روحانیون حامی خامنه‌ای از احمدی‌نژاد خشمگین هستند

جنجال کمک ۷۶۰ میلیاردی دولت به روحانیون

چند روز پس از اعلام کمک ۷۶۰ میلیارد تومانی دولت به حوزه‌های علمیه٬ سایت «مشرق‌نیوز» از تلاش نزدیکان احمدی‌نژاد برای خرید برخی روحانیون و بسیجیان خبر داد.

این سایت که از سوی خبرنگاران اخراجی خبرگزاری فارس اداره می‌شود٬ براساس شنیده‌های خود نوشته که «جریان انحرافی» با اعطای وام به بسیجیان٬ قصد دارد میان آن‌ها اختلاف بیندازد.

«مشرق‌نیوز» همچنین نوشته که تیم احمدی‌نژاد «مبالغ قابل توجهی» به برخی از روحانیون قم پرداخته و از آن‌ها خواسته «رساله‌های خود را منتشر کنند.»

این سایت افزوده که تیم احمدی‌نژاد با این کار بدنبال «مرجع‌سازی» است.

این شنیده‌ها چندی پس از آنکه علی‌اکبر جوانفکر مدیرعامل ایرنا از کمک ۷۶۰ میلیارد تومانی دولت به حوزه‌های علمیه قم خبر داد٬ منتشر می‌شود.

اعلام این کمک‌های دولتی با واکنش گروهی از روحانیون حامی خامنه‌ای مواجه شده، به طوری که آیت‌الله مرتضی مقتدایی مدیر حوزه‌های علمیه کشور حاضر نشده است این حمایت‌های مالی را تائید کند.

به گزارش مرکز خبر حوزه٬ آقای مقتدایی روز شنبه (هفتم خرداد) گفته که «اگر چنین خدمتی هم به حوزه‌های علمیه شده باشد، آیا مصلحت است که بیان شود؟»

به گفته آقای مقتدایی «پس از انتشار این خبر تماس‌های فراوانی از سوی بیوت مراجع تقلید و اساتید برجسته گرفته شد، مبنی بر اینکه ممکن است این خبر در میان مردم تاثیر نامطلوبی داشته باشد.»

محمودرضا جمشیدی، مدیر حوزه‌های علمیه خواهران هم پول دادن دولت به حوزه‌های علمیه را به معنای ارتباط داشتن با حوزه‌ ندانسته و گفته است: «پول دولت، پول ولی فقیه است.»

آقای جمشیدی افزوده که «عدم ارتباط وثیق با روحانیت با پول دادن به حوزه درست نمی‌شود»، کمک‌های مالی به حوزه‌ها صرف ساخت و ساز می‌شود و این پول‌ها منتی بر سر حوزه نیست.

پیش‌تر ابوالحسن نواب رئیس سابق مرکز خدمات حوزه‌های علمیه هم بود گفته بود حوزه علمیه به این کمک‌ها نیازی ندارد.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۰ :
این اخوندهای گرسنه و عقده ای

این اخوندهای گرسنه و عقده ای بدبختی که تادیروز کسی محل سگ هم به اونها نمی گذاشت بدیهی است وقتی به سرزمین پر اب وعلفی مثل ایران دست یابند به این سادگی رهایش نخواهند کرد .شما ببینید تمام قدرت وثروت این مملکت زیر سم این بی شرفهاست .این 760 میلیارد تنها بحش بسیار بسیار کوچکی از چپاولهای اینهاست بنگرید به : بودجه اختصاصی ولی وقیح که سر به صدهامیلیارد میرسد وخارج از ردیف های بودجه وقبل از تنظیم بودجه کشوری به حسابهای خاصش میریزند + بودجه اخوندهای شورای نگهبان + بودجه اخوندهای مجلس خفتگان + بودجه ائمه جمعه + بودجه ائمه جماعت +بودجه صدها مراکز به اصطلاح علمی وتحقیقی اخوندها +و...................................................................

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ :
khob hameye pulha va daramade

khob hameye pulha va daramade naft ke nabayade daste aliye khameneyi bashe baghiyeye dolatiha ham haghi darnd mardom ham ke hich

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ :
تا کور شود هرآنکه نتواند دید

قدیما چه ضرب المثل های زیبا و به جایی مطرح بوده
اگه این پول صرف یک فوتبالیست می شد کسی حرفی نمی زد و می گفتند نوش جانش حالا که یک دولت حاضر شده منابع فرهنگی جامعه را تقویت کند آدم هایی که الان به برکت اسلام و قرآن و روحانیت کنار زنهاشون به حلال خوابیدند چشم ندارند ببینند.
پس تا کور شود هرآنکه نتواند دید

کامران در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۰ :
خود عکس گویای همه چیز است.

خود عکس گویای همه چیز است.

کژدم در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۰ :
http://kajdoum1.blogspot.com
پرسیدی که ۷۶۰ میلیارد تومان از کجا میاد؟

خمس در آمد سپاه از فروش و ترانزیت مواد مخدر به «ولی فرزانه» می رسه (۲۰ درصد یعنی از هر صد تن مواد؛ ۲۰ تن اش مال حضرت رهبر است)؛ خمس در آمد از قاچاق مشروبات الکلی هم به «امام خامنه ای» تعلق دارد. خمس در آمد حاصل از قاچاق دختران و پسران بی سرپرست به کشورهای عربی و تایلند و ... هم به «حضرت نایب برحق امام زمان» می رسه. خمس در آمد حاصل از «اتوموبیل های مسرقه» در اروپا و ژاپن و کانادا که توسط ایادی «حزب الله لبنان» انجام شده و بعد از اوراق شدن و «کد گذاری» شدن در سوریه و لبنان و سودان دوباره مونتاژ و به فروش می رسند هم به «امام خامنه ای» می رسه.

رفیق حریری هم توسط یکی از همین اتوموبیل ها که در ژاپن دزدیده شده بود در لبنان به قتل رسید. حالا هی بپرس که از کجا آورده. به فکر شمردن صفر هاش هم نباش؛ چون اونا به دلار و یورو و پوند تبدلیلش می کنند که مشکل صفرها حل بشه.

k در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۰ :
در حالی که دانشگاه تهران در

در حالی که دانشگاه تهران در پرداخت حق التدریس اساتیدش مونده چه پول های مفتی رد وبدل می شه

کاربر مهمان تهمتن - ش در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۰ :
اين است جامعه خائن روحانيت ايران

با قشر و جامعه ي خائن روحانيت فاسد ايران; در آينده - كه نزديك ست - چه بايد كرد؟؟؟

آيا ميليون ها كودك گرسنه در اقصا نقاط كشور كه از نداري و بيكاري پدر; شب را معصومانه با شكمي گرسنه سر بر بالش مي گذارند و شب را به صبح ميرساند; آه و انتقام ازاين جامعه ي خائن و فاسد خواهند گرفت؟؟

آيا كساني كه خود را مردان خدا هم مي دانند و اين گونه در فسادي كه نهايتي در آن نيست و اين چنان در آن غوطه ورند; روز حسابرسي را در انديشه ي خوددارند؟؟

قطعا جواب منفي ست و اين گونه فكر مي كنند كه تا زماني كه اوباش و اراذل را به دور خود دارند; آب از آب تكان نخواهد خورد و همچنان مي توانند به فساد و غارت خود ادامه دهند!!؟؟

البته حماقت اين قشر خائن را هم بايد به پليدي هاي ديگر اين جامعه اضافه نمود. قلم از نوشتن اين قشر و جامعه ي جنايتكار و خائن و مصيبت هاي آنها بر مردم ايران عاجز است.

از اين روحانيت چه بنويسم و چه بگويئم كه از آن بي خبر باشيم؟؟؟ اما نگارنده خيانت اين قشر خآئن را بفال نيك گرفته و اتفاقا حكومت وسلطه ٣٢ ساله اين فاسدان بر مردم ايران; پليدي و خيانت خودرا براي مردم ايران آشكار كردند و قطعا با دست خود گور خودرا كندند و روزي خواهد رسيد كه مردم ايران اين خائنان را در عمق زمين دفن كنند.

اينكه سركرده اين جامعه ي خائن - مصباح يزدي - كه داد و فغان راه انداخته و مي گويد اسلام در خطر است ( كه منظورش همين جامعه خائن روحانيت است) هم اتفاقا پيش بيني درستي از اين چرثومه فساد بوده و اين آخوند مكار از آينده اين جامعه ي پليد بخوبي آگاهي داشته و مي داند ظلم و جور ٣٢ ساله اين قشر بر مردم ايران رو به پايان است و روز حساب رسي و ريشه كني اين قوم پليد نزديك است.

d در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۰ :
سنگ پای قزوین

یادمه خود این ملا ها و آخوندها برای اینکه عظمت عدالت و تقوا و ترس از خدای حضرت علی را نشان دهند و برای ما الگو سازند. داستان زیاده خواهی عقیل را و ذغال داغ را مثال می زدند.
میتونن این مال مردم خورهای مفت خور بفرمایند آقای خامنه ای که خود را علی زمانه می داند چگونه راضی شده به بیت المال دست درازی کنند. در جائی که گرانی و فقر در جامعه بیداد می کند.
لابد این روحانیون خواهند گفت ما هم شبانه گونی بر دوش این پول هارا درب منازل نیازمندان پخش می کنیم. والله اعلم
ولی فراموش نکنند که حضرت علی از شکم خود و زن و بچه اش میزد و این کمک را میکرد.
حقا شما کدام از این ملایان را سراغ دارید که از مرغ و بره چرب و نرم بگذرند.
شرم بر غارتگران مال مردم باد

کاربر مهمان در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۰ :
ولی فقیه 760 میلیارد تومان رو

ولی فقیه 760 میلیارد تومان رو که ما تو تعداد صفرهاش موندیم از کجای ...اورده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
32 سال حسابی چاپیدین و غارت کردین سرمایه های این مردم و پول نفت رو فکر می کنید عاقبت به خیر می شین؟ عذابی گریبانگیر شماها خواهد شد که روزی یک میلیون بار نه زیاده روزی هزار بار به غلط کردن بیافتین

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)