۱۵ دلیل محافظه‌کاران برای اثبات حمایت احمدی‌نژاد از جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری

گروهی از محافظه‌کاران و رسانه‌های آن‌ها در چند روز گذشته ۱۵ «نشانه» برای اثبات اینکه سعید جلیلی گزینه نهایی محمود احمدی‌نژاد در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است٬ برشمرده‌اند.

آنها از «معرفی» سعید جلیلی از سوی احمدی‌نژاد برای تصدی پست دبیری شورای امنیت عالی امنیت ملی با هدف حذف علی لاریجانی به عنوان پله نخست رشد جلیلی یاد کرده‌اند.

این محافظه‌کاران همچنین می‌گویند «روحیات» جلیلی شبه احمدی‌نژاد است٬ احمدی‌نژاد و جلیلی تاکنون علیه یکدیگر سخنی به زبان نیاورده‌اند و جلیلی درباره «جریان انحرافی» موضع‌گیری نکرده است.

۱۵ دلیل محافظه‌کاران:
۱- سعید جلیلی توسط احمدی‌نژاد برای شورای امنیت و حذف لاریجانی از آن منصب معرفی و رشد سیاسی خود را آغاز کرده است.

۲- سعید جلیلی از لحاظ روحیات شبیه به احمدی‌نژاد است.

۳- هیچ سخنی از سوی احمدی‌نژاد علیه سعید جلیلی به حال شنیده نشده است.

۴- هیچ سخنی علیه احمدی‌نژاد به حال از سعید جلیلی شنیده نشده است.

۵-  هیچ سخنی از سعید جلیلی علیه جریان انحرافی یا مشایی از سعید جلیلی شنیده نشده است.

۶- مهدی‌ کوچک زاده و حمید رسایی از هواداران احمدی‌نژاد به حمایت از سعید جلیلی پرداخته‌اند.

۷- بعضی از نیروهای کمتر شناخته شده‌تر احمدی‌نژاد (نیروهای زریبافان) در ستاد جلیلی مسئولیت گرفته‌اند من‌جمله در ستاد تهران.

۸- جبهه پایداری که تحت هدایت محصولی نیروی جدی احمدی‌نژاد است به حمایت از جلیلی پرداخته است.

۹- محمد حسینی٬ وزیر ارشاد احمدی‌نژاد و کانون دانشگاهیان تحت هدایت او به حمایت صریح از جلیلی پرداخته‌اند و این بدون اذن احمدی‌نژاد نبوده است.

۱۰- افرادی چون محمدعلی رامین٬ معاون مطبوعاتی احمدی‌نژاد و واضع بحث هولوکاست در جمع حامیان جلیلی قرار دارند.

۱۱- سیاست‌های اعلام شده جلیلی هیچ تفاوتی با سیاست‌های احمدی‌نژاد ندارد.

۱۲- هواداران جلیلی دشمن‌های مشترکی با احمدی‌نژاد دارند. هاشمی٬ لاریجانی٬ اصول‌گرایان سنتی٬ موتلفه و ...
 
۱۳-  حمایت سازندگان مستند «ظهور نزدیک است» از هواداران افراطی رحیم مشایی و احمدی‌نژاد از سعید جلیلی.

۱۴- تعریف و تمجید ایرنا٬ شبکه ایران و روزنامه ایران از سعید جلیلی.

۱۵- محمود احمدی‌نژاد و سعید جلیلی تاکنون گزارش‌ها درباره اینکه جلیلی نامزد پنهان احمدی‌نژاد در انتخابات است را تکذیب نکرده‌اند.

کاربر مهمان در تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۲ :
این مطلب شما منبع نداشت.

این مطلب شما منبع نداشت.

عبدالله در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۲ :
جلیلی ، ورژن 2 احمدی نژاد

خامنه ای قصد ارایه ورژن 2 برای مهندس انتصابات اخیر و جایگزینی دست پخت اولش، حالا جلیلی رو تصمیم داره روی صندلی بنشونه.

تهمتن - ش در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۲ :
تحریم این نمایش هدف است

همه این تلاش ها و دست و پا زدن ها(از نمونه این خبر) حاشیه سازی و تغیر میسر افکار عمومی مردم از تحریم است. به زبانی دیگر، مشغول کردن مردم و(و متاسفانه رسانه های مردمی) به مسائل و مقوله های دیگراست که هیچ ربطی بمردم و خواسته های مردمی ندارند، تا از هذف اصلی مردم که همان تحریم این نمایش است، به انحراف به کشانند.

حال دراین حیله گری، چه ۱۵ دلیل و چه هزار دلیل ؟؟ دراین نمایش باطل، حتا با آوردن رفسنجانی فاسد و قاتل و مشایی سرباجوی زندان اوین، به جمع بقیه مزدوران آدمکش و چماقداری مانند پاسدار قلیباف و غرضی جنایتکار ووو چه تاثیری در پایان این نمایشنامه، که از هم اکنون نتیجه آن معلوم است، دارد؟؟

این نوع خبرها که از منبع رسانه های ولی فقیه منتشر میشوند، چیزی جز گمراهی از هدف اصلی مردم که همان تحریم این معرکه مضحک است، نمیباشد. حال که پرده ها از این نمایش مضحک برداشته شده است، چه لزومی دارد که باز به حیله های حکومت در این نمایش پرداخته شود ؟؟

چرا به هدف راستین مردم ایران که با هزار زبان از تحریم این نمایش و اصولا تحریم کلیت نظام علی خامنه ای بد نام و منفور میگویند، پرداخته نمی شود ؟؟؟ مطالبات مردم، جنگ ودعوای ساختگی و غیر ساختگی باندها و حامیان نظام متعفن و گندیده اسلامی نیست، بلکه رهایی از سلطه این نظام فاسد است که هم اکنون فرصت و زمان آن فرارسیده است. تحلیل و تفسیر باند اصولگرایان حکومتی و افشای این باند، مقوله ای مردمی ست، اما اولویت امروز برای سایت های مردمی، انعکاس و پرداختن به مطالبات و خواسته های مردمی ست که از سایت های پیشرو و پیشگام انتظار میرود.

این مطالبات چیزی حز تحریم عریان نظام و نمایش انتخابات نمایشی علی خامنه ای و همگی باندهای طرفدار نظام خونریز و فاسد اسلامی و انعکاس آن نمی باشد.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)