خبرگزاری فارس به نقل از یک پژوهشگر حوزه:

مجوز رابطه با اجنه در اختیار ولی خدا است

خبرگزاری فارس به نقل از یک پژوهشگر حوزه علمیه قم اعلام کرد ارتباط با اجنه تنها در صورت مجوز «ولی واقعی خدا» مشروعیت دارد و جنیان می‌توانند نتیجه انتخابات را پیش‌بینی کنند.

حسن رمضانی از پژوهشگران و اساتید فلسفه و عرفان حوزه علمیه قم گفته که ارتباط با اجنه نباید رسانه‌ای شود و در این خصوص «آن چیزی که شرعی و مجاز است رسانه‌ای نمی‌شود.»

آقای رمضانی اظهار داشته که اجنه در برخی از موارد می‌توانند از آینده خبر دهند که انتخابات و نتیجه آن هم جز همین مسائل است.

بحث اجنه در دو ماه گذشته با افشای رابطه تیم احمدی‌نژاد با برخی از جن‌گیران، به یکی از جنجالی‌ترین مباحث در میان رسانه‌ها و فعالان سیاسی تبدیل شده است.

اظهارات این روحانی در شرایطی ایراد می‌شود که احمدی‌نژاد چند ماه پیش به نزدیکان خود گفته بود نگران انتخابات آینده ریاست جمهوری نباشند که خداوند ریس جمهور آینده را انتخاب کرده است.

مهمترین گفته‌های حسن رمضانی‌پور:

● هر کس با شیاطین و جن ارتباط پیدا کند، باید با آنها سنخیت پیدا کند و در مقابل کارهایی که به وسیله آنها انجام می‌دهد، کارهایی را به نفع شیاطین انجام دهد، لذا چنین شخصی آدم خبیثی است.

● هم جن می‌تواند با انسان ارتباط برقرار کند و هم انسان می‌تواند با جن ارتباط برقرار کند. منتها این ارتباطات به دو شکل ممکن است صورت بگیرد: ارتباط صحیح و مورد تایید شرع مقدس و ارتباط نامشروع و غیر شرعی.

● برای ما انسان‌ها هم ممنوعیت شرعی وجود دارد که از آنها {اجنه} بهره‌کشی کنیم، ‌یعنی جن‌ها را بدون رضایتشان تحت سلطه و سیطره خود بگیریم و از اقتضائات آنها استفاده کنیم.

● گاهی در برخی از موارد، این اصل عدم ارتباط و بهره کِشی، استثناء می‌خورد، ‌ مثلا یک ولیّ خدا، به خاطر ولایتی که بر همه موجودات عالم و از جمله جن دارد، می‌تواند با توجه به مصالح و مواردی که پیش می‌آید از آنها بهره بگیرد و استفاده مشروع و صحیح کند.

● اجنه نمی‌توانند به نحو مشروع از ما انسان‌ها کار بکشند و اگر این کار را کردند دچار عذاب و عقاب الهی خواهند شد.

● هم انسان‌های فاسق و حتی کافر می‌توانند با یک سری کار‌ها، جن‌ها را به استخدام خود در آورند و هم آن‌ها با فسق و فجوری که دارند ممکن است این تجاوز به حدود الهی را داشته باشند.

● علامه طباطبایی گفته که میان جن‌ها، یا کافر داریم یا مؤمن شیعه. آنهایی که مؤمن و مسلمان هستند، حتماً شیعه هستند.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۹ تیر ۱۳۹۰ :
یاللعجب

بگفته این جناب مححق مجوز ارتباط با اجنه دست رهبری است. و کسی که با آنها ارتباط برقرار کنه باید افکار و اعمال شیطانی انجام دهد. و اجنه هم نتیجه انتخابات را پیش بینی میکنند.

حال ولایت عظما حضرت آیت الشیطان حامنه ای که مجوز بدهد حتما بنفع حضرت ابلیس کار کرده و ضمنا خودش و احمد جنتی که نتیجه را پیش بینی کردند آیا مرتبطند یا خود اجنه هستند.

این اراجیف را مغز پوسیده یک نفر حوزوی دارد به خورد جوجه طلاب میدهد این حبر در کنار فتوی مفتی اعظم کویت که خوردن گوشت جن را حلال کرده بگذارید ببینید عجب ملقمه ای میشوند این شیعیان و سنیان طالبانی .

مکرالله در تاریخ ۲۶ تیر ۱۳۹۰ :
منظر گاه بینشی انسان

روزگاری مردم تصور می کردند که زمین مسطح و ثابت است و این باور آنان یک حقیقت بود، تا این که شخصی(گالیه) پرده از این راز گشود. از آن پس جهان تغییر یافته بود، اما در واقع این تغییر شکل جهان تنها در نظر مردم بوجود آمد در صورتی که زمین از آغاز خلقت خودش گرد و در چرخش بوده است.

اکنون زمین در موقعیت جدید زمانی و مکانی مقدسی و معنوی که بر روی قلب های مردم ساکن در خود گشوده است، همچنان می چرخد. اگر چه این موقعیت مقدس و معنوی همیشه با زمین همراه بوده است، اما تنها برای مردمی این توانمندی و ظرفیت قدیمی قابل فهم و درک است که به آن عکس العمل نشان می دهند.

در حال حاضر یک انرژی خالص معنوی مشخصی تقریبا کل زمین را احاطه کرده است، البته نه مانند یک چراغ با نوری قوی و روشن و نه مانند یک فرشته مقدس نزول یافته از فراز زمین، بلکه از درون همه کودکانی که اکنون به دنیا آمده اند و نیز در سال های آتی بدنیا می آیند. آنان با بدنی تشکیل یافته مملو از انرژی خالص معنوی و آگاهی، در حال بدنیا آمدن هستند.

اکبر در تاریخ ۲۶ تیر ۱۳۹۰ :
این بحث خیلی هم خرافی نیست.

من به این نتیجه رسیدم نمی شه بحث جن را کاملا خرافی دانست. به هر حال ممکنه موجودات دیگری در این دنیا باشند که ما با حواس پنجگانه موفق به لمس و مشاهده آنها نباشیم. حواس پنجگانه به خاطر شرایط کره زمین به وجود آمده اند و اگر کره زمین شرایط دیگری داشت بعید نبود ما حس های دیگری به غیر از حواس پنجگانه داشته باشیم و چیزهای متفاوتی از این جهان را درک می کردیم.
پس اینکه موجوداتی در دنیا هستند که ما قادر به مشاهده آنان نیستیم و اینکه آنها در حصار زمان ومکان نیستند اصلا مساله غیر علمی نیست.
ولی مسئله اینجاست که وقتی ما نمی توانیم آنها را مشاهده و درک کنیم پس هیچ وقت دیگر هم نمی توانیم و اینکه عده ای مدعی ارتباط با جنیان هستند اکثرا دروغ است مگر اینکه به قدرت ها و حس های بیشتری از یک انسان معمولی دست یافته باشند که بسیار بعید است.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ تیر ۱۳۹۰ :
سلام. اصل خبر رو هم خوندم.

سلام. اصل خبر رو هم خوندم. کمی در تیتر بی انصافی کردید. این بابا یک محققه. حالا تو حوزه خودش که من نوعی ممکنه اصلا علاقه ای به این بحث نداشته باشم. اما وسعت منابعش اون هم در یک گفتگو به نظرم نشان از تحقیق زیاد داره. ضمن اینکه تیتری که زدید و متن، این شائبه رو ایجاد می کنه که منظور طرف، خامنه ای بوده. اما متن اصلی اصلا اینطور نیست: به نقل از متن«دام وليّ خدا، خود را وليّ خدا معرفي مي‌كند؟ اتفاقا وليّ خدا، خود را كوچكترين و كمترين انسانها مي‌بيند و براي خود جايگاهي نمي‌داند چه برسد به اينكه بيايد و بگويد من از اولياء الله هستم. » این تردید برطرف میشه.

بیباک در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۰ :
من هم می توانم پیش بینی کنم!

نه تنها اجنه، بلکه من هم می توانم نتیجه انتخابات را پیش بینی کنم. همین حالا اعلام می کنم چنانچه در دوره بعد انتخابات ریاست جمهوری، نظر ولی خدا و لنگر زمین و آسمان نسبت به یک نفر مساعد باشد، همان شخص می شود رییس جمهور! گور پدر اجنه! وقتی اجنه ای مانند جنتی، سیداحمد خاتمی، یزدی، تائب، شجونی و... وجود دارند، نه تنها پیش بینی انتخابات سهل است، بلکه هر امری در حکومت داری اسلامی قابل پیش بینی است.

سیمین در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۰ :
دور از ذهن نبود!

بسیاری مانند من همین روزها منتظر بودیم کسی پیدا شود و حتی اجازه بسط و توسعه خرافات، رواج بی عقلی و نادانی و سفاهت و خشک مغزی را هم منوط به امر «ولی خدا» بداند. و این اتفاق افتاد. دور از ذهن هم نیست. زیرا حضرتش با عالم بالا در ارتباط است و می داند که اجنه چه می کنند و خواسته شان چیست. «ولی خدا» (خامنه ای) علاوه بر اینکه نیابت امام زمان را بر عهده دارد، مجوز قرص و قایمی هم از سوی اجنه دارد و باید برای ورود به دربار آنها، حتماً از ایشان اجازه گرفت.

به عکس بالا نگاه کنید و آن را به سخنان این حجت الاسلام ناب محمدی وصل کنید. آن وقت همه چیز دستتان می آید. دستتان می آید که چگونه بر حال مردمان مفلوک ایران گریست. از یک سو بتی به نام «ولی خدا» ساخته اند که باید جای پای او را ببوسند و شکرگزار وجود دردسرساز و مشکل آفرین این انگل خرافاتی بود. از سویی دیگر نیز حضرتش دروازه ورود به عالم بالاست و باید برای ارتباط با اجنه از ایشان کسب اجازه کرد.

فقط یک سوال باقی ما ماند: آیا احمدی نژاد و تیم خرافی اش برای برقراری رابطه با اجنه از ایشان اجازه گرفته اند یا خیر؟ اگر اجازه نگرفته اند (که نگرفته اند) لازم است تا «ولی خدا» اینبار به جای تنبیه تیم جنگیر احمدی نژاد، رییس اجنه را تنبیه کند بلکه دفعه دیگر الکی و سرخود با هر کس و ناکسی رابطه برقرار نکنند.

بعید نیست که اجنه هم نفوذی داشته باشند. وگرنه امکان نداشت بدون اذن «ولی خدا» با دار و دسته احمدی نژاد روی هم بریزند. پیشنهاد می کنم تیمی از «سربازان گمنام امام زمان» مأمور شوند بلکه معلوم شود نفوذی اجنه کیست که بدون اذن ولی خدا با همه رابطه برقرار می کنند. نفوذی اجنه باید هر چه سریعتر کشف شود تا برای عالم بالا مشکل ایجاد نشود. در صورتی که فتنه نفوذیان اجنه گسترش یابد، ممکن است طناب عالم بالا از دست پروردگار در برود و زمین و زمان به هم بریزد.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)