خبری که خبرگزاری فارس پس از انتشار حذف کرد:

رضایی‌نژاد محقق کلید‌های چاشنی سلاح‌ هسته‌ای

خبرگزاری فارس اعلام کرد در آینده دانشمندان هسته‌ای دیگری با هدف «کند کردن برنامه هسته‌ای» ایران ترور خواهند شد و داریوش رضایی‌نژاد محقق کلیدهای قطع و وصل الکتریکی «سلاح‌های هسته‌ای» بوده است.

این خبرگزاری روز دوشنبه (سوم مرداد) نوشته است: «رضایی‌نژاد از جمله محققانی بود که در طی چند ماه اخیر بر ساخت کلیدهای قطع و وصل االکتریکی متمرکز شده بود.»

به نوشته این خبرگزاری «چنین فعالیتی با توجه به کاربرد کلیدهای فوق در فعال کردن چاشنی‌های سلاح هسته‌ای و موشکی سبب قرار گرفتن رضایی در لیست ترور دستگاه‌های اطلاعاتی غرب شده است.»

«فارس» در عین حال افزوده که «این کلید‌ها در بسیاری از صنایع نظامی و غیرنظامی کاربرد دارد و به هیچ عنوان مدرکی در خصوص در جریان بودن این پروژه در قالب یک برنامه تسلیحاتی هسته‌ای وجود ندارد.»

این خبرگزاری وابسته به سپاه در ادامه پیش‌بینی کرده است: «با توجه به عبور ایران از نقطه غیرقابل بازگشت در فناوری غنی سازی٬ نوک پیکان حملات تروریستی تمام دانشمندان دفاعی ایران را در بر خواهد گرفت.»

به نوشته خبرگزاری فارس «تمام کسانی که به هر عنوانی فعالیت آن‌ها ظن به کار گیری در یک برنامه تسلیحاتی را از سوی دستگاه‌های اطلاعاتی غرب و اسراییل را برانگیزد، در لیست ترور قرار خواهند گرفت.»

این پیش‌بینی خبرگزاری وابسته به سپاه دو روز پس از ترور داریوش رضایی‌نژاد در تهران صورت گرفته که در ابتدا گفته شد وی با صنایع دفاع همکاری می‌کرده است.

این در حالی است که حیدر مصلحی وزیر اطلاعات گفته که داریوش رضایی‌نژاد با پروژه هسته‌ای ایران در ارتباط نبوده و ترور وی دارای نقاط تاریک و مبهمی است.

طی ۱۸ ماه گذشته چهار تن از افرادی که مقام‌های جمهوری اسلامی آن‌ها را مرتبط با برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی معرفی کرده‌اند٬ در تهران ترور شده‌اند.

توضیح:

خبرگزاری فارس  گزارش خود که مربوط به تحقیقات داریوش رضایی‌نژاد در خصوص ساخت کلید‌های چاشنی سلاح‌های هسته‌ای است را حذف و یادداشت دیگری جایگزین آن کرد.

اکبر در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۰ :
بازی های نظام سرمایه داری

اینها همه اش یک بازی است که از زمان خاتمی شروع شد و هدفی نداشت به جز سرگرم کردن مردم و وعده های سرخرمن.

اگر این بازی انرژی هسته ای نبود سردمداران رژیم هیچ چیزی برای گفتن نداشتند و غرب و نظام سرمایه داری با در اختیار قرار دادن یکسری امکانات اتمی به ایران از طریق واسطه های ظاهرا غیر قانونی و مخفی و همچنین با پرداختن رسانه ای و سیاسی گسترده به این موضوع سالهای سال جمهوری اسلامی را در برابر خواست های آزادی خواهی و عدالت طلبی مردم بیمه کرد و مانع از فروپاشی آن شد.

چرا هیچ وقت از خود نمی پرسیم این موشک ها و این تجهیزاتی که در وزارت دفاع ساخته و طراحی می شود با کدام پشتوانه علمی و لجستیکی به پیش می رود؟ آیا واقعا علم و فن آوری از درون جامعه ما می جوشد؟

جواب منفی است. دانشگاههای ایران با دبستانهای ایران تفاوتی ندارند و با امتحان و تست و نمره به یک صدم آنچه که جمهورری اسلامی ادعا می کند نمی توان دست یافت.

این حرکت خبرگزاری فارس مانند بسیاری از اداهای دیگر به دنبال القای این موضوع است که ایران به دنبال سلاح اتمی است ولی غرب اجازه نمی دهد.

این یعنی مردم ایران را تحریک می کند و با احساس آنان بازی و مردم دیگر کشورها را می ترساند که مشخص است این ترس چه فایده های عظیمی برای نظام سرمایه داری به دنبال می آورد. از فروش اسلحه گرفته تا قراردادهای چرب اتمی.

متاسفانه عده ای خاص بر دنیا حاکم شده اند و جمهوری اسلامی نیز بخشی از آن نظام و از بازیگران آن است. هدف این گروه حاکم بر دنیا مکیدن و استثمار هر چه بیشتر انسانهاست. آنها شاید با هم رقابت و دعوا کنند اما در هر صورت دشمن اصلی انان ما مردم عادی هستیم.

به همین راحتی برای یک بازی ساده رسانه ای یک ادم بیچاره را در مقابل فرزندش کشتند.در حالی که مطمئنم او اصلا از این پروژه ها با خبر نبوده است ولی حالا احتمالا به خانواده اش می گویند همسر شما بدون اطلاع شما در حال همکاری علمی با ما بوده است!!!

صحبت های وزیر اطلاعات در هفته های پیش را به یاد بیاورید. او گفت: بسیاری از سربازان گمنام حتی پدر و مادر و همسرشان نمی دانند که با ما همکاری می کنند.

حالا حادثه فتل داداشی و این ترور بعد از آن حرفها معانی خاصی دارد. بیشتر توضیح نمی دهم.
خودتان فکر کنید.

کاربر مهمان در تاریخ ۳ مرداد ۱۳۹۰ :
قرعه بعدی به نام چه کسی است؟

خدا رحمتش کند...
عده ای زیادی بعد از سخنرانی جعفری فرمانده سپاه که گفت بزودی «موج ترور» در کشور راه خواهد افتاد، پیشاپیش در دیگربان، ترور شخص بعدی را که قرار است توسط سپاه ترور شود، به خانواده اش تسلیت گفتند. و بالاخره پیش بینی ها درست از آب درآمد! مخصوصاً که پلیس هم اعلام کرده تروریستهای این آدم بی دفاع و بیچاره، «ریش» داشته اند!
بنده از طرف خودم، پیشاپیش ترور بعدی را به خانواده داغدیده آن بی دفاع و بیچاره تسلیت می گویم. رضایی بیچاره را که خاک کردند و تمام شد. نفر بعدی چه کسی است؟!
سفارش می کنم که تمام افراد مرتبط با سپاه که کار تحقیقاتی می کنند، مواظب خودشان باشند. اینها برای گل آلود کردن آب، به هیچ احدی رحم نمی کنند. شاید هم نفر بعدی یک سرشناس باشد؟! خدا او را هم بیامرزد!

persian gulf در تاریخ ۳ مرداد ۱۳۹۰ :
خاك بر سر سيستم اطلاعاتي

خاك بر سر سيستم اطلاعاتي ايران خاك بر سر نمايندگان بي غيرت كه وزير كشور و اطلاعات را استيضاح نميكنند

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)