سایت «میدان ۷۲» به نقل از یک منبع آگاه:

احمدی‌نژاد به خواست رهبر فعال شده است

سایت «میدان ۷۲» به نقل از یک منبع آگاه نوشته فعالیت‌های سیاسی محمود احمدی‌نژاد به «خواست» علی خامنه‌ای٬ رهبر جمهوری اسلامی از سر گرفته شده است.

این سایت نزدیک به رئیس دولت دهم روز پنجشنبه (۲۸ فروردین) بدون آنکه به هویت این منبع آگاه اشاره کند به نقل از وی از ادامه جلسات احمدی‌نژاد با خامنه‌ای خبر داده است.

این منبع آگاه گفته «معظم‌له {خامنه‌ای} با محبت و عطوفت بار‌ها به احمدی‌نژاد توصیه کردند در عرصه‌های سیاسی و مردمی فعال‌تر شوند.»

محمود احمدی‌نژاد نوروز امسال با حضور در منطقه عملیاتی شکست حصر آبادان در جنوب ایران با موضع‌گیری علیه آمریکا به طور غیررسمی فعالیت سیاسی خود را دوباره از سر گرفت.

علی خامنه‌ای هفته نخست فروردین ماه از این منطقه جنگی بازدید کرده بود و احمدی‌نژاد نخستین کسی بود که چند روز بعد و در اقدامی معنادار به این منطقه سفر کرد.

این منطقه به «یادمان شکست حصر آبادان» نیز معروف است که روح‌الله خمینی سال ۱۳۶۰ پس از صدور دستور عزل ابوالحسن بنی‌صدر٬ فرمان شکست حصر این شهر را صادر کرد.

گروهی از تحلیل‌گران سیاسی محافظه‌کار معتقدند احمدی‌نژاد و حامیانش خود را برای حضور در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی آماده می‌کنند.

«هما» مرکز هماهنگی هواداران احمدی‌نژاد نیز ار چندی پیش فعالیت رسمی خود را در این زمینه آغاز کرده٬ اما عبد‌الرضا داوری می‌گوید این مرکز قصد ندارد فعالیت سیاسی داشته باشد.

برخی محافظه‌کاران نسبت به احتمال بازگشت احمدی‌نژاد به عرصه قدرت و سیاست نیز واکنشی منفی نشان داده و گفته‌اند نظام دیگر به وی اجازه چنین بازگشتی نخواهد داد.

سایت «میدان ۷۲» نیز در واکنش به این موضع‌گیری‌ها به نقل از این منبع آگاه نوشته «بسیاری با مشاهده روابط حسنه {خامنه‌ای و احمدی‌نژاد} ضمن برنامه ریزی‌های گسترده می‌کوشند با جنجال رسانه‌ای خلاف انچه در حال وقوع است را منعکس کنند.»

این منبع آگاه از از «جبهه ورشکسته به اصطلاح اصولگرایان» و «دوم خردادی‌ها» به عنوان جریان‌هایی نام برده که مشغول حمله به احمدی‌نژاد هستند.

کاربر مهمان در تاریخ ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ :
خاک بر سر سید علی خامنه ای

خاک بر سر سید علی خامنه ای اینقدر این مردک کوتوله و مفلوک استکه نتوانسته یک آدم حسابی دور و بر خودش نگه داره و باید ملیجکی مثل احمدی نزاد رجل سیاسی متناسب و هم قد او باشد!!
بیله دیگ بیله چغندر!!

اصلاح طلب در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ :
لطفا از واژه های علی خامنه ای

لطفا از واژه های علی خامنه ای و روح الله خمینی از آیت الله خامنه ای و امام خمینی استفاده کنید که بشود اخبار شما را بدون سانسور در وبلاگها و واتساپ کپی کرد.

ناصر در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ :
رهبری در ملاقات سران قوا بعد

رهبری در ملاقات سران قوا بعد از نمایش فیلم کلاشی برادر روسای دو قوه در مجلس ، با دو لب مبارک خود فرمودند ، که در قیامت میگویم غیر از اینها کسی را نداشتم . در این بیکسی تحفه آرادان هم غنیمت است .

محمد در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ :
1) حکایت احمدی نژاد و خامنه

1) حکایت احمدی نژاد و خامنه ای ، مثل سگی است که صاحبش هر وقت صلاح میداند آنرا رها میکند تا حمله و پاره کند! احمدی نژاد در نزد خامنه ای ارزشش همین قدر است ! به اندازه ی یک سگ ، بوزینه ، غلام ، نوکر و ...........!! البته که احمدی نزاد نیز اینچنین است! بی اصل و نسب ، بی ریشه ، دهن دریده ، نابود کننده و .... ! شاید تشبیه این شخص به حیوانی چون سگ و بوزینه جسارتی به این حیوانات که مخلوق خدایند بشود اما چه کنیم که در مثل مناقشه راه ندارد!

2) خامنه ای معاویه ی زمان که هیچ به مردم و منافع ملی نمی اندیشد ، روی شکست اقتصادی دولت روحانی حساب باز کرده است ! روحانی نباید در این موقعیت دست به اصلاح یارانه ها و اجرای مرحله دوم حذف یارنه و افزایش قیمتهای انرژی میزد! اقتصاد ایران یک اقتصاد شکننده است و از قوائد محض دانش اقتصاد پیروی نمی کند! زمینه های سیاسی و فرهنگی در توفیق و عدم آن نقشی تعیین کنند دارد! به نظر می آید وضعیت کنونی اجازه نمیدهد قواعد محض اقتصاد کمال و تمام اجرا شود! در این شرائط توده ی مردم مورد فشار مضاعف روحی و اقتصادی قرار میگیرند ! و زمینه ی بازگشت کورِ سلفیان شیعی از نوع احمدی نزاد و بدتر از آن را فراهم میکند ! خوانندگان محترم میتوانند در این زمینه ، مقاله ی عالمانه ی دکتر رنانی اقتصاد دان را که در بنیاد باران ایراد شده است را بخوانند!

کاربر مهمان در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ :
چه خبر راست باشد و چه دروغ

چه خبر راست باشد و چه دروغ احمدی نژاد در هر دو دور ریاست جمهوری اش با دوپینگ و تقلبی که به دستور خامنه ای انجام شد رییس جمهور شد و مسئولیت تمام اوضاع اقتصادی اسف بار و مشکلات ایجاد شده توسط احمدی نژاد بر عهده خامنه ای است و این وضع تنها بر بی بصیرتی و نادانی وی حکم میکنئ

ايراني گم نام در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ :
ياد آوري

چون نشانه هاي سحر پيدا شده ولايت از خواب گران بيدار شد ودوباره چماق ولايت بكار خواهد افتاد مگر مردم بيدار شوند كه گول كليه جناح ها اعم از تند رو كند رو ميانه اصلاح طلب وووو را نخورند چون همگي تحت فرمان ولايت هستند وفقط اسم هايشان فرق ميكند فقط بيداري همگاني كارساز هست وبس !

کاربر مهمان در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ :
آن مرد که بنزین سرطان زا به

آن مرد که بنزین سرطان زا به مردمش فروخت باز خواهد آمد! جهان سوم که شاخ و دم ندارد!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)