گردان‌های امنیتی «امام علی» رونمایی شد

سپاه پاسداران برای نخستین‌بار و به طور رسمی از گردان‌های امنیتی «امام علی» در تهران رونمایی کرد.

خبرگزاری فارس گزارش کرده که ۳۱ هزار عضو گردان‌های امنیتی «امام علی» روز جمعه (۱۵ مهر) در «دهکده مقاومت» تجمع کرده و محمدعلی جعفری فرمانده سپاه برای آن‌ها سخنرانی کرده است.

گردان‌های امنیتی «امام علی» فروردین ماه امسال پس از وقایع انتخابات سال ۱۳۸۸ از سوی فرماندهان سپاه پاسداران تشکیل شده است.

آقای جعفری در این مراسم هدف از راه‌اندازی این گردان‌ها را «علاوه بر دفاع از امنیت توسعه انقلاب، عمق بخشی به آن و جذب حداکثری مردم» عنوان کرده است.

فرمانده سپاه افزوده است: «این گردان‌ها با توجه به حساسیت‌هایی که در ماموریت‌های خود در عرصه‌های اجتماعی دارند، عملکردشان تاثیر زیادی بر وضعیت انقلاب در داخل خواهد داشت.»

وی خطاب به اعضای گردان‌های امنیتی «امام علی» گفته است: «وظیفه ما فقط مقابله فیزیکی با حوادث نیست و باید بدانیم که چطور با کسانی که از روی ناآگاهی‌ و یا فریب در این صحنه‌ها {اعتراض‌ها} حاضر شده‌اند، باید برخورد کنیم.»

جعفری افزوده که «ماهیت تهدیدات در حال تغییر است و این هنر سپاه و بسیج است که خود را با این تغییر هماهنگ کرده و به شناخت تهدیداتی بپردازند که در آینده انقلاب را مورد تهدید خود قرار می‌دهد.»

نیروی‌های بسیج و سپاه در اعتراض‌های مردمی پس از انتخابات سال ۱۳۸۸ نقش اساسی و محوری داشتند و علی خامنه‌ای بار‌ها از عملکرد این نیرو‌ها قدردانی کرده است.

محافظه‌کاران حامی علی خامنه‌ای در شرایط کنونی تیم احمدی‌نژاد را مهم‌ترین تهدید علیه جمهوری اسلامی می‌دانند و تلاش‌ها برای تحت کنترل در آوردن آن‌ها را آغاز کرده‌اند.

مصطفی در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ :
دوست عزیز خفه شو نیام جمعت

دوست عزیز خفه شو نیام جمعت کنم

بصیرت پیشه در تاریخ ۱۶ مهر ۱۳۹۰ :
آقای سردار آیا اعتقادی یه آخرت دارید؟

آقای سردار آیا اعتقادی یه آخرت دارید؟

آقای سردار پاسخ سوالات در درگاه خداوند چگونه خواهید داد؟

1- چه مدت از دروغ و دروغسازی و اشاعه دروغ در حاکمیت اطلاع داشته اید و دارید؟
2- آیا اشاعه دروغ در حاکمیت نیز کار دشمن بوده است؟
3- عکس العمل شما و سپاه و بسیج در مورد دروغ و اشاعه دروغ چه بوده است؟
4- چه مدت از فساد اداری و مالی در حاکمیت اطلاع داشته اید و دارید؟
5- آیا اشاعه فساد اداری و مالی در حاکمیت نیز کار دشمن بوده است؟
6- عکس العمل شما و سپاه و بسیج در مورد فساد اداری و مالی، حتی در موقع پایان دوره شهرداری آقای احمدی نژاد چه بوده است؟
7- عکس العمل شما و سپاه و بسیج در مورد هشدارهای دلسوزانه آقای میرحسین موسوی وآقای کروبی چه بوده است؟
8- همه مردمی که در تظاهرات سال 88 حضور داشتند در اوج آرامش و بدون سلاح دنبال رای خود بودند، آیا عکس العمل شما و سپاه و بسیج در مورد آنها، از کدام قانون شرعی تبعیت میکرد؟ آیا حضرت علی هم همینگونه عمل میکرد؟
9- عکس العمل شما و سپاه و بسیج در مورد حمله نیروهای خود سر و بسیج به کوی دانشگاه چه بود؟ آیا سردار رجبی باید بازنشسته میشد و به فرماندهی ستاد بحران برای برنامه ریزیهای امنیتی میرسید؟
10- عکس العمل شما و سپاه و بسیج در مورد غائله زندان کهریزک چه بود؟ آیا هنوز پس از دو سال و اندی عوامل آن باید ناشناخته باقی بمانند؟
11- عکس العمل شما و سپاه و بسیج در مورد اختلاس 3000 میلیارد تومانی جه بود؟ ایا این نیز کار دشمن بوده و نباید آنرا کش داد؟

آیابه آخرت اعتقادی دارید؟

کاربر مهمان در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۰ :
يكي از بهترين كارها اين است

يكي از بهترين كارها اين است كه همه نيروهاي سبز به بسيج رفته و ثبت نام كرده و در موقع لازم با لباس بسيج بر ضد اين احمق ها وارد صحنه شوند

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)