تازه‌ترین ایده محافظه‌کاران در «جنگ نرم» اعلام شد:

راه‌اندازی جنبش «كامنت‌گذاری پاک» در اینترنت

عبدالرضا خوشنویس٬ دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان فارس اعلام کرد این ستاد به منظور مقابله نرم با «سایت‌های آلوده» قصد دارد «جنبش کامنت‌گذاری پاک» راه‌اندازی کند.

آقای خوشنویس روز دوشنبه (۲۸ آذر) به خبرگزاری ایسنا گفته که این طرح در مرحله «شناسایی» قرار دارد و پس از جذب نیرو٬ فعالیت‌ها در خصوص «نظارت و پایش» اطلاعات سایت‌ها آغاز می‌شود.

به گفته وی «برای اجرای این طرح ۱۰۰ نفر در شیراز و ۹۰۰ نفر در شهرستان‌های دیگر استان به کار گرفته می‌شوند و با برنامه‌ریزی انجام شده تا پایان سال ۳۰۰ هزار پست کامنت خواهیم داشت.»

این مقام امر به معروف و نهی از منکر افزوده است: «اگر در مقابل یک وبلاگ غیراخلاقی چند بار کامنت‌ ایجاد شود، خواه‌ناخواه تاثیر آن به مراتب کمرنگ می‌شود.»

خوشنویس اظهار کرده است: «ایجاد شبهات دینی، ترویج عرفان‌های وارداتی و منسوخ، سایت‌های سیاسی آلوده که دستاوردهای انقلاب را زیر سئوال می‌برد، از آلودگی‌های فضای مجازی است.»

این طرح در شرایطی در دستور کار ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان فارس قرار گرفته که پیش‌تر سایت محافظه‌کار جهاد‌ مجازی٬ «تز‌های احمقانه» جمهوری اسلامی در «جنگ نرم» را بی‌ثمر و ناموفق اعلام کرده بود.

مقام‌های جمهوری اسلامی مدت‌هاست درباره ایده‌ای به نام «اینترنت پاک» سخن گفته و بر اجرای آن در ایران اصرار دارند.

نظامیان و روحانیون حاکم بر ایران نگاه مثبتی به اینترنت و فعالیت در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی نداشته و این شبکه‌ها را ابزار غرب برای «دشمنی» با خود می‌پندارند.

در ایران براساس آخرین آمار موجود بیش از پنج میلیون سایت اینترنتی مسدود است و محدودیت‌های فراوانی برای کاربران اینترنت در این کشور اعمال می‌شود.

کاربر مهمان در تاریخ ۱ دی ۱۳۹۰ :
در محیط حقیقی با پوشاندن لباس

در محیط حقیقی با پوشاندن لباس شخصی به تن جیره بگیرها ، یا جیره دادن به لباس شخصی ها آنها را مثل سگ به جان مردم می اندازند.
اینجا هم رسما با گفتن این حرف اعتراف کرده اند که با وجود این همه بسیجی و عرزشی و شستشوی مغزی، هنوز هم در محیط مجازی عددی نیستند..

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)