اسماعیل کوثری٬ نماینده مجلس:

عوامل دشمن را شناسایی کرده‌ایم٬ امکان بازگشت دوباره انقلاب رنگی وجود ندارد

اسماعیل کوثری٬ عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفته به علت «شناسایی عوامل دشمن» در کشور٬ بازگشت دوباره «انقلاب‌های رنگی» به ایران٬ آن هم در آستانه انتخابات مجلس دهم «امکان» ندارد.

آقای کوثری این اظهارات را روز چهارشنبه (نهم بهمن ماه) در گفتگو با خبرگزاری «خانه ملت» بیان کرده است.

عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس٬ بازگشت دوباره اعتراض‌های مردمی در اوکراین را در مورد ایران صادق ندانسته و مقایسه این دو با هم را «تفکری بی‌ربط و اشتباه» عنوان کرده است.

به گفته وی علت این مسئله این است که «فتنه‌گران عوامل به اصطلاح انقلاب رنگی ایران در سال ۸۸ سیلی و تو دهنی محکمی خورده‌اند.»

این نماینده مجلس همچنین افزوده که «سربازان گمنان امام زمان هشیارند و به شدت مسائل سیاسی کشور را رصد می‌کنند.»

کوثری ادامه داده در ایران «همه عوامل عملیاتی دشمن شناسایی شده‌اند و نمی‌توانند برای انتخابات مجلس دهم فعالیتی علیه نظام و مردم داشته باشند.»

اظهارات کوثری به خوبی نشان می‌دهد فضای ایران با وجود ریاست جمهوری حسن روحانی٬ کماکان امنیتی است.

محافظ‌کاران تندرو و نظامیان حاکم بر ایران با اینکه بار‌ها مدعی «مرگ» جنبش سبز شده‌اند٬ اما به طور مدام در موضع‌گیری‌های خود اظهاراتی را مطرح می‌کنند که نشان می‌دهد کماکان نگرانی‌های جدی در این باره دارند.

انقلاب رنگی یا انقلاب مخملی٬ نوعی انقلاب بدون خشونت‌ است که استمرار اعتراضات مردمی٬ هیات حاکمه را وادار به کناره‌گیری کرده است.

انقلاب نارنجی اوکراین یکی از معروف‌ترین این نوع انقلاب‌هاست.

ناصر در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ :
چه شده که دوستان مرتب خواب

چه شده که دوستان مرتب خواب انقلاب رنگی می بینند ؟ لابد انان هم دریافته اند که این وضعیت اقتصادی ، ناچار رنگی به خود میگیرد . مخالفان یا همان به قول شما عوامل دشمن هم نیازی به شناسایی ندارند . تعدادی نماینده مجلس و سردار چپاول گر و لباده پوشان دور و بر حاکمیت را جدا کنید ، بقیه میشوند عوامل دشمن . شاید تا چند سال پیش خانواده مستثنی شدگان را هم میشد جزء عوامل دشمن حساب نکرد . ولی امروز انها هم بله .

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ :
در سیستمهای دیکتاتوری انقلاب

در سیستمهای دیکتاتوری انقلاب رنگی قابل انجام نیست ..اگر مردم بتوانند کاری کنند رنگی نیست بلکه به براندازی ختم میشود. مگر اینکه خامنه ای و نظام مقداری فضا را باز کنند وگرنه به جبر تاریخ چنین سیستمی رو به زوال میرود تا به براندازی برسد..

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)