سعید قاسمی٬ از رهبران حزب‌الله:

سفر مسئولان به تایلند٬ برگی از فتنه است

سعید قاسمی٬ یکی از رهبران حزب‌الله گفته سفرهای اخیر برخی مسئولان به تایلند و راه‌اندازی تورهای تایلند با تخفیفات ویژه «برگ دیگری از فتنه دشمنان» است.

قاسمی افزوده که «بعد از چندین سال نبرد ملی و دادن شهدای فراوان، انقلاب ما از تایلند به سمت آمریکا و اروپا نخواهد رفت.»

وی اضافه کرده «متأسفانه دولتمردان ما به‌ دنبال پرداخت اقساطی حقوق‌های عقب افتاده فرهنگیان با برپایی تورهای گردشگری تایلند و تغییر مسیر قطار انقلاب اسلامی از مسیر اصلی خود هستند.»

قاسمی گفته «مسیر ما و قطار امام خامنه‌ای از نجف و کوفه به سمت کربلا و از کربلا به قدس خواهد رفت و با حرکت داعش‌های داخلی تغییر نخواهد کرد.»

وی با اظهار تأسف از «حذف دروس انقلابی در کتب درسی» هم گفته «دشمن دیگر به فردو و اراک کاری ندارد و براندازی انقلاب را از مسیر دیگری دنبال می‌کند.»

 

 

 

 

کژدم در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۵ :
https://kajdoum1.blogspot.com
روسپی خانه های تایلند

دلیل مسافرت سران حکومت «تشیّع علوی-صفوی» به تایلند را باید در سرمایه گذاریهای آنها بر روی دایر کردن «روسپی خانه ها» که توسط وزارت اطلاعات و سپاه پاچاهاردارن؛ جستجو کرد. این مسافرتها پایانی نخواهد داشت.
از «انگل فرزانه» بپرسید که درآمد خُمس و ذکاتش از این «بهشت اسلامی بر روی زمین» چقدر است؟
زیرا درآمد انگل فرزانه؛ قبلهٔ راهنمای ساکنین آریایی نژاد شیعه مسلک ایران است.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۵ :
احتمال تا چند وقت دیگه ادرار

احتمال تا چند وقت دیگه ادرار کردن هم میشه برگی از فتنه ، حالا چون رهبرشم هر چند ساعت یک بار مشغول ادرار کردن میشه فعلا به رو نمیاره (البته ادرار کردن رهبر دو نوعه یکی از نوع ادرار کردن تو چاه توالته یکی هم ادرار کردن تو کشور و مملکته)

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)