هشدار حامیان خامنه‌ای درباره وقوع فتنه‌ای بزرگ

حامیان علی خامنه‌ای از بروز «فتنه‌ای» به مراتب گسترده‌تر از وقایع سال ۱۳۸۸ خبر می‌دهند و از «مردم» خواسته‌اند خود را برای رویارویی با این «فتنه» آماده کنند.

بیژن نوباوه٬ نماینده مجلس روز یکشنبه (۱۰ دی) در نشست خبری جمعیت ایثارگران قسم خورده که «فتنه‌ای بزرگ» در راه است٬ اما نمی‌تواند آن را فاش کند.

نوباوه گفته است: «به والله توطئه‌ بزرگ‌تری از توطئه‌ ۸۸ در راه است و اگر بزرگان اجازه دهند همه این‌ها را افشا خواهم کرد و زمانی که فرمان صادر شود٬ رسانه‌ها باید شروع به افشا این توطئه کنند.»

وی افزوده که «می‌خواهند شخصی معلوم‌الحال را معرفی کنند و بعد از رد صلاحیت آن توسط شورای نگهبان نقشه فتنه خود را برنامه‌ریزی جلو ببرند.»

به نظر می‌رسد منظور نوباوه اسفندیار رحیم‌مشایی باشد که گفته می‌شود مهم‌ترین نامزد مورد حمایت احمدی‌نژاد در انتخابات آتی ریاست جمهوری است.

محافظه‌کاران حامی علی خامنه‌ای نگران هستند احمدی‌نژاد با استفاده از امکانات دولتی و توزیع پول بتواند در انتخابات آتی ریاست جمهوری تاثیر بسزایی بگذارد.

غلامعلی حداد عادل٬ مشاور رهبر جمهوری اسلامی از مردم خواسته خود را برای «مقابله با توطئه‌های جدید دشمن برای انتخابات سال آینده ریاست جمهوری آماده کنند.»

عبدالله حاجی‌صادقی٬ جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه هم اعلام کرده که «دشمن در آینده نزدیک فتنه دیگری را متوجه نظام جمهوری اسلامی می‌کند که سه هدف بلندمدت، می‌ان‌مدت و کوتاه‌مدت دارد.»

محمدرضا تویسرکانی٬ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج دیگر مقامی است که نسبت به وقوع «فتنه‌ای جدید» در انتخابات آینده ریاست جمهوری هشدار داده است.

یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران خرداد ماه سال آینده برگزار خواهد شد و مقام‌های رسمی نگران عملکرد دولت محمود احمدی‌نژاد در این زمینه هستند.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۱ :
ناشناس

سزای...کافر،...ملحده

حسين در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۱ :
اين دشمن كيه كه در اين 33 سال

اين دشمن كيه كه در اين 33 سال روزي يك فتنه درست مي كنه ؟خرزو خان

مهرداد در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۱ :
بصيرت

اينجاست كه ما به عمق بصيرت اقاي عظمي واقف ميشويم! !!جالب اينجاست با اين بي بصيرتي هنوز هم بجاي خود ديكران را به بصيرت دعوت ميكنند.شرم

هم نميكنند.

علی در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۱ :
فتنه کدام است!!

فتنه کدام است!!! اینهایی که اسم می برند که نظرشان به نظر حضرت آقا نزدیکتر است!!!
یحتمل خواب زده شده اید انتخابات آزاد و سالمی که سال 88 برگزار کردید تمامی جهان را انگشت بر دهان گذاشت!!!
این دفعه هم به یاری اطافیانتان انتخاباتی دشمن متعجب کن بهتر از سال 88 برگزار می کنید!!!

مهسا در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۱ :
اره ای در گلوی نظام

احمدی نژاد مثل یک اره است که در گلوی نظام گیر کرده و نظام نه راه پیش دارد و نه راه پس. نه میتواند از شرش خلاص شود و نه چشم ادامه کارش را دارد. برای مدعیان سیاسیت ورزی حاکم همین بس که نتوانستند چنین وضعی که به راحتی از قبلش پیدا بود را پیش بینی کنند! احتمالاً فکر می کردند حکم های حکومتی همچنان همه چیز را ساکت خواهد کرد و یا احمدی نژاد مثل خاتمی حاضر به کوتاه آمدن میشود!

خُسن آقا در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۱ :
http://blog.hasanagha.org
کدام معلوم الحال؟

حدس زده بودید که منظورشان معلوم الحال مشائی است! بابا مگه این رژیم بجز معلوم الحال و گلگول و منگول کس یا چیز دیگری هم برای ارائه دارد؟ جملگی آنهایی که در پستهای تصمیم گیری رژیم بوده و هستند همگی معلوم الحال هستند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)