یک عضو هیات رئیسه مجلس خبر داد

بازداشت برخی از اعضای تیم احمدی‌نژاد

یک عضو هیات رئیسه مجلس با اعلام دستگیری برخی نزدیکان احمدی‌نژاد در روزهای اخیر٬ هشدار داد ماندن «جریان انحرافی» در کنار رئیس دولت دهم برای نظام هزینه دارد و این وضعیت دوام نخواهد یافت.

به گزارش روز جمعه (ششم خرداد) سایت آتی‌نیوز حسن سبحانی‌نیا گفته که ادامه حضور جریان انحرافی در کنار احمدی‌نژاد هزینه‌های نظام را بالا می‌برد و باعث بروز مشکلاتی برای محافظه‌کاران خواهد شد.

آقای سبحانی‌نیا گفته که «در چند روز اخیر افرادی منتسب به این جریان دستگیر شده‌اند و بازجویی‌ها از این افراد ادامه دارد.»

این نماینده مجلس به هویت دستگیرشدگان و اتهام آن‌ها هیچ اشاره‌ای نکرده است.

اظهارات سبحانی‌نیا درباره دستگیری‌های چند روز گدشته نزدیکان احمدی‌نژاد در شرایطی ایراد می‌شود که در روز‌های اخیر گزارش‌هایی مبنی بر دستگیری اصلی‌ترین رهبران «جریان انحرافی» منتشر شده است.

وی همچنین گفته است: «قطعا در آینده نزدیک سرنخ‌هایی به دست خواهد آمد و به تبع آن دستگاه قضائی و اطلاعاتی کشور با این افرادی که در مقابل نظام ایستاده‌اند برخورد جدی خواهند داشت.»

سبحانی‌نیا در بخش دیگری از اظهارات خود گفته که «جریان انحرافی» دارای برخی وابستگی‌ها است و احمدی‌نژاد باید راه خود را از آن‌ها جدا کند چراکه «این روند قابل استمرار و دوام نیست و ادامه این وضعیت باعث تنش‌هایی در بین مجموعه نظام و نیز دولت و مجلس خواهد شد.»

با آغاز تنش‌ها میان خامنه‌ای و احمدی‌نژاد گزارش‌هایی مبنی بر بازداشت تعدادی از نزدیکان رئیس دولت دهم منتشر شده است.

طی این مدت تعداد قابل توجهی از سایت‌های حامی دولت نیز فیلتر و از دسترس خارج شده‌اند.

کاربر مهمان در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۰ :
ما پیروزیم.

ما پیروزیم.

کامران در تاریخ ۶ خرداد ۱۳۹۰ :
این باند به اصطلاح انحرافی

این باند به اصطلاح انحرافی اینقدر "آتو" از خامنه ای و اطرافیانش دارند که کسی جرات نمی کند به طرف مشایی برود. خواهید دید که اگر به طرف نزدیکان احمدی نژاد بروند حاضر است خود زنی کند و تقلب 88 را رو کند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)