اسد‌الله بادامچیان٬ قائم مقام حزب موتلفه:

احمدی‌نژاد انحراف نزدیکان خود را قبول ندارد

اسد‌الله بادامچیان قائم مقام حزب موتلفه گفته که محمود احمدی‌نژاد انحراف نزدیکان خود را قبول ندارد، «چه برسد به اینکه بخواهد علیه آن‌ها اقدامی انجام دهد.»

آقای بادامچیان به سایت «ندای انقلاب» گفته که احمدی‌نژاد «اعتقاد دارد این جریان انحرافی نیست و ذهن وی هنوز آماده پذیرش انحرافی بودن آن‌ها نشده است.»

این نماینده مجلس تیم احمدی‌نژاد را جریانی انحرافی دانسته که «کمتر خلوص عقیده» دارد و «به دنبال منفعت، مقام، خوش‌گذرانی و کسب شهرت است.»

وی در بخش دیگری از اظهارات خود گفته که عباس امیری‌فر در بازجویی‌ها برخی افراد را «لو» داده و «دستگاه اطلاعاتی کشور این موضوع را دنبال می‌کند.»

امیری‌فر امام جماعت مسجد نهاد ریاست جمهوری و یکی از نزدیکان احمدی‌نژاد است که در هفته‌های اخیر بازداشت و زندانی شده است.

حامیان علی خامنه‌ای که در حال حاضر به جدی‌ترین منتقدان رئیس دولت دهم تبدیل شده‌اند در برخورد با نزدیکان احمدی‌نژاد دو رویکرد متفاوت دارند.

گروهی معتقدند حساب احمدی‌نژاد را باید از «جریان انحرافی» جدا کرد و در مقابل گروهی دیگر که نزدیک به محمدباقر قالیباف هستند می‌گویند احمدی‌نژاد هیچ تفاوتی با «جریان انحرافی» ندارد.

روز گذشته نیز سایت «آینده‌نیوز» به نقل از یک مقام بلندپایه جمهوری اسلامی {علی خامنه‌ای} نوشته بود که نظام برای برکناری احمدی‌نژاد آماده بوده و این رئیس دولت دهم است که باید تکلیف خود را با نزدیکانش روشن کند.

محمد دهقان نماینده مجلس نیز گفته است: «دولت باید تکلیف خود را مشخص کند اگر قرار است برای مردم و کشور کار کند، بچسبد به کار و اگر نه، بگوید نمی‌تواند ادامه دهد.»

 

مسعود در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ :
منفورين تاريخ

هر دو طرف تخاصم انحرافي هستند و منفور هميشه تاريخ .

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)