محمدحسین صفار هرندی٬ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:

نرخ مشارکت در انتخابات آینده ۷۲ درصد است

محمدحسین صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادعا کرد نرخ مشارکت در انتخابات آینده ریاست جمهوری ۷۲ درصد خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری مهر٬ آقای صفارهرندی روز شنبه (۹ دی) طی سخنانی در جمع گروهی از مردم بندرعباس گفته «۵۷ درصد واجدان شرایط قطعا در انتخابات شرکت می‌کنند.»

وی این ادعا را براساس نظرسنجی‌هایی که آنها را «معتبر» خوانده اما نامی از نهاد‌ یا سازمان تهیه کننده آن‌ها نبرده٬ مطرح کرده است.

صفارهرندی افزوده براساس این نظرسنجی ۳۰ درصد مردم نیز در حال بررسی حضور در انتخابات آینده هستند که دست‌کم نیمی از آن‌ها (۱۵ درصد) در انتخابات شرکت خواهند کرد.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرده «مسئله حضور حداکثری مردم در انتخابات است و امیداواریم فردی متعبد نسبت به جایگاه رهبری» در این دوره پیروز شود.

انتخابات ریاست جمهوری یازدهم خرداد ماه سال آینده (۱۳۹۲) در ایران برگزار خواهد شد.

علی سعیدی٬ نماینده ولی فقیه در سپاه نیز دی ماه سال ۱۳۹۰ نرخ مشارکت مردم در انتخابات مجلس نهم را ۶۵ درصد اعلام کرده بود که در ‌‌نهایت این نرخ از سوی وزارت کشور ۶۴ درصد اعلام شد.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۳ دی ۱۳۹۱ :
پاسخ عبدالله

بنده استفراغیون هستم در خدمت شما.

جمله «از تو صندوق بیاد بیرون» معنیش این نمیشه که مردم انتخابش کردن و همچنین معنیش این نیست که من میرم رای میدم .

واقعاً رای دادن ما هیچ تاثیری تو نظامی که ولایت فقیه روش مثل اختاپوس افتاده نمیتونه بده. ولی کسی که از تو صندوق میاد بیرون رو زندگی ما تاثیر میذاره همونطور که الان زندگی هامون قهوه ای شده از دست مموتی.

پس به بنده حق بدید که حداقل بهم حالت استفراغ دست بده با دیدن کسی که از تو این صندوق میاد بیرون.

عبدالله در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۱ :
استفراغیون جان...

استفراغیون جان ... بنده ... هر کس که از این صندقها ... کله ش بیرون بیاد ... استفراغم میگیره.. بازم صد رحمت به شما که با رای آوردن بعضی ها اینطوری میشید و احتمالا با رای آوردن آنکسی که میخواهید ... حالتون خوب میشه.... (این احتمالا یعنی اینکه شما تشریف میبرید و یه چیزی توی صندوق میندازید! اگه نه... لطفا شفاف توضیح بدید!).

دوست نازنین واقعا فکر میکنی که رای شما یا من تغییری در اوضاع ولایت فقیه (شاهنشاهی مذهبی) میکنه؟ جز اینکه رهبریا شاهنشاه خلد آشیان جنت مکان عزیز میشینه و به ریش من و تو احمق که رفتیم رای دادیم میخنده؟ ... و در نهایت اونهایی رو که رای ندادن رو دشمن میخونه؟

کاربر مهمان در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۱ :
استفراغیون

فکرشو بکنید جلیلی و یا این یارو نیکزاد از تو صندوق بیاد بیرون

واقعاً من استفراغم میگیره

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۱ :
خوب دیگه معلوم شد نرخ

خوب دیگه معلوم شد نرخ مشارکت!الحمدلله خیالمون راحت شد!حالا شاید تا اون موقع به 92% هم رسید اگه علی پروین پیش بینی کنه ممکنه به 102% هم برسه!

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۱ :
باید این اظهارات را کاملا جدی

باید این اظهارات را کاملا جدی گرفت.نظرات کیهانی همانی هست که قرار است در آینده اتفاق بیفتد!! تکلیف مشخص است

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۱ :
هااااااااااااان ؟

متعبد نسبت به جایگاه رهبری

؟؟؟؟؟؟؟

یعنی طرف باید رهبر رو عبادت کنه ؟

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۱ :
همه چی آرومه

خب دیگه تکلیفمون مشخص شد. آرا هم که صادر شد. دیگه لازم نیس روز انتخابات وقتمون رو بیخودی تلف کنیم چون بخواهیم نخواهیم فرداش رای مون از تو صندوق در میاد! یه هویی نامزد مدنظر آغا رو هم معرفی کنید تا دیگه لازم نباشه اینقدر سرمایه و پتانسیل کشور برای انتخابات که یه شیوه منسوخه که فقط تو کشور های عقب مونده به درستی اجرا میشه؛ حروم شه!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)