روزی که خامنه‌ای ارتباط احمدی‌نژاد با جن‌گیران را رد کرد

علی خامنه‌ای که خرافاتی نامیدن احمدی‌نژاد را «خجالت‌آور» خوانده بود، پس از مقاومت رئیس دولت در برابر حکم حکومتی ادامه کار مصلحی، به هوادارانش اجازه داده احمدی‌نژاد و اطرافیانش را رمال و جن‌گیر بنامند.

خامنه‌ای در نماز جمعه ۲۹ خرداد ۸۸ با رد هرگونه تقلب در آرای عمومی، از برگزار کنندگان انتخابات و نتیجه آن دفاع کرد و گفت: «رئیس جمهور را خرافاتى، رمال، از این نسبت‌هاى خجالت‌آور دادند؛ اخلاق و قانون و انصاف را زیر پا گذاشتند.»

خامنه‌ای که در آن نماز جمعه جنجالی نظر احمدی‌نژاد در اداره امور کشور را صراحتا به نظر خود نزدیک‌تر اعلام کرد، پیش‌تر با وجود انتقاد‌ها علیه احمدی‌نژاد که همواره دولت خود را دولت امام زمان معرفی می‌کرد، تمام قد از وی حمایت کرده بود.

وی در بخشی از خطبه‌های نماز جمعه تهران درباره احمدی‌نژاد گفت: «بنده اینجا در منبر نماز جمعه، در خطبه‌اى که در حکم نماز است، حقایق را باید بیان بکنم. صریح‌ترین اهانت‌ها به رئیس جمهورِ قانونى کشور شد. حتى از دو سه ماه قبل از مناظرات هم این سخنرانى‌ها را براى من مى‌آوردند و من می‌دیدم یا گاهى مى‌شنیدم؛ تهمت‌هائى زدند، حرف‌هائى گفتند؛ به کى؟ به کسى که رئیس جمهور قانونى کشور است، متکى به آراء مردم است. نسبت‌هاى خلاف دادند، رئیس جمهور مملکت را که مورد اعتماد مردم است، به دروغ‌گوئى متهم کردند! این‌ها خوب است؟ کارنامه‌هاى جعلى براى دولت درست کردند، اینجا آنجا پخش کردند، که ما که در جریان امور هستیم، مى‌بینیم می‌دانیم که این‌ها خلاف واقع است؛ فحاشى کردند؛ رئیس جمهور را خرافاتى، رمال، از این نسبت‌هاى خجالت‌آور دادند؛ اخلاق و قانون و انصاف را زیر پا گذاشتند.»

متن کامل اظهارات رهبر جمهوری اسلامی درباره انتخابات ریاست جمهوری و احمدی‌نژاد که با تقلب و همدستی خامنه‌ای و سپاه و بسیج در قدرت ماند و خون‌های بسیاری به خاطر این تقلب ریخته شد را می‌توانید اینجا بخوانید.

آقای خامنه‌ای به خاطر مشکلات شخصی با میرحسین موسوی، در انتخابات تقلب کرد و حالا که با محمود احمدی‌نژاد هم به دلیل بی‌اعتنایی وی به دستوراتش، مشکل پیدا کرده، به حامیانش دستور داده است به یاد رئیس دولت دهم بیاورند که اگر وی نبود، احمدی‌نژاد نمی‌توانست در قدرت بماند.

mohammadreza در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۰ :
به اميد خدا بدترش هم ميبينه

به اميد خدا بدترش هم مي بينه آقاي خامنه اي نفهم

کامران در تاریخ ۵ خرداد ۱۳۹۰ :
حالا باید از ایشون پرسید:بی

حالا باید از ایشون پرسید:بی بصیرت کیست؟ شما یا موسوی که دست احمدی نژاد و شما را از پیش خوانده بود.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
مکرو و مکرالله والله خیر

مکرو و مکرالله والله خیر الماکرین

منصور در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
کارهای احمدی نژاد از ابتدا بر

کارهای احمدی نژاد از ابتدا بر اساس شخصیت و روحیه خود محور و خودنما و لجباز وی انجام می شد اما طرفداران و حامیانش به اشتباه این روحیه را قدرت و شجاعت و صلابت و بلاغت تعبیر می کردند تا اینکه امروز این لجبازی با ولی فقیه صورت گرفته و برایشان گران آمده است.

مردم معترض در هفته بعد از انتخابات 88 صرفا به احمدی نژاد و تقلب در انتخابات اعلام انزجار می کردند و بر خلاف نظر اقتدار گرایان کسی از اول به ولی فقیه کاری نداشت و کسی هم بدنبال انقلاب مخملی نبود.

اما بعد از نماز جمعه معروف یک هفته پس از انتخابات که رهبر آن همه از احمدی نژاد و کارهای او حمایت غیر منطقی کرد و آن مقدار مشروعیت باقی مانده اش را سپر احمدی نژاد ساخت به ناگهان سیل اعتراض مردم و تمرکز مبارزه آنها با احمدی نژاد به سمت ولی فقیه یعنی حامی اصلی اش تغییر جهت داد .

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
رهبري كه نتواند خوب را از بد

رهبري كه نتواند خوب را از بد تشخيص دهد خود مشكل دارد. يا مشكل از همه ايرانيان است كه نمي توانند با رهبر يكدل باشند يا مشكل از رهبر است كه با هيچ كس نميتواند يكدل باشد . مانند هاشمي ، خاتمي، موسوي،كروبي، احمدي نژاد، منتظري، موسوي ارذبيلي، دستغيب، وحيدخراساني و ....

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)