محمد غرضی:

اسرار زیادی بود که هاشمی نگفت

محمد غرضی٬ وزیر پست و تلگراف و تلفن دولت اکبر هاشمی رفسنجانی گفته «اسرار زیادی بود که هاشمی نگفت، دلم سوخت که نگفت و مایل بود بگوید٬ اما عمرش کفاف نداد.»

غرضی افزوده «اسرار زیادی بود که هاشمی رفسنجانی نگفت و چیزهایی که تا به حال گفته شده ۱۰ درصد از اسراری که آقای هاشمی می‌دانست هم نیست.»

به گفته وی «آقای هاشمی با گروه‌های سیاسی و همه در تماس بوده و رفقای زیادی داشت که این رفقا به او پشت کردند.»

وی اضافه کرد که «هاشمی شخصیت بزرگی بود و اعتبار اجتماعی داشت. طرفدارانش ناراحت هستند و در این بین بیشتر طیف چپ ناراحتند چون اعتبار زیادی از آن‌ها گرفته شده است.»

غرضی افزوده «فقدان هاشمی برای طرفداران او یک موقعیتی را ایجاد می‌کند. به این معنا که تا پیش از فوت آقای هاشمی همه زحمات به دوش او بود اما حالا کمی فضا باز‌تر می‌شود و بدنه اصلاحات می‌تواند به صورت جمعی به میدان بیاید.»

به گفته غرضی پس از مرگ هاشمی٬ اصلاح‌طلبان «به جای تکیه به اشخاص به جمع تکیه» کرده و باید خود را «باز‌سازی» کنند.

 

 

 

ایرانی گم نام در تاریخ ۲۳ دی ۱۳۹۵ :
شریک دزد و رفق قافله

این غرضی نا مرد هم میداند که چه فجایعی در این مملکت آخوند زده صورت گرفت و باز هم میگیرد یکی نیست به این نامرد عوضی بگوید پست فطرت تمام اسرار برای همه شما عیان است فقط فرقش در این است یکی بیشتر میداند یکی کمتر ولی همه شما در به فلاکت کشیدن این مملکت سهم های اساسی داشته اید و خوب میدانستید که افشا گری بر علیه هم جنستان افشا گری های پی در پی وی را به دنبال دارد و آبروی نداشته تان بیشتر میریزد فقط میماند اینگه گرگ پیر بالاخره سر روباه پیر را زیر آب کرد و آرزوی رهبر شدن را به دلش گذاشت و اکبر شاه را که در سلامتی به سر میبرد در استخر خیابان کوشک به درک فرستاد و خانواده و محافظینش هم هیچ غلطی نتوانستند بکنند این رفسنجانی بخوانید رسماجانی در تمام قتل ها یا دست داشت ویا سکوت کرد که باید گفت
ای کشته چراکشتی تا کشته شوی زار ..... تا بازکجاکشته شودآنکه توراکشت

ايليا در تاریخ ۲۳ دی ۱۳۹۵ :
اسراري باقي نمانده

جناب غرضي ديگر اسراري باقي نمانده همه چيز
مثل روز مشخص و روشنه ايران را غصب نكردن
كه كردن.خليفه را تحميل نكردن كه كردن. لاريجانيها
و ضرغاميها و احمدي نژادها و...حاكم نكردن كه كردن
لمپن ها را مسئول نكردن كه كردن ايمان و اعتقاد ملت
را به باد ندادند كه دادن رشوه و ربا و فحشا و ريا و
را فرهنگ نكردن كه كردن بي معرفتي و جنايت جاي خود
حال اگر كاري كه اغايان نكردن شما اطلاع داريد بفرماييد

مسعود در تاریخ ۲۳ دی ۱۳۹۵ :
http://www.example.com
دو نکته

نکته اول اینکه مسلما هاشمی اسرار زیادی با خود برد و نگفت . اول از همه اسراری از خود شما در هنگامی که شمامسئول بگیر وببند اوایل انقلاب بودیدو در چند نوبت به خود شما تذکر داد واز شما خواست اینقدر تندروی نکنید. اما کو گوش شنوا. دوم اینکه "اصلاح طلبان خودرا بازسازی کنند."کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی."

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)