هشدار تلویحی نقدی به دولت حسن روحانی:

بیدار نشوید٬ به زباله‌دانی خواهید رفت

محمدرضا نقدی٬ فرمانده سازمان بسیج گفته «پرونده خوش بینی به مذاکره با آمریکا برای همیشه به زباله‌دان تاریخ فرستاده شده و آنهایی که به بهبود اقتصاد از طریق مذاکره دلخوش کرده بودند، اگر بیدار نشوند به زباله‌دان خواهند رفت.»

آقای نقدی این اظهارات را در کنایه‌ای به حسن روحانی و دولت وی بیان کرده و افزوده که آمریکا «چند نفر نفوذی» درست کرده‌ و «چند تا روزنامه توسط غارتگران بیت‌المال راه» انداخته است.

وی خطاب به مقام‌های آمریکایی گفته «فکر کرده‌اید می‌توانید ایران را با این چند نفر به تمسخر بکشانید؟ با یاری پروردگار ملت ایران تا آخرین ریال اموال خود را از حلقوم شما بیرون خواهد کشید.»

نقدی افزوده «به اموال بیت‌المال ایران دست درازی می‌کنید؟ ملت ایران را نشناخته‌اید پرونده نرمش قهرمانانه مال هسته‌ای بود٬ وقتی موقعش برسد تا فروپاشی آمریکا» آرام نخواهد نشست.

رئیس سازمان بسیج اضافه کرده «آمریکا می‌خواهد با چپاول اموال ایران و ممانعت از تبادل تجاری دیگر کشور‌ها و واداشتن نفوذی‌های خود٬ اقتصاد مولد ایران را به نابودی بکشاند.»

آن‌طور که نقدی گفته آمریکا می‌خواهد «مردم ایران را مثل شوروی سابق به فقر و فلاکت بکشاند تا به خیال خام خودشان ملت ایران خسته شود.»

 

 

siamakکاربر مهمان در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ :
چفیه و ریش

حرف درستی است و نقدی چون درجه نظامی ندارد تلاش دارد از چفیه ای که رهبر نیز بدوش می اندازد مقام و هویت بگیرد. وی در واقع با این چفیه پهن کردن خود را بالاتر از نظامیان و منصوب رهبر می داند

کاربر مهمان در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ :
https://www.example.com
از او پرسیدند

در حکایات امده است که از جناب شیخ نقدی سئوال شد چرا همیشه این چفیه بر دوش مبارک پهن است. او در جواب گفت این هدیه الهی است بدین سبب همیشه بر دوش مان پهن است. اما پنهان نماناد عده ای از مغرضین ودشمنان این شیخ اعتقاد براین دارند که وی(شیخ نقدی) علیه الرحمه بدین سبب چفیه بر دوش پهن نمودی که نداشتن ستاره ها و نشان های نظامی را از دید دشمنان پنهان دارد تا بر او خرده کمتر گیرند...... الراوی.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)