مهدی طائب٬ رئیس قرارگاه «عمار»:

به سوریه و خوزستان حمله نظامی شود٬ اولویت نظام دفاع از سوریه خواهد بود

مهدی طائب٬ رئیس قرارگاه «عمار» از سوریه با عنوان استان سی‌ و پنجم ایران یاد کرده و گفته دفاع از این «استان» در برابر حمله نظامی برای جمهوری اسلامی مهم‌تر از دفاع از خوزستان است.

به گزارش «خبرگزاری دانشجو» وابسته به سازمان بسیج دانشجویی٬ آقای طائب این مطلب را طی سخنانی در جمع مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های ایران بیان کرده است.

وی افزوده که «اگر دشمن به ما هجوم کند و بخواهد سوریه یا خوزستان را بگیرد اولویت با این است که ما سوریه را نگه داریم چون اگر سوریه را نگه داریم می‌توانیم خوزستان را هم پس بگیریم اما اگر سوریه را از دست بدهیم تهران را هم نمی‌توانیم نگه داریم.»

مهمترین گفته‌های آقای طائب در این جلسه به این شرح است:

● سوریه استان سی و پنجم و یک استان استراتژیک برای ماست.

● به تعداد استان‌ها و شهرستان‌های ما در اسرائیل کلاهک هسته‌ای وجود دارد و اگر ما را بزند در دنیا به هیچ کس پاسخگو نیست.

● سوریه ارتش داشت اما این ارتش قادر به اداره جنگ در داخل شهرهای سوریه نبود از این رو ایران پیشنهاد کرد که برای اداره جنگ شهری بسیج تشکیل دهید.
 
● بسیج سوریه با ۶۰ هزار حزب‌اللهی تشکیل شد و باعث شد جنگ را در کف خیابان‌ها از ارتش تحویل بگیرد.

● درآمد ما از نفت است اما آمریکا و غرب مسابقه مرگ-مرگ راه انداختند و گفتند نفت را نمی‌خریم یا می‌میریم یا طرف مقابل را شکست می‌دهیم اما فقط خدا بود که توانست مشکل را حل کند.
 
● کشور ما همیشه در واردات تحریم بود، جنس به ما نمی‌فروختند اما هیچ‌گاه این گونه نبود که ما تحریم صادراتی شویم و جنس ما را نخرند.

●  اگر پول داشته باشی، همه چیز حل است اما مسئله اینجاست که در تحریم صادراتی پول نداریم و وقتی پول نداشته باشیم تحریم‌ها قابل دور زدن نیست.
 
● وقتی شش کشور نفت ایران را خریدند دوباره ۴۰ درصد از نفت ما خریده شد، ما از مرگ درآمدیم و وارد بحران شدیم.

● سال آینده در این تاریخ هیچ خریدار نفتی نخواهیم داشت زیرا اوضاع همه به اوضاع یونان تبدیل شده است.

● درآمد نفتی وسوسه انگیز است و زحمتی ندارد و اگر تا سال آینده اقتصادمان را از نفت جدا نکنیم با اقتصاد جهان زمین می‌خوریم.

● چوبی که در انتخابات گذشته خوردیم این بود که احمدی‌نژاد تیم‌گرا نبود، اگر با تیم دولت نهم می‌ماند هم خودش اسطوره بود و هم سختی‌هایی که در تحریم‌ها کشیدیم اینقدر زیاد نمی‌بود.

● رهبری انقلاب ما را برای فروپاشی نظام جهانی آماده می‌کنند چرا که این مسئله بار سنگینی بر دوش ما می‌آورد و کشور‌ها را آویزان ما می‌کند.

● همسر آقای هاشمی وقتی از هواپیما پایین می‌آمد می‌گفت جلوی پای من فرش قرمز پهن کنید اما امروز که دو فرزندش در زندان هستند دیگر نمی‌تواند فتنه‌ای برپا کند.

● من در سخنرانی اخیرم گفتم که آقایان باید بروند و به خاطر برکنار کردن آقای شیخ‌الاسلامی توبه کنند چون برکنار کردن شیخ‌الاسلامی حرام بود.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ :
سلام در جواب این ملای بی علم

سلام
در جواب این ملای بی علم و عمل ...
امثال شما اقایان فدای خاک خوزستان و خوزستانی ،اگر مردم خوزستان نبودند که از خون و جونشون واسه این مملکت تو زمان جنگ مایه نمی ذاشتن اونوقت توی بی ناموس اینقدر گستاخ نمی شدی که بیای و واسه خود این مردم بیانیه بدی و بخوای خوزستان ایران رو بدی و سوریه رو نگه داری . حداقل خجالت از اون شهیدا بکش ،نه از اون مادر و پدرها که بچه های جوونشون رو واسه این خاک دادن ،از این همه جانباز که هنوز بعد این همه سال دارن زجر می کشن و ذره ذره اب می شن و شما و امثال شما هیچ غلطی واسشون نکردید .
از مردم خرمشهر و ابادان واهواز خجالت بکش که هنوز که هنوزه نتونستن اب سالم داشته باشن و هنوز خیابون های شهرشون اسفالت نداره ،برو خجالت بکش ،من اهل تهرانم اما تا عمر دارم وام دار مردم جنوب کشورم هستم و از همین جا از همه خوزستانی ها به جای این مرتیکه وطن فروش عذرخواهی می کنم .

سی در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ :
عارف قزوینی

عارف قزوینی:انچنان ایران را دوست دارم که حتی یک وجب از ان را با تمام بهشت عوض نمیکنم ..اقای طایییب بیشرف یاد بگیر از عارف قزوینی ..

کاربر مهمان در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ :
این حرف اوج پستی یک انسان است

این حرف اوج پستی یک انسان است انسان بی وطن شرافت ندارد حرفهایی که این روزها توسط حکومتی ها زده می شود هم گریه دارد و هم خنده واقعا نمی توان تشخیص داد شوخی می کنند یا به سرشان زده است. این حرفها نشان از اوج بحران در حکومت دارد. البته تنها از طائب که فردی است دستش به خون مردم این کشور آلوده است چنین افاضاتی بر می آید.
جز ابراز تاسف چیزی نمی توان گفت. متاسفم چنین فرد بی وطنی همون من است.
از یک بابت هم خوبه که سوریه بحران داره این حکومت را در موضع ضعف قرار داده است و جرات دخالت مستقیم هم در سوریه ندارند فقط حرفهای این چنینی برای دلخوشی خودشان می زنند!!!

محسن در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ :
این بی وطنانی مثل این خبیث و

این بی وطنانی مثل این خبیث و خامنه ای دجال باید از این زرت و زورت ها بکنند اگر نکنند که خیانتشان پنهان میماند . توف توف توف

بابک در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ :
سوریه یا خوزستان

البته سالهاست که جمهوری اسلامی علنا داره به این حرف عمل میکنه:
۱. خرج کردن درآمدی که از چاههای نفت خوزستان بدست آورده در پادگانهای سوریه و حزب الله
۲. نگه داشتن خوزستان و بسیاری از مناطق ایران در فقر و فلاکت و ویرانی و آباد کردن حزب الله و سوریه
۳. هدر دادن ثروت مردم و نسلهای بعدی برای جاه طلبیهای نظامی اسلامی در منطقه

پس با اینکه این حرف به نظر از زیان یک دیوانه خارج شده ولی عملا سالهاست که در حال اجراست.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ :
شعور ندارید که بفهمید این

شعور ندارید که بفهمید این چیزارو همونطور که اسرائیل ایالت 52 ام آمریکاست یه سری انقلابی اینترنتی میشینید برا هم نوشابه باز میکنید این چیزا حالیتون نیست که ... .

کاربر مهمان در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ :
ما یک وجب از خاک ایران رو با

ما یک وجب از خاک ایران رو با هیچی عوض نمیکنیم بی شرف

این خانواده طائب مجسمه های بی شرفی هستند... هم خودش هم برادرش
مردک وطن فروش...

ملیکا در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ :
ببینم این یارو!!! همان داماد

ببینم این یارو!!! همان داماد شاه آبادی نیست که در جریان انتخابات سال 88 به دختران بیگناه معترض به انتخابات از جمله ترانه موسوی (شهیده) تجاوز کرد.این پست فطرت باید این حرف هارو بزنه چون نه دین دارد نهاز انسانیت بهره ای برده.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ :
همین چند وقت پیش بود که

همین چند وقت پیش بود که گروگانهای ایرانی در سوریه را چنج کردند!!راه باز جاده دراز.توصیه می شود جناب طایب با تمامی داوطلبان نگذارند کار از کار بگذرد.همین فردا تشریف ببرند سوریه برای نجات استانشان!

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ :
شما اقا طائب برو از خودت مایه

شما اقا طائب برو از خودت مایه بزار شما همین الانش هم می تونی بری سوریه جان فشانی کنی کسی جلوتون رو نگرفته !

البته بعید میدونم چنین شهامتی داشته باشی

مردک پست وطن فروش

امسال مثل شما مملکت ما رو به این روز انداختند !

سعید در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ :
هر چی فکر کردم کلمه ای برای

هر چی فکر کردم کلمه ای برای توجیه شخصیت طائب پیدا نکردم لاجرم فقط می گویم یک آشغال به تمام معنا .

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ :
بي شرمي

خيلي بيشرمي مي خواهد گفتن اين حرف،فكركنم ايشان هر وقت صحبت از مردم مي كند همين مردم سوريه و عراق باشد.مردم ايراني وجود ندارد ايشان مردم ايران را گوسفند هم حساب نمي كند.به خاطر همين تفكر ايشان بنده ،اگر مردم هر وقت او را و امثال ايشان راببينند بايد مثل همه ايرانيها به زمين تف كنند و نفرت خود را با حداقل هزينه به اينها نشان دهند.....

armin در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ :
ایران ما

حرفهای این آقارا که میخوانم،زود بیاد دوتا دیوانة خطرناک دور و بر خودمان می افتم که چند وقتیست زحمتشان را کم کرده اند:صدام و قذافی.هربچة دبستانی نیز میداند که اگر روزی،زبانم لال باد ! ،خوزستان زرخیز و باستانی از دامن پاک مادر همة ما،ایـــران،جداشود،دیگر نه از تاک نشانی خواهد بود و نه از تاک نشان.
دیگر اینکه ممة سوریه را لولو خورد و دیگر چیزی نمانده است که اینها پس بگیرند.عمر مافیای فرتوت زر و زور دیکتانوری سوریه مدتها بود که بپایان رسیده بود.قلدران و کله پوکهای فاسد همیشه آنقدر کش ا ش میدهند که همه چیز از دست رفته است.آنها از درک یک امر بدیهی و طبیعی غافلند که انسان دوران ما به آزادی،کرامت انسانی و عدالت اجتماعی همانقدر نیازمند ست که به هوای تازه،نور آفتاب ، آب روان و امید و اعتماد به آینده.

راه است و چـاه و دیدة بینا و آفتاب
تا آدمی نگاه کند پیش پای خویش
چندین چـــــراغ دارد و بیراهه میرود
بگذار تا بیفتد و بیند سزای خویش

یه رزمنده در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ :
http://sour.ir
این آدم معلومه نه جنگ رو

این آدم معلومه نه جنگ رو دیده نه جنگیدن رو میشناسه پدر این مملکت در اومد تا خرمشر آزاد شد اونوقت به همین راحتی حرف از بده بستون میزنه البته این جماعت تازه روی کار آمده مثل مصباح/ تائب /رسایی/ نقدی/ زحمتی برای کشور متحمل نشدن که دلشون بسوزه مدیران این مملکت یا تو زندانن یا خونه نشین شدن تو قحط الرجال وسربالا رفتن آب هم قورباغه ابوعطا میخونه

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ :
این بابا از روزی که به زنش

این بابا از روزی که به زنش مشکوک شد و قصد داشت اونو با چاقو بکشه و زنش به بیت رهبری گریخت و خامنه ای رو شبانه از خواب بیدار کرد تا یار غار روانی شو خوب ببینه سیماش قاطی کرده و یه چیزایی می گه شما جدی نگیرین

کاربر مهمان در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ :
اين عمو روانيه

اگه سوريا بفهمن اين حرف رو زده قطعاً عصباني ميشن

«رهبری انقلاب ما را برای فروپاشی نظام جهانی آماده می‌کنند چرا که این مسئله بار سنگینی بر دوش ما می‌آورد و کشور‌ها را آویزان ما می‌کند.»

وقتي آدم از مسوول يك كشور عقب مونده اين سخنان رو ميشنوه متوجه ميشه كه علت عقب موندگيشون توهمه

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)