محمدرضا نقدی٬ فرمانده سازمان بسیج:

اتحادیه اروپا غلط می‌کند در ایران دفتر بزند

محمدرضا نقدی٬ فرمانده سازمان بسیج با حمله به کشور‌هایی اروپایی خطاب به آن‌ها گفته «شما بد‌تر از چارپایان» هستید و «غلط می‌کنید که در ایران دفتر بزنید.»

به گزارش خبرگزاری فارس٬ آقای نقدی شامگاه پنجشنبه (۱۴ فروردین) در جمع گروهی از مردم «سلیمانداراب» استان گیلان این مطلب را بیان کرده است.

این سخنان نقدی در واکنش به تصویب پیش‌نویس قطعنامه‌ای از سوی کمیته روابط خارجی پارلمان اروپا درباره راه‌اندازی دفتر نمایندگی در تهران ایراد شده است.

در این قطعنامه که در هفت صفحه منتشر شده٬ موضوعاتی نظیر انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ ایران٬ برنامه هسته‌ای، روابط ایران و اتحادیه اروپا، موضوعات منطقه‌ای و حقوق بشر گنجانده شده است.

در این قطعنامه آمده انتخابات ریاست جمهوری ایران در خرداد ماه سال ۹۲ بر اساس «استانداردهای دموکراتیک مدنظر اتحادیه اروپا» برگزار نشده است.

نقدی هم در واکنش به این قطعنامه گفته «اتحادیه اروپا مصداق آیه قرآن است که فرمود از چارپایان بد‌تر هستند.»

این فرمانده بسیج با حمله به اتحادیه اروپا افزوده «بسیج، نمایشگاه حقوق بشر دایر می‌کند تا اتحادیه اروپا از این نمایشگاه بازدید کند.»

قطعنامه کمیته روابط خارجی پارلمان اروپا در دو روز اخیر با خشم گسترده محافظه‌کاران تندرو در ایران مواجه شده است.

گروهی از نمایندگان مجلس نیز طی این مدت حملات تند و تیزی متوجه اتحادیه اروپا٬ فرهنگ غرب و سیاست‌های اقتصادی٬ سیاسی غربی‌ها کرده‌اند.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ :
استخبارات عراق که دفتر زد و

استخبارات عراق که دفتر زد و تو شدی نماینده اش اشکالی نداشت حالا اتحادیه اروپا که بدتر از حزب بعث و صدام و اسد نیست که عزیز دل!!

ايراني گم نام در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ :
مزدور عراقي

شما به هرمكاني برويد كه سگي پاسبان آنجا باشد لاجرم به پارس مشغول خواهد شد تا اينكه يا به زور دهانش را ببنديد ويا صاحبش اورا ازاين كار منع كند ! اين عراقي بي ريشه هم فقط اين كار راخوب بلد است يك نفر نيست كه به اين عرب مزدور حالي كند كه اصلا معناي حقوق بشر را ميفهمد يا بشريت را در بيت العنكبوت رهبر 95 ميليارد دلاريش ميبيند كه يك مملكت را به گروگان گرفته تا عمر نحسش به سر آيد !!!

فاروق در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ :
طرهات گویی سردار

سردار بی یال و کوپال !
رهبران شما :خمینی ... و علی اقا وافوری نیز از این غلط های شما بسیار کردند اما هر دوی انها به ..خوردن افتادند.

ناصر در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ :
نیازی به نمایشگاه نیست .

نیازی به نمایشگاه نیست . پایبندی بسیج و آن سردار کبیر اسلام ناب به حقوق بشر بر کسی پوشیده نیست !!

ايراني گم نام در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ :
تاييد

بله اتحاديه اروپا كه سهل است ما به هيچ كس اجازه دخالت در ايران را نميدهيم فقط رهبر معظم وبيت مكرم وما چاكران در گاه عراقي الاصل ميتوانيم با تمام قوا به دهن اين مردم خاموش بكوبيم ولهشان كنيم .هرگونه كه توانستيم بر خر مراد سوار باشيم وااز اين امت نالان سواريها بگيريم كه در تاريخ ثبت شود ومايه تعجب آيندگان باشد تا يوماالقيامه

تهمتن - ش در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ :
نتایج بیشتری از نرمش ( کرنش ) قهرمانانه ولی وقیح در راه ست

با درود و شادباش نوروزی به گردانندگان سایت دیگربان و دوستان کاربر این سایت - و ننگ و نابودی بر نظام اسلامی و مزدوران رنگارنگ أن باد که امید است أخرین نوروز ایرانیان در سلطه ی نظام اسلامی ضد نوروز و ضد ایران و ایرانیان باشد. این خبر مسرت بخش و در عین حال غافلگیرانه که حتی نمایش انتخابات تقلبی نظام و انتخاب مهندسی شده آخوند حسن روحانی را هم بر دیگر مسایل نظام در سطح جهانی اضافه کرده اند !! و نگارنده هیچگاه فکر و تصور نمیکرد که آخوند حسن روحانی را هم - که نظام فکر میکرد در مجامع جهانی اعتبار و قرب و قیمتی !! دارد - اینگونه آنهم در واویلای مذاکرات هسته ای ولی وقیح با غرب؛ رییس جمهورش را بی حیثت و بی آبرو در مجامع جهانی کنند !!! اما جالب این است که این بیانیه از سوی امریکا نبوده؛ بلکه از سوی دوستان سابق اروپایی نظام ست که حال بر علیه نظام ولی وقیح صادر شده است !! که تازه این اول کار است و برای ساختن کار نظام؛ نمست تضعیف و حقیر کردن نظام ولی وقیح را چه در داخل و چه در خارج در دستور کار غرب بوده و ادامه خواهد داشت. - چند وقت دیگر منتظر گریه و التماس علی خامنه ای و مزدوران او از غرب باشید. این حکومت از درون پوسیده ست و فروپاشی آن در هر لحظه است.

کاربر مهمان Mani az alman در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ :
خداي نكرده قصد توهين به اقاي

خداي نكرده قصد توهين به اقاي روحاني يا رييس جمهورهاي قبلي نيست. كويا ايت الله منتظري بعد إز قانوني كردن اصل ٥٧ و جند ماده ديكر قانون اساسي مي فرمايد با اين شكل هيج الدنكي حاضر به كرفتن سكان رياست جمهوري نخواهد شد. تقصير خاتمي نبود كه بارها كفت با جه زباني بكويم من كاره اي نيستم جز بادو!! يك حركت كه دولتي بخواهد صد نه بلكه هزاران مدعي دارد. اتحاديه اروبا مي خواهد دفتر نمايندكي باز كند إز نظامي و أمنيتي و اخوند مرجع تقليد و نمايندكان نظام در مجلس مردم خط و نشان براي دولت مي كشند. واقعا به سرنوشت مردم ايران هم بايد خنديد و بعد ان زاري كرد كه سرنوشتشان به دست جه كساني رقم مي خورد.  

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)