چند روز پیش

دیگربان سلام
چند روز پیش تصاویر دختر جوانی از سوی برخی رسانه های تمامیت خواه منتشر شد که گفته شد تصویر نرگس السادات موسوی ( دختر میرحسین موسوی ) هست . در تائید یا رد این گفته صحبت نخواهم کرد . دخالت در زندگی خصوصی این دختر خانم ( نرگس موسوی یا هر کس دیگری ) امری ناپسند است که تنها از عهده ی افرادی بر می آید که در دو سال گذشته بارها میرحسین موسوی را به انتشار عکس های خصوصی از خانوده اش تهدید کرده بودند ! اما مداومت موسوی بر راهی که آغاز کرده بود نشان داده که چنته ی مخالفانش خالی ست .

همانها که چندی پیش تصاویری بی حجاب زنی را منتشر کردند و البته زهرا رهنورد را صاحب عکس نامیدند و بعدها نیز تصویر دیگری منتشر کردند و به خواهر خانم رهنورد منتسب کردند . با این تفاسیر احتمالا برای دوستان مشخص شده است که قضیه از چه قرار است .متاسف هستم برای کسانی که از روی یک عکس در مورد دیگران قضاوت می کنند .
این دختر خانم هر کسی که باشد ، هموطن ما ست و از این رو خواهر همه ی ماست و کسی که به روز آخرت معتقد است از قضاوت در خصوص دیگران ابا دارد .
فکر نمی کنم که منتشرکنندگان این تصویر بتوانند به اهدافشان که یکی از اونها فراموش کردن ترور خواهر زاده میرحسین موسوی ( شهید سید علی حبیبی موسوی _ رزمنده دوران دفاع مقدس و برادر شهید ) هست برسند .
عکسی قدیمی از میرحسین موسوی در کنار همسر و سه دخترش ( کوکب ، زهرا و نرگس )
ضمیمه شده است .که این عکس رو اگر اشتباه نکنم شخصا از سایت شما ذخیره کردم .
ضمنا یک سوال ) چرا این برادران ارزشی از حرف زدن پشت سر مرده سیاسی ( موسوی ، کروبی و خاتمی ) دست می برنمی دارند ؟ مگر نه اینکه حرف زدنم پشت سر مرده قباحت دارد ؟
http://s1.picofile.com/file/6332249494/mosavi.jpg

کاربر مهمان در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۸۹ :
شباهت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تا کجا ؟؟؟؟؟؟؟

این عکس فتوکپی زهرا رهنورده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مخصوصا بینی و دهنش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کاربر مهمان در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۸۹ :
http://3de.comuv.com/images/q

http://3de.comuv.com/images/qxvk7s0mqbkjx8ysj.jpeg
این عکس واقعی دختر اقای موسوی در کنار مادر محترمشان هست.
عکس بالا جعلیه 100%

کاربر مهمان در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۸۹ :
واقعا خدا هدایت کند خطاکاران

واقعا خدا هدایت کند خطاکاران را که برای قدرت نه حریم خصوصی می شناسند و نه راستی و درستی را . اگر عکس دختر میرحسین باشد از ارادت بنده نسبت به ایشان کاسته نمی شود. من هدف میر حسین را ارج می نهیم نه خود او و خانواده اش را

کاربر مهمان در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۸۹ :
اشتباه در تصاویر

تصاویری که دوستان به عنوان تصویر دختر آقای موسوی عزیز لینک داده اند، تصویر برادرزاده ایشان، لیلا موسوی خامنه است و نه دختر آقای موسوی.

کاربر مهمانرها در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
عکس نرگس موسوی

این حرفها دیگر کهنه شده او یک دختر جوان است که آنطور که دلش میخواهد زندگی میکند.

سیگار کشیدن وی اولا امکان دارد با فتوشاپ درست شده باشد و در ثانی امرزه خیلی از خانمها سیگار میکشند و حتی در خیابان هم مانند مردان سیگار دود میکنند پس هم چین مسله مهمی نیست که بخواهد.یک امتیاز منفی برای آقای موسوی باشد.

آقای موسوی تنها مسله ای که وجه او را از بین میبرد پشت کردن به مردم است وگرنه دنیا دیگر این چیزها را برنمی‌تابد.

آقای موسوی کمی گامهای بلندتری برای همراهی بامردم بردارید

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
بیماران روانی

اوج رذالت و کثافت از رفتارشان مشخص است. حالا مگر این بنده خدا چه کرده که این بیمارهای جنسی عکس خصوصیش را منتشر می کنند؟
پایان کارشان نزدیک است. به گواه تاریخ...

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
خیلی جالبه... من با خانم

خیلی جالبه... من با خانم موسوی در دانشگاه هم دوره بودیم و می‌تونم قسم بخورم که اولا این دختر ناشناس ایشون نیستن و دوم ایشون متاهل هستن و این حرکات به ایشون نمی‌چسبه.

این افراد به ظاهر مسلمون!!! که صبح تا غروب سنگ امام زمان (عج) را به سینه می‌زن چطور به خودشون اجازه می‌دن که چنین اتهاماتی رو به یک مسلمون وارد کنن؟؟؟

واقعا بی شرافتی و قدرت پرستی انسان رو به کجا می‌رسونه؟؟؟پس فلسفه ماکیاولی که هدف وسیله رو توجیه می‌کنه حداقل در کشور ما درست در میاد...

کاربر مهمانmadad در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
خدائیش را بخواهید از خدا

خدائیش را بخواهید از خدا میخواهم این خانم دختر آقای موسوی باشد . حداقل اینه که مثل بچه آدم لباس پوشیده و عقده ای هم در این مورد ندارد.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
aslan ajib nist

aslan ajib nist ke in hazarat dast be karhaye gheyre akhlaghi mizanand
dar yek jameye salem afradi nazire bongah khabarnegaran javan va sayere tarafdarane jomhoriye eslami ghatan ya be dalil raftarhaye zed ejtemaee dar zendanha hastand ya inke be onvane afrad bofarhang va lat dar jamee shenakhte mishavand
dar jameye salem in afrad ghader ba dashtan website ya hzor dar madarej farhangi va dolati nemibashand
be hamin dalil ham hast ke ta paye jan az aghaye khameney defae mikonand chon midanand ke dar sorat nabodan jomhoriye eslami hich hastand
in raftarhaye zede akhlaghi asasan baraye in afrad ghabel fahm va dark nist
anha asasan ba mafhom akhlagh va kherad ashnaye nadarand
tajob nakonid aslan jaye tajob nist

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
من این خانم رو میشناسم نرگس

من این خانم رو میشناسم نرگس موسوی خیلی هم آدم محترم و باشخصیتیه و مطلقا هم توی مسائل سیاسی دخالتی نداره. واقعا هم دختر میر حسین موسویه اما وارد هیچ کدوم از این بازی های کثیف سیاست نمیشه. اون یه مادره و خیلی هم بین دوستاش عزیز و قابل احترامه

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
طفلک

اگر ایشان واقعا دختر میر حسین باشن براشون خیلی سخت بوده که از اون پدر و مادر متحجر الگو نگیرن. دخترای دیگران عکسهاشون جایی نیست آدم ببینه ؟ کسی خبر داره ؟

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
موجودات کثیفی هستید همین !

موجودات کثیفی هستید همین! البته از شما دروغگو ها این کارها بعید نیست!
...
دوست عزیز
امیدوارم منظور شما «دیگربان» نباشد.

هدف دیگربان مقابله با دروغ پراکنی‌های جمهوری اسلامی است که می‌توانید جزئیات اهداف این سایت را در بخش «درباره ما» بخوانید.

به نظر می‌رسد گروهی از مخاطبان محترم، بدون خواندن متن کامل خبر، تصور می‌کنند که دیگربان رسانه‌ای محافظه‌کار است.

دیگربان همان‌طور که در این خبر نوشته است، به هیچ وجه این اقدام غیر اخلاقی را تائید نمی‌کند و معتقد است این اقدام تلاش جدید جمهوری اسلامی برای ضربه زدن به رهبران جنبش سبز است که قطعا نتیجه‌ای عکس دارد.

علی در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
جمعش کنید خر خودتونید....

جمعش کنید خر خودتونید....

آزاده در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
آزادی پوشیدن

زن ایرانی شایسته زندگی آزادانه است، نه تحت چادر و خرافات رژیم ولایت فقیه
کاشکی همه دختران ایرانی آزادی پوشیدن مینی ژوپ و سیگار کشیدن در سطح عمومی داشته باشند

رضا در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
شکر خداوندی که دشمنان ما را

شکر خداوندی که دشمنان ما را از احمقان قرار داد !

از اظهار نظر پیرامون این دختر خانم هموطن خودداری می کنم ولی همین قدر میدانم که ایشان دختر جناب موسوی نیستند.
دختر موسوی که میداند زیر ذره بین انسان نماهای رجا و کیهان و رسانه ی ضد ملی و... قرار دارد حداقل از بردن کیفی شبیه کیف مادرش خودداری خواهد کرد !

saman در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
aslan girim ke 2khtare mir hoseib bashe ke chiiiiiii

giram ke 2khtare mir hosein bashe be shoam che rabti dareh
mage axe 2khtare albaradi montasher kardan etefagi oftad be hich sagiiii rabt nadareh in nargese ye har ki dg
har ki hast kare khobi mikone
ba in karhaton mosavi pishe ma kharab nemishe

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
عمرا ! به گروه خوني موسوي

عمرا ! به گروه خوني موسوي نميخوره همچو دختر با كلاسي داشته باشه. لابد دخترش يه چيزي توي مايه هاي رهنورده با پيرهن گل درشت سبز و سرخ.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
این عکس بیشتر شبیه افسانه

این عکس بیشتر شبیه افسانه بایگانه تا نرگس

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
آخه احمق ها ...

آخه احمق ها ...
شما نمی گذارید این ۲ خانواده (موسوی و کروبی) از بقالی سر محل خرید کنند انوقت دخترش همینجور آزاد واسه خودش تو شهر میچرخه؟؟!!!

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
موسوی دمت گرم

اقا هزاربابر شد ارادتم به موسوی اینها نشناختن ملت و جوونها رو فکر کردن افشاگری میکنن اما با وجود زشتی عمل اصولگرایان به محبوبیت موسوی اضافه شد.

آریو برزین در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
درود به اون شرفت که نشون دادی

درود به اون شرفت که نشون دادی ایرانی واقعی هستی نه عرب
درود به پدرو مادرت که تو رو درست تربیت کردن
مرگ بر بی صفتانی که فکر کردن این عکس میتونه اونارو
به هدفشون برسونه ولی نتیجه عکس داد
درود به جوانان ایرانی که فهمیدن جریان چیه و درست نظر دادن
وعده ما ۲۵ بهمن .

آریو برزین در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
درود بر شرفت

درود به اون شرفت که نشون دادی ایرانی واقعی هستی نه عرب
درود به پدرو مادرت که تو رو درست تربیت کردن
مرگ بر بی صفتانی که فکر کردن این عکس میتونه اونارو
به هدفشون برسونه ولی نتیجه عکس داد
درود به جوانان ایرانی که فهمیدن جریان چیه و درست نظر دادن
وعده ما ۲۵ بهمن .

amir در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
بسیار زیبا

کاری به راست و دروغش ندارم. ولی اگه راست باشه چه بهتر! چون از جنس خودمونه!

حامد در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
فکر می کردم موسوی دختر چادری

فکر می کردم موسوی دختر چادری{...} داره ولی می بینم که نه خیلی بی ربط فکر می کردم! به میرحسین بیشتر اعتماد پیدا کردم چون می بینم به دخترش آزادی فکر کردن داده تا خودش انتخاب کنه نه الکی ادا در بیاره مثل بقیه شون!

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
مگه ما برای اینجور چیزها

مگه ما برای اینجور چیزها طرفدار " میرحسین موسوی عزیز " شده ایم که بخاطر این موارد ( که کاملا" هم شخصی است ) ازش دست بکشیم ؟؟؟؟؟

ولی عجب به " جلز و ولز " افتادن بعضیها !!!!

یا حسین میرحسین

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
... زیادی خوردین.این خانم

... زیادی خوردین.این خانم نرگس موسوی نیست.اگه هم باشه به شما ربطی نداره!کار بدی هم نکرده!

علي در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
درود بر ميرحسين و خانواده مبارزش

اگه اين عكس دختر آقاي موسوي است ايشان خيلي خوش تيپ و با وقار هستند.
درود بر ميرحسين و خانواده مبارزش
درود بر كروبي
درود بر خاتمي

نعیم در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
خاک بر سر بسیجیان {...} در مغز

از این جماعت پست و زبون بیش از این انتظار نمیره. اگه مردم ما واقعا به این چیزها توجه می کنند لیاقتشون همون حکومت اسلامیه

استقامت سبز در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
يا حسين ميرحسين درود بر

يا حسين ميرحسين
درود بر ميرحسين و خانواده مبارزش
درود بر كروبي
درود بر خاتمي

كاربر ميهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
واقعا زندگی اقای موسوی از همه

واقعا زندگی اقای موسوی از همه لحاظ: اقتصادی، اخلاقی، اجتماعی و ... فوق الاده پاک است چون اگر غیر از این بود تا حالا صد جور پاپوش براش درست کرده بودن.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
به حق چیزهای نشنیده ما شنیده

به حق چیزهای نشنیده ما شنیده بودیم از سم مار و عقرب دارو تهیه کنند ولی از بزاق دهان نشنیده بودیم بیخود نیست شاعر میگه
دشمن دانا که غم جان بود بهتر از آن دوست که نادان بود
فدایی ولایت یک کمی از مغزت استفاده کنی راه دوری نمیره

somi در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
آخه هموطن عزیز من که خواستی‌

آخه هموطن عزیز من که خواستی‌ اگه کسی‌ عکس واقعی‌ دختراش رو کسی‌ داره بده آخه موسوی دخترش خوب یا بد ،چه ربطی‌ به مامان یا باباش داره؟

حالا یعنی‌ دختر آقای موسوی و خانم رهنورد یک دختر چادری و ساده بود یعنی‌ تائید واسه موسوی؟

خوب اینم که همون تفکر قرون وسطیه دولت احمدی‌نژاد و اطلاعاتی‌ها هست..چه فرقی‌ با اونها داره؟

اگه میخوایم بهمون به عنوان یک جامعه با شعور نگاه کنند،به روابط خصوصی همدیگه احترام بگذریم! دولت مون احمق،نفهم..خودمون چی‌؟؟

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
خاک بر سرتون. فکر کردین این

خاک بر سرتون. فکر کردین این جا مصره که رگ غیرت مردم به جوش بیاد که دختر موسوی سیگار می‌کشه و با پسر دست می‌ده؟! اتفاقا به نفع موسوی و سبزها کار کردین، دمتون گرم!

manoto در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
كمي دقت كنيد

بابا اين كه معلومه نيم تنه از يكي است. صورت از يكي ديگه و سر هم از يكي ديگه
فتوشاپي بودنش واضح است

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
zendegie shakhsie har kasi be

zendegie shakhsie har kasi be khodesh rabt dare...bayad yad begirim ke dar kenare ham ba har poosheshi zendegi konim

واعظان کین جلوه در محراب و منبر می کنند

چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند

گوییا باور نمی دارند روز داوری

کین همه قلب و دغل در کار داور می کنند

بنده پیر خراباتم که درویشان او

خاک را از بی نیازی خاک بر سر می کنند

اه اه از دست صرافان ناقص عقل که

هر زمان خر مُهره را با در برابر میکنند

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
من که اعتقادم به موسوی ۱۰۰ در

من که اعتقادم به موسوی ۱۰۰ در ۱۰۰ زیاد شد. نشون می ده که وقتی می گفت جلوی گشت ارشاد می خواد بگیره راست می گفت. ولی گذشته از شوخی این عکسا خیلی مصنوعی هستن یا اینطوری به نظر می یاد؟؟ خیلی شبیه دخترایی هستن که برای احمدی نژاد و حکومت قبل و بعد انتخابات تبلیغی می کردن مخصوصا ژستا!!!خوب البته شاید اشتباه کنم.نظر بدین. اگرم کسی عکس واقعی دخترای موسوی رو داره اگه بزاره ممنون می شیم.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
ای سلمان! در آن زمان بر مردم

ای سلمان! در آن زمان بر مردم حکومت می کنند کسانی که اگر مردم برای دفاع از حقوق خود و برای حق اولیه خود و کوچکترین مطلبی که در آن شائبه سیادت و حریت و آزادی فکر باشد، سخن گویند، آنها را می کشند، و اگر مردم سکوت هم اختیار کنند آنان جان و مال و آبروی ایشان را مباح می شمرند، و برای استفاده از کار و زحمت و دسترنج آن ها از خوردن خون آن ها دریغ نمی کنند، و زنان و دختران ایشان را به بیگاری میبرند و اعمال منافی عفت انجام می دهند و احترام آنها را پایمال می کنند، و خون مردم بیچاره و ضعیف را بی محابا و بدون پروا می ریزند، و در دل هایشان از خوف و دهشت و هراس به اندازه ای وارد می کنند که هیچکس حق نفس کشیدن ندارد.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
ای بابا شما چرا باور می کنید

ای بابا شما چرا باور می کنید !!! عکس دختر موسوی و خانم رهنورد رو بارها و بارها تو همین فضای مجازی دیدیم ! هیچ شباهتی به این خانم نداره ! اینا رفتن یکی رو پیدا کردن که شباهتی به خانم رهنورد داشته باشه که جای دخترش جا بزنن ! بابا یه کم هشیار باشید انقدر زود قضاوت نکنید ...

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
ننگ بر شما مزدوران که دین

ننگ بر شما مزدوران که دین وغیرت از کف داده اید درود بر آزاد اندیش سبزی چون نرگس موسوی و درود بر سبز اندیشان ایران زمین

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
ch eshkali dareh

che eshkali dareh magar dokhtare rahbare mosalmanane dar engelestan ke yek raghaseh berahne ast be pedarash zarbehi mizanad dar farsi yek masale ghashang hast ke migoyad boz be paye khod va mish be paye khoday kash dokhtare ahmadi ham biad sare chahr rah beisteh ke hame ye kam az on rayaneh ishon ro ham be cheshan

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
ch eshkali dareh

che eshkali dareh magar dokhtare rahbare mosalmanane dar engelestan ke yek raghaseh berahne ast be pedarash zarbehi mizanad dar farsi yek masale ghashang hast ke migoyad boz be paye khod va mish be paye khoday kash dokhtare ahmadi ham biad sare chahr rah beisteh ke hame ye kam az on rayaneh ishon ro ham be cheshan

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ :
عکس واقعی دختر آقای موسوی

کار بسیار بچه گانه و احمقانه ای از طرف این گروه بود ، چون عکس دختر اقای موسوی به اندازه کافی در اینترنت هست و همه با یک سرچ کوتاه می تونند به تصویر ایشون دست پیدا کنند ،عکس واقعی دختر آقای موسوی در لینک ذیل آمده ، دگربان عزیز پخش حرفهای گروههایی مثل باشگاه خبرنگاران جوان کار اصلا حرفه ای نیست ، مردم به اندازه کافی ساعت 7 شب در شبکه یک به اندازه کافی در رسانه ی میلی از طرف این دوستان مورد عنایت قرار می گیرند خواهشا شما دیگه سخنگو و اشاعه کننده فرهنگ این جماعت نباشید
این هم لینک عکس
http://www.persianv.com/uc/out.php/i6896_moosavi2.jpg
http://atynews.com/files/fa/news/1389/10/27/13152_297.jpg

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)