محمد محمدی گلپایگانی٬ مسئول دفتر علی خامنه‌ای:

آمریکا با مک‌دونالد بدنبال ترویج سبک زندگی آمریکایی در ایران است

محمد محمدی گلپایگانی٬ مسئول دفتر علی خامنه‌ای گفته آمریکا با راه‌اندازی «مک‌دونالد» در ایران می‌خواهد فرهنگ و سبک زندگی آمریکایی را در ایران ترویج کند.

آقای محمدی گلپایگانی افزوده «ایجاد هم‌سطحی فرهنگی در جهان و مطیع ساختن ملت‌ها به‌طور غیرمستقیم در دستور کار آمریکا قرار دارد.»

به گفته وی «پیوند ملت ما با ارزش‌ها، آرمان‌ها و رهبری آسمانی و الهی است و خواب‌های استکبار هیچ‌گاه در مورد ملت ایران تعبیر نمی‌شود.»

رئیس دفتر خامنه‌ای ادامه داده «پیوند ملت با ولایت و اهل‌بیت هرگز قطع نمی‌شود و افتخار همه ما این است که شیعه به دنیا آمده و شیعه زندگی کرده و شیعه از دنیا می‌رویم.»

محمدی گلپایگانی در بخش دیگری از سخنان خود با حمله به سیاست‌های آمریکا در منطقه گفته «آمریکایی‌ها به دنبال ایجاد لانه فساد در منطقه هستند.»

و افزوده «اگر ایستادگی و هوشیاری حزب‌الله نبود امروز از سوریه اثری باقی نمانده بود چنانکه در یمن نیز ملت بیدار شده و یقین بدانید اضمحلال آل سعود نزدیک است.»

 

کاربر مهمان در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ :
آنهایی که پرستار انگلیسی بچه

آنهایی که پرستار انگلیسی بچه شان را برای رفع مشکل شرعی محرمیت!!!! به عقد خود در می آورند چی؟ آنها زندگی انگلیسی را در این کشور اسلامی ترویج نمی کنند؟؟؟؟؟؟؟؟

مسعود در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ :
https://www.example.com
گریزی به کربلا

یکی از برنامه های این ملاها سر منبر اینست وقتی راجع به محاسن شخص تازه در گذشته مطلب تمام میشود گریزی هم به صحرای کربلا میزنند.از مک دونالد رسید به مذهب تشییع ودست اخر به سوریه ویمن . اقای محترم شما درخواب تشریف دارید مردم ایران بیشتر از نیم قرن است که شیوه وروش زندگی مردم کشورهای غربی را دیده اند وبه ان تمایل دارند.این تفاوتی که بین مردم ایران وملل دیگر منطقه وجود دارد ناشی از همین گرایشات است. برای روشن شدن ذهن شما عرض کنم حتی دوسال قبل از جریان کشف حجاب در ایران بانوان در رشت وانزلی خودبخود چادر وروسری را از سر برداشته بودند. واین برمیگردد به مراودات ورفت وامد مردم به کشور شوروی که از انها تاثیر گرفته بودند.اما راجع به یمن وسوریه. چرا وقتی در لیبی وتونس مصر دگروگونی رخ داد بهار عربی یا به زعم شما بیداری اسلامی بود اما تا نوبت به سوریه ویمن رسید فورا ورق برگشت شد اغتشاش و حرکات ضد ملی؟

Kamal در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ :
ایشان کی و کجا این حرفها را

ایشان کی و کجا این حرفها را زده است؟ خوب است در گزارش تاریخ و منبع را ذکر کنید. با سپاس

کاربر مهمان در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ :
این موجود هم از فرهنگ عرب فقط

این موجود هم از فرهنگ عرب فقط اسم مک دونالد به گوشش خورده است !
این نخبه هم رئیس دفتر نایب برحق امام زمان است !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)