غلامحسین الهام٬ سخنگوی دولت دهم:

دولت با امضای سند ننگین ژنو ذلت آفرید

غلامحسین الهام٬ سخنگوی دولت دهم می‌گوید دولت حسن روحانی با امضای سند «ننگین» ژنو٬ جمهوری اسلامی و مردم ایران را «ذلیل» کرد.

به گزارش سایت «دزفول امروز» آقای الهام روز چهارشنبه (۲۸ فروردین) در جمع گروهی از مردم دزفول گفته با امضای سند ژنو تمام «دستاورد‌های» هسته‌ای نظام تعطیل شده است.

وی اظهار کرده که دولت روحانی از موضع «ضعف» و با دست «رو شده» وارد مذاکرات هسته‌ای شد و توافق‌نامه‌ای «ننگین» را امضاء کرد.

سخنگوی دولت دهم افزوده این توافق‌نامه به دستاورد‌های علمی ایران «ضربه» زده و دولت روحانی با افدامات خود «ضربات مهمی به پیشرفت و عدالت زده است.»

الهام در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت برنامه هسته‌ای ایران در دولت محمد خاتمی اشاره کرده و پرسیده «دولت جدید با چه توجیه ملی راه اشتباه گذشته را رفته است؟»

وزیر پیشین دادگستری از دولت روحانی به خاطر «تخطئه» دولت‌های احمدی‌نژاد انتقاد کرده و به دفاع از سیاست خارجی دولت‌های نهم و پرداخته است.

وی در سخنان خود حملاتی متوجه آمریکا و غرب کرده و مدعی شده «غربی‌ها هم در رفتار و هم در مبنا بزرگ‌ترین نقض کنندگان حقوق بشر هستند.»

کاربر مهمان در تاریخ ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ :
مردشور آن دستاورد هسته ای را

مردشور آن دستاورد هسته ای را ببرند که باعث فقیر تر شدن مردم و نابودی اقتصاد کشور شده است ذلت آنست که زنی برای سیر کردن شکمش خودفروشی کند و مردی جلوی زن و فرزندانش شرمنده باشد ذلت آنست که 24 ساعت عده ای از اسلام بگویند ولی کار اصلی اشان چاپیدن مردم به هر اسمی باشد. ذلت آنست که مرگ بر اسراییل بگویی ولی با حرفهایت اسراییل را تقویت کنی و کشورت را منزوی.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ :
خجالت که نمیکشید حیا رو که

خجالت که نمیکشید حیا رو که قورت دادید خدا یا به فریاد برس

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)